منو سایت

آیا آدام نویمان از WeWork واقعا ارزش شانس دومش را دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آیا آدام نویمان از WeWork واقعا ارزش شانس دومش را دارد؟

آیا آدام نویمان از WeWork واقعا ارزش شانس دومش را دارد؟

اعتبار تصویر: TechCrunch

بسیاری از کارآفرینان از رونق کریپتو برای ترسیم مرحله بعدی قهرمانان سیلیکون ولی خود استفاده کرده اند، اما تعداد کمی از آنها سریال تلویزیونی فعالی دارند که جنایات آنها را توصیف کند.

این هفته، آدام نویمان اولین کار خود را پس از WeWork به عنوان یکی از بنیانگذاران بازار اعتبار کربن مبتنی بر بلاک چین انجام داد و – به طرز چشمگیرتر – 70 میلیون دلار بودجه برای آن جمع آوری کرد که حدود نیمی از آن از طریق سرمایه گذاری مخاطره آمیز و مابقی از آن تامین شد. فروش خصوصی. توکن

خبر این معامله به رهبری آندریسن هوروویتز در توییتر پخش شد، بنابراین البته ما مجبور شدیم این هفته درباره آن بحث کنیم.

سلام و خوش آمدید به واکنش زنجیره ای پادکستی که در آن ما آخرین اخبار، درام و روندهای رمزنگاری را باز می کنیم و توضیح می دهیم، آنها را بلوک به بلوک برای کنجکاوی های رمزنگاری تجزیه می کنیم.

این هفته در حین تجزیه و تحلیل آخرین مگا صندوق ارز دیجیتال Andreessen Horowitz که دارای صفرهای زیادی است، به سراغ اخبار Neumann رفتیم. سرمایه 4.5 میلیارد دلاری Crypto Fund IV اندازه آخرین صندوق این شرکت را دو برابر می کند که کمتر از یک سال پیش شروع به کار کرد. این در یک زمان بسیار آشفته برای صنعت رخ می دهد – توکن ها در حال سقوط هستند، زنجیره های بلوکی در حال از هم پاشیدن هستند، سرمایه گذاران در حال انحلال هستند و چشم انداز تیره و تار است. اما شرکت‌های کریپتو به دنبال راه‌هایی برای مقاومت در برابر طوفان هستند، این هفته کمی در مورد FTX صحبت کردیم که ورود خود را به معاملات سهام اعلام کرد.

مهمان ما: گریس ایزوفورد از لوکس کپیتال

در مصاحبه این هفته با گریس ایسفورد به گفتگو نشستیم. Isford یک سرمایه گذار در Lux Capital است، جایی که از استارت آپ های رمزنگاری متمرکز بر مقیاس پذیری و امنیت پشتیبانی می کند. در گفتگوی گسترده خود، در مورد این بزرگترین مشکل مقیاس پذیری که وب 3 با آن مواجه است و اینکه چگونه کاربران می توانند همزمان ایمن بمانند و ریسک کنند صحبت کردیم.

قسمت های پادکست Chain Reaction هر پنجشنبه ساعت 12:00 PDT منتشر می شود. در Apple، Spotify یا پلتفرم جایگزین پادکست خود که انتخاب می‌کنید، مشترک ما شوید تا هر هفته با ما همراه باشید.

داستان خرید مبتنی بر بلاک چین آدام نویمان اکنون توسط a16z حمایت می شود