منو سایت

آرزوی یک نفر برای برگرداندن گوشی کوچک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آرزوی یک نفر برای برگرداندن گوشی کوچک

در سال 2017، ما متوجه شدیم که اندازه صفحه نمایش گوشی هوشمند بین پنج تا شش اینچ در مکانی شیرین قرار گرفته است. با نگاهی به گذشته، این ممکن است تفکر مطلوبی بوده باشد. از یک وقفه کوتاه که بگذریم، به نظر می رسد که این تلفن ها تنها به دلیل جنگ مداوم با مشخصات و تولیدکنندگان پنل مانند سامسونگ به توسعه خود ادامه داده اند.

جهنم، حتی استیو جابز زمانی که یک دهه پیش ایده آل افلاطونی 3.5 اینچی را اعلام کرد، قایق را از دست داد. او در مورد سامسونگ چهار تا پنج اینچی گفت: «شما نمی توانید آن را دور بزنید، هیچکس آن را نخواهد خرید.»

اکنون مقایسه کاملاً سیب با سیب نیست، به اصطلاح. از یک طرف، سازندگان سخت افزار در دهه گذشته در کوچک کردن صفحه نمایش گوشی بسیار بهتر عمل کرده اند. این بدان معناست که گوشی پنج اینچی در سال 2010 یک حیوان بسیار متفاوت از نسخه 2022 است. با این حال، گوشی های بزرگ بزرگ هستند. در واقع، آنها به قدری بزرگ هستند که تا کردن صفحه نمایش از وسط به نظر می رسد تنها رمپ خروجی معقول باشد.

اریک میگیکوسکی متعجب است که همه گوشی های کوچک کجا رفتند؟ مرد پشت Pebble و Beeper (که به عنوان شریک Y Combinator نیز خدمت می کند) چیزهایی را با دستان خودش (که خودش توصیف می کند بزرگ) صحبت می کند. یا، شاید دقیق‌تر، او آن را در جهت کسی هدایت می‌کند به این امید که مجبور نباشد کار سخت شناخته شده راه‌اندازی سخت‌افزار دیگری را انجام دهد.

Migikovski با اشاره به اینکه رویای یک گوشی اندرویدی درجه یک زیر شش اینچ در حال مرگ یا مرگ است، گوشی اندرویدی کوچک را منتشر کرد. او در این سایت نوشت: “امیدوارم بتوانیم حمایت جامعه را جمع آوری کنیم و گوگل (در حالت ایده آل) یا یک سازنده اندروید دیگر را متقاعد کنیم که این گوشی را بسازد.” گوگل ممکن است نقطه عطف در اینجا بوده باشد، زیرا این شرکت گوشی های کوچکتر را با تغییر ساختار سخت افزاری که پیکسل 6 را به ما داد، کنار گذاشت.

او در ایمیلی به TechCrunch خاطرنشان کرد که قبلاً با شرکت‌های سخت‌افزاری صحبت کرده و سایت/طومار را راه‌اندازی کرده است به این امید که آنها چیزها را به روش او ببینند. من سرم شلوغ است و از اجرای Beeper خوشحالم. هدف من تشویق شخص دیگری است [to] یکی انجام بده.”

در این دادخواست، گلوله های زیر به عنوان محرک های بازگشت به زمان های ساده تر، کمتر و ایمن تر ذکر شده است:

  • به خوبی در جیب جا می شود
  • آنها بسیار سبک تر هستند
  • استفاده از آنها با یک دست و بدون افتادن آسان است
  • هنگام دوچرخه سواری از جیب من نمی افتد

در حال حاضر حدود 20000 نفر، Migikowski معتقد است که 50000 شیرین‌ترین مکان برای متقاعد کردن صنعت به حرکت در صنایع کوچک است. او می‌گوید: «این فقط ریاضی در پشت دستمال است، اما احساس خوبی دارد. «احتمالاً حدود 10 میلیون دلار [non-recurring engineering]به این معنی است که 50000 واحد سود مناسبی دارند [an] قیمت فروش 800 دلار.”

از همه اینها می پرسد که چرا تکثیر گوشی های هوشمند و افزایش رقابت به ظاهر منجر به همگنی شده است. البته نه به دلیل عدم تجربه. وقتی از Palm Phone یاد می کنم، او پاسخ می دهد: “من عاشق این هستم که آنها تلاش کردند! همچنین، لایت فون 2 واقعا جالب است، اما به عنوان یک گوشی ابتدایی عالی نیست. او اضافه می کند که – حداقل – به یک دوربین خوب نیاز دارد. مطمئناً این روزها چیز زیادی به نظر نمی رسد که باید پرسید.

راه اندازی یک شرکت تلفن جدید غیرممکن نیست. ما هیچ چیز و تلاش های OSOM را از نزدیک زیر نظر داریم. اما معقول بودن این امر در سال 2022، که کاملاً بر اساس یک زاویه بازار بالقوه خاص است، مطمئناً مورد سؤال است. میگیکوسکی در وب سایت خود به وضوح نشان می دهد که ترجیح می دهد شخص دیگری این کار را انجام دهد.

او می نویسد: “اگر هیچ کس دیگری این کار را نکند، حدس می زنم که مجبور شوم خودم این کار را انجام دهم، اما من واقعاً، واقعاً نمی خواهم به آنجا برسم.”