منو سایت

آئودی در حال طراحی یک خودروی مفهومی خصوصی پیله برای شهرهای بزرگ در چین است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آئودی در حال طراحی یک خودروی مفهومی خصوصی پیله برای شهرهای بزرگ در چین است

آئودی روز سه‌شنبه از خودروی مفهومی طراحی شده برای مشتریان در کلان‌شهرهای چین رونمایی کرد، وسیله‌ای که هدف آن نشان دادن چگونگی فرار مسافران آینده از استرس شهر با بازنشستگی به پیله شخصی است.

به اصطلاح مفهوم شهری آئودی بسیار دور از تولید است. با این حال، این خودروی شش سرنشین به ساکنان این کلان شهر نگاهی اجمالی به آینده ای می دهد که آئودی برای آنها متصور است. ترافیک ممکن است در آینده بدتر شود، اما تجربه وسیله نقلیه شخصی خواهد شد تا تعدادی از مشکلات را ایجاد کند.

به گفته سازنده خودرو، خودروی آینده چندین عملکرد را انجام خواهد داد که به رانندگان اجازه می دهد کار کنند، استراحت کنند یا ارتباط برقرار کنند. آئودی به طراحان سفارش داده است تا یک فضای داخلی چند منظوره بسازند که می تواند با فشار یک دکمه از یک دفتر به یک سینما به یک سالن استراحت تبدیل شود.

«مسئله فقط تحرک نیست، چگونه از A به B برسم، اما شما چگونه از زمان در این سفر استفاده می کنید؟ مارکوس دوسمن، رئیس هیئت مدیره AUDI AG و مسئول بازار چین، در یک نشست مطبوعاتی گفت: البته، احتمالات مختلفی می تواند وجود داشته باشد. او حوزه شهری را «رویکردی کاملاً جدید که از درون به بیرون توسعه یافته است» نامید.

آئودی گفت که مفهوم یک کپسول الکتریکی کاملاً خودمختار باتری به طور خاص برای شهرهای آسیایی طراحی شده است، اما می تواند در شهرهای دیگر در سراسر جهان اعمال شود. چین یک بازار کلیدی برای اکثر خودروسازان است.

دوسمن گفت: «به لطف رانندگی خودکار و دیجیتالی‌سازی، ما تجربه‌های کاملاً جدیدی داریم که امروز واقعاً نمی‌توانیم به آن فکر کنیم.

به گفته این شرکت Urbansphere برای راحتی مسافران حتی در محله های شلوغ ارزش قائل است. پیکربندی دو موتوره 295 کیلوواتی آن با سیستم چهار چرخ متحرک کواترو آئودی و سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​همراه است.

این کانسپت نمای ظریفی با فاصله بین دو محور بلند، رنگ بیرونی دو رنگ، تریم آلومینیومی و چرخ‌های 24 اینچی دارد. فضای داخلی آن – بزرگترین آئودی تا به امروز – را می توان به روش های مختلفی با استفاده از نور محیط، صفحه نمایش های دیجیتال و چیدمان صندلی های چهار به علاوه دو پیکربندی کرد. غلاف می تواند به عنوان یک تئاتر، یک فضای کاری با صفحه نمایش های جداگانه و یا یک اتاق خواب با صندلی های تکیه دار باشد.

آئودی می‌خواست کابین تمام حواس را خشنود کند. کریستین بکر، مدیر طراحی داخلی آئودی، گفت: نه تنها ظاهر، بلکه لمس و احساس مواد نیز.

بیکر با اشاره به مینی بار و آب سردکن در کنسول میانی گفت: “این مکان نباید شلوغ یا شلوغ باشد، اما نباید احساس خالی بودن کند.” اینها همه عناصر بسیار عاطفی هستند که واقعاً می توانند احساسات مثبت را برانگیزند.»