منو سایت

آنچه که Yuga Labs می خواهد پس از جمع آوری 450 میلیون دلار بسازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آنچه که Yuga Labs می خواهد پس از جمع آوری 450 میلیون دلار بسازد

عرشه فوریه برای سرمایه‌گذاران آزمایشگاه‌های یوگا، سندی قانع‌کننده است که بازی‌ها، یک ارز جدید و مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتالی رو به رشد را ترکیب می‌کند که می‌توانند توسط طرفداران پروژه معروف Yuft Bored Ape Yacht Club NFT خریداری و فروخته شوند.

من دیشب و دوباره امروز صبح این تست را انجام دادم تا ایده بهتری از عملکرد مالی، انتظارات و وعده‌های تجاری شرکت داشته باشم. اما تا زمانی که در مورد معنای شرکت صحبت نکنیم نمی‌توانیم به این مسائل بپردازیم – به یاد داشته باشید که یوگا 450 میلیون دلار با برآورد 4 میلیارد دلار جمع‌آوری کرد، معامله‌ای که اوایل این هفته اعلام کرد.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


امروزه هیچ کس به اندازه افراد در وب 3 سرگرم کننده نیست، زیرا آنها در موقعیت تقریباً منحصر به فردی قرار دارند و می بینند که جذابیت فعلی آنها (بر اساس دارایی های بلاک چین و برنامه های کاربردی مرتبط) نیز به موضوع مورد علاقه سرمایه گذاران و تقاضای مصرف کنندگان تبدیل شده است. این خیلی اوقات اتفاق نمی افتد.

آنچه که Yuga Labs می خواهد پس از جمع آوری 450 میلیون دلار بسازدیوگا با پروژه‌های محبوب NFT و شواهدی مبنی بر توانایی آن در استفاده از مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتال برای رشد دیگری، برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای سال‌های آینده دارد. علاوه بر این، نیم میلیارد سرمایه جدید برای کمک به تقویت چشم انداز آن وجود دارد. امروز صبح، بیایید در مورد آنچه او می خواهد بسازد و اقتصاد چگونه می لرزد صحبت کنیم.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، جنوب در آستانه کسب درآمد زیادی است.

جهان میمون های بی حوصله

یوگا می خواهد چیزی بسازد که “جهان را گسترش دهد” Bored Ape Yacht Club، اما در عین حال “جامعه بزرگتر NFT را دعوت کند.” به بیان ساده، این شرکت می‌خواهد بر موفقیت اولیه خود افزوده شود و در عین حال فضایی برای مشارکت بیشتر ایجاد کند. این کاملا منطقی است.

یوگا از نظر تلاش های امروزی برای ساخت متاورس ها بزرگ نیست. به گفته این شرکت، تلاش‌های امروزی برای متاورس فاقد مواردی مانند «هدف»، «اهداف مشترک» و «شرط‌بندی واقعی»، همراه با «ارتباطات»، «تصمیم‌ها» و «تاریخ» است. وی در جمع بندی نظر خود خاطرنشان کرد: یک مرکز اجتماعی ساده واقع در دنیای مجازی برای جلب توجه مصرف کنندگان در مدت زمان طولانی تری کافی نیست.