منو سایت

آلن در حال جمع آوری 193 میلیون دلار دیگر برای راه اندازی یک فروشگاه واحد است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آلن در حال جمع آوری 193 میلیون دلار دیگر برای راه اندازی یک فروشگاه واحد است

استارت‌آپ فرانسوی Alan دور جدیدی از سرمایه 183 میلیون یورویی (193 میلیون دلار به نرخ ارز امروز) را جذب کرده است. این شرکت محصولات بیمه درمانی خود را می فروشد و به سایر محصولات و خدمات پزشکی نیز گسترش می یابد. به عبارت دیگر، آلن می‌خواهد یک برنامه مراقبت‌های بهداشتی و فروشگاهی عالی برای تمام سؤالات و نیازهای شما در مورد سلامتی شما ایجاد کند.

ژان چارلز ساموئلیان-ورو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، به من گفت: «ما تصمیم گرفتیم دوباره در ابتدای سال استخدام کنیم. ما در حال دریافت برخی درخواست های سرمایه گذاری هستیم. می‌توانستیم ببینیم که بازارها می‌توانند بچرخند، و نمی‌دانستیم این وضعیت چقدر ادامه خواهد داشت. اکنون ما خودکفا هستیم و تا زمانی که به سوددهی برسیم خواهیم ماند.»

Teachers ‘Venture Growth (TVG)، صندوق ریسک طرح بازنشستگی معلمان انتاریو، حلقه را اداره می کند. سرمایه گذاران موجود نیز در این دور جدید شرکت می کنند، مانند Temasek، Index Ventures، Coatue، Ribbit Capital، Exor، Dragoneer و Lakestar.

دور امروز مجموعه‌ای از سری E است و تنها یک سال پس از آن برگزار می‌شود که استارت‌آپ ۱۸۵ میلیون یورو خود را از سری D جمع‌آوری کرد. در حالی که آلن اساساً به همان میزان پول دوبار جمع‌آوری کرده است، ارزش شرکت پس از این پول به طرز چشمگیری افزایش یافته است. سال گذشته ارزش این استارت آپ 1.4 میلیارد یورو بود. اکنون این رقم به 2.7 میلیارد یورو (به ترتیب 1.5 میلیارد دلار و 2.9 میلیارد دلار با نرخ ارز امروز) برآورد شده است.

ما محصولات بیمه را با قیمت – کم و بیش – می فروشیم. و سپس ما حق عضویت خود را در بالا اضافه می کنیم. این مدل واقعاً خوب کار می کند ژان چارلز ساموئلیان ورو

کسب و کار اصلی و بزرگترین منبع درآمد آلن تغییر نکرده است. این شرکت یک شرکت بیمه درمانی است که برای قرن بیست و یکم تأسیس شده است. پس از دریافت تاییدیه نظارتی، آلن مکانیسم تصاحب خود را راه اندازی کرد.

این شرکت اکنون می تواند مشتریانی در هر اندازه و از همه صنایع ثبت نام کند. شرکت های بزرگ می توانند تک تک پارامترها را تغییر دهند تا بسته بیمه ای مناسب برای خود بسازند.

در مورد افرادی که تحت پوشش بیمه درمانی آلن هستند، تجربه بهتر از سایر شرکت های بیمه است. آلن سعی می‌کند تا حد امکان بسیاری از فرآیندها را خودکار کند تا تجربه کاربر تا حد امکان یکپارچه باشد.

به عنوان مثال، اگر در مطب دکتر پرداخت می کنید و این یک صورت حساب ساده است، آلن به طور خودکار صورت حساب را پردازش می کند و با انتقال فوری پول را به حساب بانکی شما منتقل می کند. در نتیجه، اغلب قبل از بازگشت به خانه به شما بازپرداخت می شود. سیستم بهداشت ملی فرانسه نیز به طور خودکار بهبود می یابد، اما معمولاً چند روز طول می کشد.

