منو سایت

آیا افزایش نرخ بهره ارزیابی استارتاپ ها را از بین می برد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401


سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

شنبه است، یعنی اینطور نیست معمولا روز انتشار یک قسمت اما اگر برای روح تلاش نکنیم ما چه هستیم؟ بنابراین، امروز ما برگشتیم.

چه چیزی برای شما آماده کرده ایم؟ آوردمش آنشو شارما در پادکست – و فضای توییتر، پس مطمئن شوید که پادکست را دنبال می کنید، درست است؟ – در مورد نرخ های بهره، رشد تکنولوژیکی، ارزیابی های راه اندازی و نحوه جمع آوری آنها صحبت کنید. شارما شخص مناسبی در این نمایش بود، زیرا او یک کارمند بزرگ فناوری (اوراکل، سیلفورس)، یک سرمایه‌گذار (طوفان ونچرز و به عنوان یک فرشته) بود و او بنیان‌گذاری بود که باید شروع می‌کرد. بنابراین او نه تنها در اطراف بلوک، بلکه چندین مورد در دنیای فناوری در طول زمان بود.

TechCrunch چندین بار از جمله آخرین گردآوری کمک مالی خود، SkyFlow، استارتاپ خود را پوشش داده است.

به اقتصاد پس از یک بیماری همه گیر، استارت آپ ها خوش آمدید

شارما برخی از نگرانی های بازار در مورد افزایش نرخ بهره را می یابد که به طور احمقانه ای به سهام فناوری آسیب می زند. پایان نامه او به ارزش رشد در یک افق زمانی طولانی تر از آنچه که یک صفحه گسترده تنظیم شده با DCF می تواند به شما بگوید خلاصه می شود. با این حال، افزایش نرخ‌های بهره در میان‌مدت بر برخی مشارکت‌های راه‌اندازی، مانند صندوق‌های تامینی تأثیر می‌گذارد، بنابراین چیزهای زیادی وجود داشت.

ما سعی می کنیم ارزش سهام را در سطح نسبتاً بالایی نگه داریم و روی رویدادهای فردی تمرکز کنیم. اما چرا اگر نمی‌توانید از آن برای خراش دادن خارش خود گهگاهی استفاده کنید؟

غلاف روز سه شنبه به دلیل تعطیلات آمریکا در این دوشنبه بازمی گردد. به زودی چت کنید

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 PST، چهارشنبه و جمعه در ساعت 6:00 PST کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران

آیا سرمایه گذاران خطرپذیر برای چندین دهه استارت آپ ها را دست کم گرفته اند؟