منو سایت

آخرین شرمساری Crypto ممکن است انتظارات سرمایه گذاران باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آخرین شرمساری Crypto ممکن است انتظارات سرمایه گذاران باشد

به استارتاپ ویکلی خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

متوجه شدم که مدت‌ها انتظار تعدیل مجدد تخمین‌های راه‌اندازی فناوری خصوصی و انتظارات جذب سرمایه، ستاره‌ای به اندازه وب 3 در کنار خود دارد.

در حالی که بسیاری از صندوق‌ها در حال بازگشت به چک‌نویسی محافظه‌کارانه‌تر هستند، با تمرکز بر سودآوری و مبانی کسب‌وکار، کریپتو همچنان در کانون توجه قرار دارد که میلیاردها دلار را در صندوق‌های ویژه و شرایط سرمایه‌گذاری جذب می‌کند که ما را بیشتر از سال 2022 به یاد سال 2021 می‌اندازد.

بنابراین، آیا این یک تبلیغات تبلیغاتی است، وعده نوآوری در رمزارزها، یا اندکی از هر دو؟ سرمایه‌گذاران خطرپذیر و بنیان‌گذاران در تمام مراحل جذب سرمایه در مورد استراتژی‌های سرمایه‌گذاری فعلی در مورد سرمایه‌گذاری در این گروه از استارت‌آپ‌ها صحبت کردند. استراتژی‌های متضاد به تفاوت‌های فنی در جداول مقادیر محدود، فرهنگ جوامعی که شرکت‌های زیادی در این فضا بر اساس آنها ساخته شده‌اند، و البته ترس از دنیای غیر رمزنگاری که نباید از دست ندهید خلاصه می‌شود. همانطور که Jenny Lefcourt از Freestyle به من می گوید، “Web2 یادداشت کاهش رتبه را دریافت کرد، و web3 نشد.”

برای نگاه کامل من به این موضوع، آخرین ستون TechCrunch + من را با خبرنگار ارزهای دیجیتال جدید ما ژاکلین ملینک بررسی کنید: Crypto چشم انداز سرمایه گذاری را حتی برای منضبط ترین سرمایه گذاران خطرپذیر تغییر می دهد.

در ادامه این خبرنامه، به یک شرکت باروری دیجیتال، توقف Fast و نابودی Better و کانون توجه اخیر خود در شهر آستین خواهیم پرداخت. مثل همیشه، می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان، از من حمایت کنید. من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

Conceive یک برنامه باروری دیجیتال است که صفحه ای از گلچین حرفه ای و شخصی مدیر عامل شرکت لورن برسون گرفته شده است. سال ها پیش، هوروویتز، شریک سابق آندرسن، کنسرت سرمایه گذاری خود را ترک کرد تا به Weight Watchers بپیوندد. او به زودی متوجه شد که «تجربه‌ای زیبا، ملموس و مستمر» از افرادی وجود دارد که از یکدیگر حمایت می‌کنند، زیرا آنها با هم در زمان‌های آسیب‌پذیری سپری می‌کنند. در همین حال، او برای داشتن فرزندی از شریک زندگی خود تلاش کرد – چندین سال تنهایی پر از سؤال، ضرر و سردرگمی.

به همین دلیل مهم است: Conceive یک برنامه هشت هفته ای “تلاش برای بارداری” ارائه می دهد که کاربران را با سایر خانواده ها در سفرهای مشابه جفت می کند، چه برای اولین بار یا برای بار ششم IVF را تجربه کنند. سپس آموزش کوهورت توسط مربیان و یک برنامه آموزشی ناهمزمان تکمیل می شود.

چیزی که بیش از همه مرا تحت تأثیر قرار داد این بود که این شرکت فقط در صورتی موفق می شد که کار کند: برسون توضیح داد که از عمد مسیر را مستقیماً به مصرف کننده شروع کرده است زیرا فقط نمی خواهد به افرادی خدمات دهد که به اندازه کافی خوش شانس بودند که با کارفرمایی کار کنند. مزایای باروری

تذکرات افتخاری:

 • VCs، بنیانگذاران یونیکورن، از Truora پشتیبانی می‌کنند، استارت‌آپی که به شرکت‌های LatAm کمک می‌کند تا کاربران را از طریق واتس‌اپ جذب کنند.
 • Lilt 55 میلیون دلار برای پشتیبانی از پلتفرم ترجمه هوش مصنوعی متمرکز بر تجارت خود جمع آوری می کند
 • لندد گردش مالی مهمان نوازی را با یک ابزار استخدام جامع انجام می دهد
 • Vontive می خواهد یک سرمایه گذار املاک و مستغلات باشد

آخرین شرمساری Crypto ممکن است انتظارات سرمایه گذاران باشد

اعتبار تصویر: خیابان آینده (در یک پنجره جدید باز می شود) / فلیکر (در یک پنجره جدید باز می شود) تحت CC BY 2.0 (در یک پنجره جدید باز می شود) مجوز.