ما به اجرای مدل خود که 100 درصد بر اساس فرمول نسبت ضرر است، ادامه می دهیم. ما محصولات بیمه را با قیمت – کم و بیش – می فروشیم. و سپس ما حق عضویت خود را به بالا اضافه می کنیم. Samuellian-Verve گفت این مدل بسیار خوب کار می کند.

این شرکت تاکنون موفق به جذب 300000 عضو در 15000 شرکت شده است. آلن اکنون می گوید سالانه 200 میلیون یورو درآمد دارد.

آلن در حال جمع آوری 193 میلیون دلار دیگر برای راه اندازی یک فروشگاه واحد است

اعتبار تصویر: آلن

نه فقط یک شرکت بیمه

بنیانگذاران آلن از همان ابتدا دیدگاه خود را روشن کردند. آنها فقط نمی خواهند یک شرکت بیمه بسازند. آنها می خواهند استارتاپی در زمینه مراقبت های بهداشتی بسازند که فراتر از محصولات بیمه باشد.

کاربران به سرعت متوجه شدند که می توانند با استفاده از Alan Map از برنامه Alan برای پیدا کردن یک متخصص بهداشتی در نزدیکی خود استفاده کنند. این شرکت همچنین با پزشکان عمومی کار می کند تا بتواند به سوالات شما از رابط چت پاسخ دهد.

همه این شرط بندی های جانبی کارساز نبودند. یک سال و نیم پیش، آلن Alan Baby را منتشر کرد، اپلیکیشن دومی که بر سلامت کودک شما متمرکز بود. او ترکیبی از محتوا، برخی بحث‌های اجتماعی و فرصتی برای شروع بحث با یک پزشک ارائه کرد. شرکت آلن بیبی را در هفته های آینده تعطیل خواهد کرد.

«در سال‌های 2022 و 2023، سلامت روان اولویت بسیار بالایی خواهد داشت. به همین دلیل تصمیم گرفتیم آلن بیبی را ببندیم تا بتوانیم منابع را دوباره تخصیص دهیم، “سامولین-ورو به من گفت.

وقتی صحبت از سلامت روانی به میان می آید، آلن پس از خرید Jour یک برنامه سفارشی ارائه می دهد. همچنین یک سرویس B2B به نام Alan Mind وجود دارد.

این شرکت تمرین ها و محتوا را ارائه می دهد. همچنین کارکنان می توانند در صورت نیاز با یک متخصص تماس بگیرند. برخی از شرکت ها به طور انحصاری مشترک Alan Mind هستند. برخی دیگر بسته Alan Mind را به قرارداد فعلی خود با Alan اضافه می کنند.

آلن Jour را خریداری می کند و سرویس سلامت روان Alan Mind را راه اندازی می کند

با Alan Clear، آلن اکنون راهی برای آزمایش عینک با واقعیت افزوده ارائه می دهد. اگر جفتی را پیدا کردید که دوست دارید، می توانید آن را مستقیماً از طریق برنامه خریداری کنید.

تا پایان سال 2025، آلن می خواهد به سودآوری دست یابد. 3 میلیون عضو نیاز دارد، اما این استارتاپ همچنین قصد دارد تا آن زمان 1000 نفر را استخدام کند. این شرکت در حال حاضر در فرانسه، بلژیک و اسپانیا فعالیت می کند. در سال 2022 بازار جدیدی وجود نخواهد داشت، اما آلن ممکن است کشور جدیدی را در سال 2023 راه اندازی کند.

اگرچه آلن اهداف بلندپروازانه ای دارد، اما در حال حاضر سهم کمی از بازار دارد. 96 درصد از جمعیت فرانسه بیمه درمانی دارند. Samuellian-Verve گفت: ما هنوز کمتر از 1٪ سهم بازار داریم.

“ما در ابتدای تاریخ خود هستیم. این اولین قدم نوزاد است، اما همه چیز هنوز پیش روی ما است.

آلن در حال جمع آوری 193 میلیون دلار دیگر برای راه اندازی یک فروشگاه واحد است

اعتبار تصویر: آلن