منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • آخرین به‌روزرسانی پیکسل گوگل دارای ویژگی است که به شما امکان می‌دهد پاسخ‌ها را در حین تماس و موارد دیگر وارد کنید

آخرین به‌روزرسانی پیکسل گوگل دارای ویژگی است که به شما امکان می‌دهد پاسخ‌ها را در حین تماس و موارد دیگر وارد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آخرین به‌روزرسانی پیکسل گوگل دارای ویژگی است که به شما امکان می‌دهد پاسخ‌ها را در حین تماس و موارد دیگر وارد کنید

دهمین ویژگی پیکسل گوگل امروز با چندین به‌روزرسانی جدید راه‌اندازی شد، از جمله قابلیتی که به شما امکان می‌دهد در حین تماس‌های تلفنی بنویسید و صحبت کنید. امروز به‌روزرسانی‌ها از طریق دستگاه‌های Pixel 5a 5G در Pixel 3a توزیع می‌شوند، در حالی که Pixel 6 و Pixel 6 Pro اواخر این ماه به‌روزرسانی‌ها را دریافت خواهند کرد.

گوگل می‌گوید برجسته‌ترین ویژگی جدید برای افرادی است که نمی‌توانند یا ترجیح می‌دهند در طول مکالمه صحبت نکنند. اکنون که در حال مکالمه هستید، می‌توانید شرح‌هایی از آنچه طرف مقابل در مکالمه می‌گوید را ببینید و می‌توانید پاسخی را بنویسید که از طرف دیگر با صدای بلند خوانده شود. شما می توانید یک پیام شخصی بنویسید یا یک پاسخ از پیش نوشته شده را انتخاب کنید. به‌روزرسانی جدید، افزونه‌ای از ویژگی زیرنویس زنده Google است که به طور خودکار گفتار را در دستگاه شما برچسب‌گذاری می‌کند.

زیرنویس‌های زنده در Google

اعتبار تصویر: گوگل

به روز رسانی پیکسل همچنین شامل یک حالت عکاسی در شب به نام «نیت سایت» برای اسنپ چت است. هدف حالت جدید این است که گرفتن عکس‌ها و فیلم‌های واضح در نور کم بدون نیاز به فلاش را آسان‌تر کند.

گوگل همچنین اعلام کرد که ویژگی های انحصاری Pixel 6 Direct My Call و Wait Times اکنون برای Pixel 3a و گوشی های جدیدتر در دسترس خواهد بود. ویژگی Direct My Call به شما کمک می‌کند تا هنگام راه‌اندازی یک کسب‌وکار، درختان تلفن پیچیده را پیمایش کنید. به جای گوش دادن و تلاش برای به خاطر سپردن بسیاری از گزینه‌های ارائه شده (به عنوان مثال، «۱ را برای ساعت‌ها و مکان‌ها فشار دهید»)، «دستیار Google» پیام‌های خودکار را برای شما ترجمه می‌کند. از سوی دیگر، ویژگی Wait Times زمان تخمینی تماس با یک فرد را هنگام شماره گیری یک شماره تلفن رایگان نشان می دهد.

از زمان عرضه آن در Galaxy S22 در ماه گذشته، ویژگی‌های اشتراک‌گذاری و اشتراک‌گذاری زنده Google Duo اکنون به دستگاه‌های پیکسل می‌آیند. ویژگی‌های جدید قرار است ارتباط با دوستان و خانواده را در طول تماس‌های ویدیویی آسان‌تر کند و به شما امکان می‌دهد کارهایی مانند سازماندهی مهمانی‌های تماشای YouTube یا اشتراک‌گذاری برنامه‌ها را انجام دهید.

علاوه بر این، اگر زبان شما روی انگلیسی آمریکایی تنظیم شده باشد، Gboard اکنون برچسب هایی حاوی متن سفارشی ارائه می دهد.

کریس بریتاپت، مدیر محصول گوگل در یک پست وبلاگی درباره این پیام گفت: «یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد. «وقتی در برنامه‌های پیام‌رسانی تایپ می‌کنید، Gboard می‌تواند کلمات شما را به برچسب‌های رنگی تبدیل کند که با متن دقیق شما ایجاد شده‌اند. با شکلک‌ها، آشپزخانه شکلک‌ها و پیشنهادهایی برای برچسب‌های شخصی‌سازی شده هنگام نوشتن Pixel، به شما کمک می‌کند دقیقاً احساس خود را بیان کنید.

آخرین به‌روزرسانی پیکسل گوگل دارای ویژگی است که به شما امکان می‌دهد پاسخ‌ها را در حین تماس و موارد دیگر وارد کنید

اعتبار تصویر: گوگل

این شرکت همچنین یک ویجت باتری پیکسل جدید را معرفی می کند که برای نمایش اطلاعات به روز در تلفن شما و دستگاه های مرتبط مانند Pixel Buds طراحی شده است.

حالت مترجم گوگل که برای ترجمه مکالمات چهره به چهره طراحی شده است، اکنون می تواند اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی را پشتیبانی کند. گوگل همچنین اعلام کرده است که اپلیکیشن Recorder آن هم اکنون می تواند به ایتالیایی و اسپانیایی در دستگاه های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو رونویسی شود. Assistant Quick Phrase Support نیز به زبان های اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی در پیکسل 6 و 6 پرو معرفی شده است.

راه اندازی این جدیدترین ویژگی پیکسل با اندروید 12L، نسخه ای از سیستم عامل اندروید که به طور خاص برای دستگاه های صفحه نمایش بزرگ طراحی شده است، ارائه شد. این نرم افزار در اواخر امسال بر روی دستگاه های پشتیبانی شده از سامسونگ، لنوو و مایکروسافت راه اندازی خواهد شد.