روزه برای یک نفر برای دیگری بهتر است

خب، اشتباه کردیم: دنیای فناوری فین‌تک این هفته با اخباری مبنی بر خاموش شدن Fast، یک پلت فرم پرداخت سریع با یک کلیک، تکان خورد. این شرکت رشد آهسته، سوختگی شدید و ناتوانی در جمع آوری پول بیشتر را علت مرگ ذکر می کند. Affirm اکثریت قریب به اتفاق پیشنهادهای شغلی مهندسان را همراه با تعطیلی پیشنهاد داد، اما به وضوح اعلام کرد که آنها استعداد (نه فناوری) را می خواهند.

به همین دلیل مهم است: همانطور که این هفته در مورد Equity صحبت کردیم، شکست می تواند مانند “ماجراجویی خود را انتخاب کنید” در دنیای استارت آپ ها. نتیجه‌گیری مهم از قسمتی که از شما می‌خواهم به آن گوش دهید این است که اغلب ده‌ها عامل وجود دارد که بر شکست یک شرکت نوپا تأثیر می‌گذارد. Theranos و WeWork در درک کلاهبرداری در دوران اوج آن نقش دارند، اما پیچ و تاب ها و برش ها نیز نشانه های مهمی درباره نحوه واکنش بنیانگذاران به تنش ها ارسال می کند.

شکست پیچیده است

 • مدیرعامل Better.com در جلسه مازاد کار به کارکنان گفت: “ما احتمالاً 200 میلیون دلار نوشیده ایم.”
 • پس از اخراج دسته جمعی، Better.com به کارکنانی که به طور داوطلبانه کار را ترک می کنند، غرامت، بیمه درمانی ارائه می دهد.

آخرین شرمساری Crypto ممکن است انتظارات سرمایه گذاران باشد

آستین با میامی رقابت نمی کند، آرام باش

این هفته TechCrunch به آستین، تگزاس سفر می‌کند تا آخرین شهر ما را در مرکز توجه قرار دهد. اما چیزی نوپا یا اساسی که ما پیدا کردیم وجود نداشت. این شهر یک مرکز فناوری جامد است، مملو از تک‌شاخ‌ها، غول‌های فناوری و هیچ عقده حقارتی در مقایسه با سیلیکون ولی نیست. او اچ.

به همین دلیل مهم است از طریق مری آن آزودو: “آستین یک شبه موفق نشد. او برای سال‌ها بیشتر به خاطر صحنه نرم‌افزاری‌اش شناخته می‌شد – علاوه بر این که پایتخت موسیقی زنده جهان بود. اما امروزه بخش‌های رو به رشد جدید شامل کریپتو/وب3، فناوری املاک، CPG و فناوری بیمه است. همانند سایر بازارهای نوظهور، شرکت هایی که در گذشته موفق بوده اند، اکنون نسل جدیدی از کارآفرینان را ایجاد می کنند و همچنین دیگران را از صنایع مختلف جذب می کنند.

عجیب نگه داشتنش:

 • جیم بریر، سرمایه‌گذار میلیاردر، سیلیکون ولی را به مقصد آستین در اوایل سال 2020 ترک کرد. به همین دلیل او را دوست دارد
 • تعمیر و نگهداری کابل آستین (برای تولید با تکنولوژی بالا)
 • ویل هرلی از آستین برای ظهور فن‌آوری باورنکردنی شهر
 • FabuLingua برنده TechCrunch City Spotlight: واکنش بسیار زیادی در آستین!

در طول هفته

 • خب، آیا قرار است هفته آینده با هم باشیم؟ TechCrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. به ما بپیوندید تا یک اجلاس بنیانگذار یک روزه با حضور تری برنز از جی وی، گلن ایوانز از گریلاک و آیدن سکوت از فلیسیس برگزار شود. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید. در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.
 • گزارشگر ارشد جدید ارزهای دیجیتال ما را دنبال کنید، ژاکلین ملینک و خبرنگار ارشد شرکتی جدید ما، کایل ویگرز!!
 • در نهایت، اگر هفته گذشته استارتاپ ویکلی را از دست دادیدآن را در اینجا بخوانید: “چه چیزی 411 YC Demo Day به شما در مورد استارت آپ ها می آموزد.”

در TechCrunch دیده می شود

تکنسین ها بازداشت ها و بازجویی ها را هنگام فرار از روسیه توصیف می کنند

Flutterwave در حالی پاسخ می دهد که مدیر عامل به دلیل آزار و اذیت توسط یک کارمند سابق در محل قرار می گیرد.

تلاش برای جمع آوری اولین صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر را متوقف کنید – به جای آن SPV را انتخاب کنید

ماسک 3 میلیارد دلار از توییتر درآمد دارد. تسلا مگنت 9.2 درصد از این شبکه اجتماعی را در اختیار دارد

من می دانم که دنیا چگونه به پایان می رسد و این با یک دکمه ویرایش در توییتر است

در TechCrunch + دیده می شود

3 بازدید: پرواز فانتزی ایلان در توییتر

چرا یک شرکت IT مسافرتی 35 ساله تصمیم گرفت بدهی فنی خود را کاهش دهد؟

بازار سرمایه خطرپذیر جهانی در سه ماهه اول کند شد، اما نه به اندازه ای که انتظار داشتید

لچ پس از اولین حضور دشوار خود در SPAC از مدیر مالی خود جدا می شود

منظور از نجات Binance از Axie Infinity برای آینده ارزهای دیجیتال چیست

تا دفعه بعد،

n