منو سایت

آمازون هند GlowRoad را برای حمایت از تجارت اجتماعی خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آمازون هند GlowRoad را برای حمایت از تجارت اجتماعی خریداری می کند

ممکن است آمازون در حال تلاش برای تصاحب Shopify در غرب باشد، اما هند در حال آماده شدن برای کشف تجارت اجتماعی است.

یک منبع نزدیک به این موضوع به TechCrunch گفت: آمازون هند استارتاپ بازاریابی اجتماعی GlowRoad را در حالی که غول تجارت الکترونیک یکی از بازارهای کلیدی خارج از کشور خود را پیش می برد، خریداری کرد.

این منبع گفت که معامله بسته شده است و می توان ظرف چند روز بیانیه ای ارائه کرد. آمازون هند بلافاصله به درخواست اظهار نظر پس از ساعات کاری پاسخ نداد.

این استارت آپ مستقر در بنگالورو محصولات را با قیمت عمده به مشتریان می فروشد و به آنها در فروش مجدد آنها در فیس بوک و واتس اپ کمک می کند. همچنین به آنها کمک می کند محصول را تحویل دهند و پول جمع کنند. این استارت آپ در وب سایت خود می گوید که شبکه ای متشکل از بیش از 6 میلیون معامله گر ایجاد کرده است که به طور متوسط ​​ماهیانه 35000 روپیه هند (460 دلار) درآمد دارد.

اوایل این ماه، GlowRoad اعلام کرد که به برخی از بازارها در منطقه جنوب شرقی آسیا گسترش خواهد یافت.

GlowRoad متعهد به ایجاد «کارآفرینان خانگی» بیشتر و جذب فروشندگان منحصر به فرد و بدون علامت به این پلتفرم است. شکر ساهو، یکی از بنیانگذاران، گفت: «حتی پس از چهار سال، ما به تازگی سطح را خراشیده ایم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

طبق پلتفرم اطلاعاتی Tracxn، این استارت‌آپ چهار ساله که قبلاً دو بار در مورد آن نوشتیم، شرکای سرمایه‌گذاری Accel، CDH، Vertex و Korea را در میان حامیان خود دارد و در سرمایه‌گذاری‌های قبلی حدود 32 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

TechCrunch نتوانست مبلغی را که آمازون برای خرید می پردازد مشخص کند، اما منبع گفت که کارمندان GlowRoad به غول تجارت الکترونیک خواهند پیوست. منبع خواست نامش فاش نشود، زیرا موضوع هنوز عمومی نیست.

آزمایش آمازون در زمینه تجارت اجتماعی در زمانی انجام می شود که رقیب اصلی آن، متعلق به Walmart Flipkart، به شدت در حال آماده سازی پیشنهاد تجارت اجتماعی خود به نام Shopsy در کشور است. بر اساس برآوردهای صنعت، چندین استارت آپ، از جمله SoftBank و فیسبوک، Meesho و Alpha Wave Global و Dealshare، با حمایت Tiger Global، در فضای تجارت اجتماعی فعالیت می کنند و از سهم بازار بیشتری نسبت به Shopsy برخوردار هستند.

TechCrunch ابتدا گزارش داد که سال گذشته، یوتیوب همچنین با جلب حمایت Good Capital Simsim، تجارت اجتماعی را در هند تقویت کرد.