منو سایت

آیا شاهد فروش تک شاخ خواهیم بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آیا شاهد فروش تک شاخ خواهیم بود؟

به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. الهام گرفته از TechCrunch روزانه + ستون جایی که نام خود را گرفته است. آیا می خواهید آن را هر شنبه در صندوق پست خود قرار دهید؟ ثبت نام اینجا.

به آخر هفته خوش آمدید! ما داریم زیاد از روکش زمین امروز، پس مقداری قهوه بریزید، مستقر شوید و با من بپیچید.

فروش بزرگ؟

زمانی را به خاطر دارید که Amplitude Direct ثبت شد، شروع به معامله کرد و پس از گزارش سود برای Q4 2021 به دیوار برخورد کرد؟ او به سختی تنها شرکت فناوری عمومی بود که در اوایل سال 2022 مدل موی خود را کوتاه کرد، اما مقیاس قضاوت او باقی ماند. اکنون Instacart چیزی مشابه را تجربه می کند، البته در بازارهای خصوصی.

آیا باید انتظار داشته باشیم که شرکت‌های خصوصی بیشتری نیز ارزش سهام خود را تغییر دهند تا کارمندان جدید را به پیوستن و کارمندان فعلی را تشویق کنند که بمانند؟ شاید. جف ریچاردز از GGV داشت غذای فکری جمعه:

آیا شاهد فروش تک شاخ خواهیم بود؟

آره. گریزی از بازار وجود ندارد. شما می توانید واقعیت را با افزایش سرمایه خطرپذیر و عدم مشاهده تجدید ارزیابی تا زمانی که دوباره افزایش دهید به تعویق بیاندازید. مطمئن. اما اگر در مرحله بعدی یک تک شاخ هستید که پول کافی دارد، اگر سرمایه جدیدی جمع آوری نکنید، چگونه از ارزش بازار خود مطلع شوید؟

اگر Instacart شروع یک روند باشد، آپارتمان واقعا می تواند – دوباره – از نظر رتبه بندی راه اندازی جدید باشد.

تکنوری خانه جدیدی پیدا می کند

این برای من یک واقعیت کوچک است که در شیکاگو به مدرسه رفتم و اینگونه بود که به عنوان یک روزنامه نگار کودک در صحنه فناوری شهر و اطراف آن بودم. این بدان معنا بود که من به رویدادهای عمومی رفتم و برای درک بهتر آنچه در حال رخ دادن بود کار می کردم. ملاقات کردم جاستین هاوارد زمانی که Sprout Social یک استارت آپ (اکنون عمومی) بود و مجبور بود به یک شام راه اندازی اوبر در شهر می رفت، در حالی که همه ماشین های سیاه بودند. (در آنجا با اولین خبرنگار TechCrunch آشنا شدم که بعداً به من کمک کرد تا برای اولین بار استخدام شوم.)

سپس یک طرح اجتماعی به نام Technori وجود داشت که میزبان رویدادهایی بود که تلاش‌های فناوری محلی را نشان می‌داد. لذت خوبی بود

از آن زمان، Technori به نوعی بازی رسانه‌ای تبدیل شده است، با پادکست‌ها و رویدادها، به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا سرمایه خود را از طریق تامین مالی گروهی افزایش دهند. زمانی که مدیر عامل آن، اسکات کیتون، من را در پادکست قرار داد، دوباره با شرکت هماهنگ شدم. و اکنون Technori دوباره به چشم ما بازگشته است زیرا به KingsCrowd فروخته می شود، سرویسی که استارت آپ هایی را که به پلتفرم های آنلاین می روند بررسی و ارزیابی می کند. با توجه به اینکه Technori به پلتفرمی برای کمک به رشد مردم تبدیل شده است، تساوی کردن معقول به نظر می رسد.

کیتون گفت که معامله کاملاً در انبار بود. KingsCrowd همچنین یک استراتژی رسانه ای دارد، بنابراین این دو شرکت بیش از کمی همپوشانی دارند.

