منو سایت

آیا حقوق خود را در ارز دیجیتال می خواهید؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401


سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این هفته، ناتاشا و الکس و مری ان جمع شده با کریس و رحمت برای تکان دادن بررسی منظم اخبار جمعه ما. با این حال، این بار، با یک زیپ اضافی، در حالی که به یک آخر هفته طولانی نگاه می کنیم که، اجازه دهید آگاه باشیم، همه به آن نیاز دارند.

با این وجود، خلاصه ای از این نمایش را در اینجا مشاهده می کنید:

  • به متاماتت زنگ نزن دوست من
  • اخبار هفته استارتاپ: Roe Rises حتی بیشتر علی‌رغم گزارش‌های قبلی از آشفتگی، Airbase با Amex شریک شده است و Deel می‌خواهد راهی را به کارفرمایان ارائه دهد تا حقوق خود را با ارزهای رمزنگاری شده تأمین کنند، مهم نیست که کارمندان در کجا مستقر هستند. مثل توییتر به ما بگوآنها اولین شرکتی نیستند که رویکرد دستمزد کریپتو را آزمایش می کنند.
  • دنیای قانونگذاری رمزنگاری در حال گرم شدن است و اخباری هم از هند و هم از ایالات متحده برای تغذیه وجود دارد. قرائت ما این است که برخی مقررات خوب هستند، اما هر باختی نمی تواند یک پیروزی باشد. برای رابطه علمی تخیلی الکس بیا و برای استعاره قایق ناتاشا بمان.
  • ما همچنین از طریق لنز MindFi در منطقه APAC و She Matters اینجا در ایالات متحده به بازار سلامت روان برای سیاه پوستان نگاه کردیم. ما مشکلاتی در سبک راه اندازی داشتیم، اما به طور کلی شرکت محور هستیم.
  • و ما بازار شاهدانه را هم در آلمان و هم در ایالات متحده تعطیل کردیم. الکس و ناتاشا در حالی که مری آن در حال درمان آلرژی به دانه کنف است، مشغول این همه کار هستند.

با تشکر از شما که هفته گذشته به برنامه زنده ما پیوستید، هفته آینده به Hopin و Twitter Spaces باز خواهیم گشت، بنابراین برای شنیدن برنامه OG ما بدون ویرایش ثبت نام کنید. به هر حال، یک نمایش سرگرم کننده مثل همیشه و فقط یک یادآوری است که wمن دوشنبه آزاد هستم، اما سه شنبه برمی گردم. آغوش!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 PST، چهارشنبه و جمعه در ساعت 6:00 PST کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران