منو سایت

آنچه ما از رویداد Peek Performance اپل انتظار داریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آنچه ما از رویداد Peek Performance اپل انتظار داریم

نکته این رویدادهای مجازی این است که آنها واقعاً راهی برای پنهان کردن شما دارند. در روزهای خوب سفرهای شرکتی، می‌توانید چند هفته قبل از نمایشگاه بزرگ منتظر بمانید تا یک شب را در Palo Alto Travelodge رزرو کنید (Wi-Fi مناسب، صبحانه رایگان کمتر مناسب). تغییر به مجازی همچنین به این معنی است که یک شرکت مجبور نیست به شما قول ستاره بدهد تا شما را به مدت یک ساعت جلوی کامپیوترتان بنشیند.

در هفته‌های اخیر، نشت‌های مداومی وجود داشته است که احتمالاً یکی از مهم‌ترین رویدادهای سال برای این شرکت خواهد بود. این با نرخ انتشار استاندارد افزایش یافته است. اپل در رویداد پاییزی خود در سال گذشته مشارکت زیادی داشت – مانند، بسیار، بسیار. ما آیفون 13، اپل واچ 7، iOS و چند آی پد را گرفتیم که واقعاً نمایش را دزدیدند. تأخیرهای تراشه و تعطیلات کاملاً برای یکی از بزرگترین رویدادهای اخیر اپل مطابقت دارند.

آنچه ما از رویداد Peek Performance اپل انتظار داریم

اعتبار تصویر: TechCrunch

بنابراین این هفته آیفون 14 یا واچ 8 وجود ندارد – اما ما هنوز هم می توانیم یک تلفن جدید داشته باشیم. به سختی می توان گفت که این شرکت در عرضه آیفون SE جدید تاخیر داشته است، زیرا این گوشی مقرون به صرفه در بهترین حالت برنامه ریزی نامنظمی داشت. این نسل سوم SE خواهد بود، پس از عرضه در سال های 2016 و 2020. این گوشی مقرون به صرفه (آخرین نسل از 399 دلار شروع به کار کرد) طی سال ها طرفداران خود را به دست آورده است، از جمله دوین کالدوی خودمان، که برای “مرگ” محصول سوگواری می کند. برای اولین بار در اطراف

این خط از این جهت قابل توجه است که، در میان چیزهای دیگر، به عنوان آخرین بازمانده از طراحی صنعتی قدیمی اپل قبل از اینکه آیفون‌ها کاملاً صفحه نمایش و بریده شوند، عمل می‌کند. مینگ چی کو، پیشگوی قدیمی اپل، یکی از اولین کسانی بود که پس از دو سال وقفه، بازگشت دستگاه را نشان داد. این گزارش به طراحی تا حد زیادی بدون تغییر، تراشه A15 و حافظه از 64 تا 256 گیگابایت اشاره می کند. ستاره این نمایشگاه، با این حال، اضافه شدن 5G به دستگاه های سطح پایه است.

آی‌پدها می‌توانند دوباره نمایش را بدزدند. انتظار می‌رود نسل پنجم Air با تعدادی شخصیت از Mini سال گذشته ساخته شود. مانند آیفون SE، این مدل از سال 2020 ارتقاء نیافته است. شایعات در اینجا شامل گزینه 5G، تراشه A15 و سخت افزار و نرم افزار بهبود یافته دوربین است.

آنچه ما از رویداد Peek Performance اپل انتظار داریم

اعتبار تصویر: TechCrunch

سال گذشته یک جفت صخره‌های فوق‌شارژ بر روی تراشه M1 2020 ارائه شد، و به نظر می‌رسد که احتمالاً در نقطه‌ای از این سال شاهد فرود M2 خواهیم بود (آیا این عملکرد عنوانی است که به آن نگاه خواهیم کرد؟). اگر اپل تراشه جدیدی را معرفی کند، تقریباً مطمئناً با سخت افزار جدید مک عرضه خواهد شد. پیشرو شایعات امسال نسخه جدیدی از مک بوک ایر باریک و سبک است. همچنین گفته می شود که مک مینی به همراه بزرگتر و بیشتر شبیه به Pro iMac موجود است.

آنچه ما از رویداد Peek Performance اپل انتظار داریم

اعتبار تصویر: سیب

آخرین شایعه ای که منتشر شده، صفحه نمایش 27 اینچی اپل است – یکی از مواردی که کمی مانع نمایش 32 اینچی Pro Display XDR است که این شرکت در حال حاضر به فروش می رساند. بدون شک اپل شاهد افزایش تقاضا برای چنین محصولاتی بوده است، زیرا بسیاری از نقاط جهان در چند سال گذشته به سمت دورکاری رفته اند، اما تقریباً مطمئناً 5000 دلار برای خون اکثر مردم بسیار غنی بود.

در نهایت، این رویدادهای سخت افزاری همیشه با برخی به روز رسانی های سیستم عامل همراه هستند. منتظر به‌روزرسانی جدیدترین نسخه‌های macOS، iOS و iPadOS باشید.

این رویداد فردا در ساعت آغاز می شود 10:00 PT / 13: 00 ET. آنجا میبینمت.

درباره رویداد مارس 2022 اپل در TechCrunch بیشتر بخوانید