منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • آخرین به‌روزرسانی اندروید ویژگی‌های جدید Gboard، برنامه‌های دسترس‌پذیری و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد

آخرین به‌روزرسانی اندروید ویژگی‌های جدید Gboard، برنامه‌های دسترس‌پذیری و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آخرین به‌روزرسانی اندروید ویژگی‌های جدید Gboard، برنامه‌های دسترس‌پذیری و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد

گوگل چندین ویژگی جدید از جمله به‌روزرسانی استیکرهای Gboard، Play Points و برنامه‌های دسترسی را اعلام کرده است که به گوشی‌های اندرویدی می‌آیند. مهم‌تر از همه، این شرکت پس از عرضه استیکرهای متنی سفارشی در همه دستگاه‌های اندرویدی در ماه مارس، آن‌ها را روی گوشی‌های پیکسل عرضه کرد. وقتی می نویسید، اکنون می توانید متن را به یک برچسب سفارشی تبدیل کنید. گوگل می گوید کاربران می توانند آنچه را که می خواهند بنویسند و سپس طرحی را برای اشتراک گذاری پیام خود انتخاب کنند. استیکرهای متن سفارشی جدید به زودی در اختیار کاربران انگلیسی زبان در ایالات متحده قرار خواهند گرفت.

این شرکت همچنین بیش از 1600 ترکیب جدید Emoji Kitchen را راه اندازی کرده است تا به کاربران کمک کند تا با ایجاد ایموجی های ترکیبی جدید، خود را ابراز کنند. گوگل همچنین استیکرهای جدید مبتنی بر رنگین کمان اضافه می کند تا به مردم اجازه دهد ماه افتخار را جشن بگیرند.

برچسب های سفارشی Gboard

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل همچنین کاهش نویز پس‌زمینه بهبود یافته‌ای را در برنامه Sound Amplifier معرفی می‌کند که برای افراد کم‌شنوایی طراحی شده است. این برنامه از تلفن شما برای تقویت و فیلتر کردن صداهای مهم اطراف شما استفاده می کند. با به‌روزرسانی جدید، این برنامه صدای سریع‌تر و دقیق‌تری را به همراه رابط کاربری به‌روزرسانی‌شده‌ای ارائه می‌کند که گوگل می‌گوید استفاده از آن آسان‌تر است.

همچنین به روز رسانی های جدیدی برای برنامه Lookout وجود دارد که برای افراد کم بینا یا نابینا طراحی شده است و از دوربین گوشی شما برای ارائه اطلاعات درباره دنیای اطراف شما استفاده می کند. این برنامه یک حالت جدید “تصاویر” دریافت می کند که از آخرین مدل یادگیری ماشینی گوگل استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد توضیحات تصویر را بشنوند. همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای حالت نوشتاری، حالت سند، حالت برچسب مواد غذایی و حالت نظرسنجی وجود دارد تا دقت بیشتری در نظر گرفته شود. این برنامه اکنون به صورت آفلاین و بدون نیاز به Wi-Fi یا اتصال سرویس داده کار می کند.

اپلیکیشن مواظب

اعتبار تصویر: گوگل

Angana Ghosh، مدیر مدیریت محصول اندروید، در یک پست وبلاگ گفت: “ما مجموعه ای از به روز رسانی ها را معرفی می کنیم تا به گوشی شما کمک کنیم تا مانند شما متمایز شود.” «از روش‌های واضح‌تر برای ارسال پیام به دوستانتان گرفته تا سرگرمی‌های ظریف اما هوشمند و ارتقای دسترسی، ما اطمینان می‌دهیم که هر تعاملی با دستگاه Android شما مفیدتر از قبل است. این به‌روزرسانی‌ها به روش‌های بی‌شماری اضافه می‌کنند که Android از قبل به شما کمک می‌کند با دیگران و دنیای اطرافتان ارتباط برقرار کنید.»

در نهایت، کاربرانی که در Google Play امتیاز دارند، اکنون می‌توانند از آن‌ها برای دریافت موارد در برنامه بدون ترک بازی یا برنامه‌های خود استفاده کنند. شما این امکان را دارید که کل قیمت خرید را با امتیازهای Play خود پوشش دهید یا آنها را بین Play Points و روش پرداخت دیگری تقسیم کنید. به‌روزرسانی جدید در هفته‌های آینده در کشورهایی که Play Points در دسترس هستند منتشر می‌شود.

آخرین به‌روزرسانی Google Pixel دارای ویژگی است که به شما امکان می‌دهد پاسخ‌ها را در حین تماس و موارد دیگر وارد کنید