کیتون در مصاحبه‌ای به اکسچنج گفت که از معامله Technori-KingsCrowd هیجان‌زده است، زیرا این معامله استارت‌آپ‌هایی را که به دنبال تأمین مالی سهام جمعی هستند مجبور می‌کند به جای غرایز او، بیشتر به داده‌ها تکیه کنند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا این زوج می‌توانند به مرور زمان کل سرمایه بیشتری را از طریق مکانیسم جمع‌آوری سرمایه به بازار استارت‌آپ بیاورند و چه مقدار از آن به شیکاگو می‌رسد.

اگر لنز خود را تا حدودی گسترش دهید، به یاد بیاورید که Public اخیراً Otis را خرید تا تنوع سرمایه گذاری بیشتری را به پلتفرم خود اضافه کند. ما می‌توانیم قرارداد Technori و KingsCrowd را زیر چتر مشابهی قرار دهیم، زیرا این دو می‌خواهند برای سرمایه‌گذاری جدیدتر در دستان مردم عادی، یکی بسازند.

این احتمالا آخرین موردی نیست که در مورد کیتون می شنویم، زیرا او یکی از بنیانگذاران SongFinch، یک شرکت جداگانه است.

تغییرات در برنامه کارشناسی

این هفته نقش‌هایم را در TechCrunch تغییر دادم و کلاه گزارشگر تمام وقتم را به کنسرت TechCrunch + سردبیر تغییر دادم. خوانندگان قدیمی نشریات و خبرنامه The Exchange در محل می دانند که بسیاری از کارهای من در چند سال گذشته در سایت پولی بوده است. من نوشتن را به طور کامل متوقف نمی کنم، اما ما به شدت در حال گسترش تیم TechCrunch + هستیم. بنابراین اگر هنوز عضو نشده اید با من تماس بگیرید. (برای افراد مستقر در ایالات متحده، هنگام پرداخت 25٪ تخفیف، کد تخفیف EICEXCHANGE را اعمال کنید.) این یک سال جهنمی خواهد بود.

ما در حال ایجاد برخی تغییرات هستیم، از جمله خاتمه برنامه کارشناسی که چندین سال در حال اجرا است. تلاش برای ایجاد پایگاه داده ای از استارت آپ ها، شرکت های خدماتی بر اساس فعالیت – برای مثال SEO – بخشی از فضای کلی ما برای کمک به بنیانگذاران بود. اما از این به بعد، ما تلاش‌هایی را در بخش‌هایی توسعه خواهیم داد که به جای ایجاد فهرستی از تامین‌کنندگان احتمالی، بیشتر بر روی جمع‌آوری بینش از اپراتورهای مختلف بازار متمرکز هستند.

این بدان معنی است که ما کمی میوه روی تاک باقی می گذاریم، بنابراین آخرین نکته از کارشناسان برای یک شرکت کننده. Growthcurve آخرین شرکتی است که در قالب قدیمی گنجانده ایم. با توجه به این ساختار قدیمی، مردم در حمایت از گروه نوشتند. مریم دانیلووا از ANNA Money می گوید که آنها قابل اعتماد و نتیجه گرا هستند. [and] داده محور “، که تمام چیزی است که می توانید از یک تیم بازاریابی برای رشد انتظار داشته باشید.

چیزی که هنگام پاک کردن تست‌های TechCrunch + از تلاش‌های قبلی، و در نتیجه صرف زمان برای خواندن فایل‌های قدیمی‌تر برای مصاحبه و موارد مشابه یاد گرفتم، اهمیت مداوم سئو بود. این در یادداشت‌های Mulenga Agli بنیانگذار Growthcurve ظاهر شد که من آن‌ها را تحلیل کردم و نمی‌دانم که آیا در دنیای جدید iOS 14 که در آن زندگی می‌کنیم، اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد؟ اگر چنین است، حدس می‌زنم که گوگل را مجبور می‌کنم.

با این حال، خود Exchange است آنا هیم همچنان برخی دستورالعمل ها را می پذیرد که شامل کارشناسان عملیاتی خارجی می شود. امسال فقط کمی متفاوت به نظر می رسد. از همه کسانی که در گذشته شرکت کردند و از Growthcurve برای اینکه آخرین شرکت کننده در کتاب بودند، تشکر می کنیم.

رو به جلو!