منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • آمازون موزیک امسال از پاندورا به عنوان شماره 2 در پخش موسیقی در ایالات متحده پیشی خواهد گرفت

آمازون موزیک امسال از پاندورا به عنوان شماره 2 در پخش موسیقی در ایالات متحده پیشی خواهد گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آمازون موزیک امسال از پاندورا به عنوان شماره 2 در پخش موسیقی در ایالات متحده پیشی خواهد گرفت

طبق تخمین‌های Insider Intelligence (eMarketer سابق)، آمازون موزیک امسال از پاندورا پیشی می‌گیرد و به پخش‌کننده موسیقی با بیشترین تعداد کاربران در ایالات متحده تبدیل می‌شود، به ویژه، این مطالعه شامل کاربرانی از برنامه‌های تبلیغاتی پولی و حمایت‌شده از این برنامه‌ها می‌شود. خدمات – بنابراین در حالی که Apple Music تقریباً 38.2 میلیون مشترک دارد، در مقایسه با 52.6 میلیون در آمازون موزیک یا 49.1 میلیون در Pandora، هیچ یک از مشترکین اپل رایگان نیستند و از طریق طرح تبلیغات پشتیبانی نمی شوند (البته، آنها می توانند رایگان باشند. آزمایش).

طبق پیش‌بینی، انتظار می‌رود آمازون موزیک سالانه 5.3 درصد رشد کند، در حالی که Pandora همچنان از سال 2017 کاربران خود را از دست می‌دهد – انتظار می‌رود پایگاه مصرف کننده استریمرهای متعلق به SiriusXM در سال 2022 به میزان 6.7 درصد کاهش یابد. سخنگوی پاندورا از اظهار نظر در مورد آن خودداری کرد. گزارش جدید، اما گفت که Pandora پیشروترین سرویس پخش صوتی پشتیبانی شده از تبلیغات در ایالات متحده است. طبق آخرین گزارش خود، پاندورا در حال حاضر 52.3 میلیون کاربر دارد که نسبت به سال گذشته 58.9 میلیون نفر کاهش داشته است.

طبق برآوردهای Insider Intelligence از سال گذشته، پاندورا از نظر مشترکین پولی بسیار از رقبای خود عقب است.

آمازون موزیک امسال از پاندورا به عنوان شماره 2 در پخش موسیقی در ایالات متحده پیشی خواهد گرفت

اعتبار تصویر: eMarketer (در یک پنجره جدید باز می شود)

Spotify با 180 میلیون مشترک درجه یک در سرتاسر جهان و 406 میلیون کاربر فعال در ماه در پلن های پولی و رایگان، با تفاوتی بزرگ، شماره یک در پخش کننده موسیقی ایالات متحده است. طبق گزارش‌های خود اسپاتیفای، حدود 93.38 میلیون کاربر فعال در آمریکای شمالی وجود دارد که 28.8 میلیون مشترک پولی هستند. از آنجایی که اعداد اسپاتیفای تعداد مشترکین را بر اساس کشور محدود نمی کند، مقایسه مستقیم تعداد مخاطبان پاندورا با مخاطبان اسپاتیفای دشوار است، اما سهم بازار پاندورا همچنان در حال کاهش است. پاندورا همچنان در سال گذشته 743 میلیون دلار سود ناخالص داشت که نسبت به سال 2020 30 درصد افزایش داشت.

همانطور که آمازون موزیک به رشد خود ادامه می دهد، خود محصول پیشرفت های قابل توجهی داشته است. آمازون موزیک و اپل موزیک سال گذشته پخش صدای بدون ضرر را برای همه مشترکین معرفی کردند، قابلیتی که Spotify هنوز از آن برخوردار نیست و تاخیر آن قابل توضیح نیست. آمازون همچنین سعی کرده است تا با افزودن رونوشت های همگام سازی شده به پادکست های منتخب، پیشنهادات پادکست خود را تقویت کند. اما شنوندگان پادکست‌های Spotify، علی‌رغم تصمیم‌گیری‌های بحث‌برانگیز محتوایی در این پلتفرم، همچنان به سرعت در حال رشد هستند. با تصاحب صنعت پادکست چپ و راست، واضح است که Spotify نمی‌خواهد کنترل خود را بر صنعت استریم باز کند.