منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • آکیله باپو از DeepScribe و نینا آچاجیان از Index Venture در مورد رابطه موسس / سرمایه گذار TCL صحبت خواهند کرد.

آکیله باپو از DeepScribe و نینا آچاجیان از Index Venture در مورد رابطه موسس / سرمایه گذار TCL صحبت خواهند کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401


DeepScribe توسط بیش از 400 پزشک استفاده می شود و به تازگی 30 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا حتی بیشتر شود. پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی این شرکت به پزشکان کمک می کند تا با رونویسی خودکار مکالمات با بیماران، یادداشت های بهتری را حفظ کنند. برای گسترش بازار خود و دستیابی به پزشکان بیشتر، این شرکت به سرمایه گذاری خطرپذیر روی آورد و در نهایت با نینا آچاجیان از Index Ventures تماس گرفت که دور 30 ​​میلیون دلاری را رهبری کرد.

در قسمت بعدی TCL، آکیله باپو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل DeepScribe، استراتژی جمع آوری کمک های مالی خود را شرح خواهد داد، از جمله اینکه چرا Index Ventures شریک خوبی برای DeepScribe است. برای ثبت نام در این قسمت که در 23 فوریه در ساعت 1130 PT / 230 p برگزار می شود، کلیک کنید. ET.

هدف TechCrunch Live کمک به استارت‌آپ‌ها برای ایجاد کسب‌وکارهای بهتر و ریسک‌پذیر است. بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذارانی که آنها را تأمین مالی می‌کنند می‌نشینند تا در مورد نحوه ملاقات، علاقه‌شان به یکدیگر و در نهایت نحوه انجام معامله صحبت کنند. ما همچنین در مورد ارتباط آنها در کار با یکدیگر از طریق مقیاس بندی بحث می کنیم.

علاوه بر این، این قسمت از TechCrunch Live شامل TCL Pitch-Off است. افرادی از مخاطبان می توانند به صحنه مجازی ما بیایند تا شروع خود را به مهمانان محترم ما ارائه دهند و بازخورد زنده دریافت کنند.

TechCrunch Live برای شرکت رایگان است و هر چهارشنبه ساعت 15:00 EDT / ناهار PDT منتشر می شود. با این حال، فقط اعضای TechCrunch + به نسخه درخواستی قسمت و همچنین کتابخانه کامل محتوای TechCrunch Live دسترسی دارند. به عبارت دیگر، گلوله را گاز بگیرید و در TechCrunch + مشترک شوید.

برای TCL با Index Ventures و DeepScribe اینجا ثبت نام کنید.