منو سایت

آمازون بارگذاری کتاب های Kindle خود را آسان تر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آمازون بارگذاری کتاب های Kindle خود را آسان تر می کند

آمازون شرکتی است که می تواند نتایج اخلاقی کمی بهتر را تحمل کند. در زمان انتشار، کارگران انبار در استاتن آیلند با رای دادن در انتخابات اتحادیه تاریخی بعدی برای رفتار بهتر با کارگران مبارزه می کنند. اما هی، این مردم در سیاتل در حال ساختن یک کتابخوان الکترونیکی بسیار خوب هستند.

با این حال، از آنجایی که این آمازون است، Kindles آپلود کتاب‌های الکترونیکی را که از آنها نخریده‌اید، کمی چالش برانگیز می‌کند. کتاب‌های الکترونیکی آمازون از نوع فایل AZW3 خود شرکت استفاده می‌کنند، در حالی که اساساً همه افراد دیگر در جهان از EPUB استفاده می‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید از Kindle استفاده کنید (آنها مقرون به صرفه و خوب هستند)، اما نمی‌خواهید پس از آن خرید به آمازون پول اضافی بدهید، باید یک کتاب الکترونیکی بخرید و آن را به یک کتاب تبدیل کنید. فایل AZW3 (با تشکر، کالیبر) و سپس آن را به یک آدرس خاص مرتبط با دستگاه Kindle خود ایمیل کنید. فقط پس از همه اینها می توانید کتابی را که با اخلاقیات بیشتر خریداری کرده اید، در کتابی که با اکراه خریداری کرده اید – از Kindle آمازون بخوانید.

در نهایت، طبق به روز رسانی صفحه راهنما و خدمات مشتری آمازون، در پایان سال 2022، برای خواندن چند کتاب لعنتی نیازی به برداشتن قدم های زیادی نخواهیم داشت. با این تغییر آتی، ما از تجمل ایمیل صرفاً فایل‌های EPUB که آمازون آن‌ها را به یک فایل سازگار با Kindle تبدیل می‌کند، لذت خواهیم برد. تکنولوژی شگفت انگیز است.

آمازون همچنین قصد دارد نوع فایل MOBI را متوقف کند، آخرین یادگاری که Mobipocket در سال 2005 خریداری کرد. فناوری Mobipocket به آمازون کمک کرد تا اولین Kindle را دو سال بعد عرضه کند که به قیمت خیره کننده 399 دلار فروخته شد. برای مقایسه می توانید Nintendo Wii را با قیمت 250 دلار در سال 2006 خریداری کنید. حدس می زنم زمان دیگری بود.

چگونه کیندل در 10 سال و 16 نسل طراحی شد

Boox Poke 3 کتابخوان الکترونیکی جدید مورد علاقه من است