منو سایت

آیا قرص های سمی واقعاً تلخ هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آیا قرص های سمی واقعاً تلخ هستند؟

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. هر دوشنبه، رحمت و الکس اخبار را مرور کنید و از اتفاقاتی که برای شروع هفته می افتد یادداشت برداری کنید.

ما روی پرتگاه چند هفته ای بسیار شلوغ نشسته ایم، پس بیایید دست به کار شویم!

  • برای شروع روز، سهام در سرتاسر جهان مخلوط می‌شوند، کریپتو کمی بیشتر است، اما ترسناک نیست.
  • دیدی در ماه مه امسال به خروج از بازارهای عمومی ایالات متحده رأی خواهد داد و متعهد شده است که در این مدت در هیچ جای دیگری لیست نکند. این حماسه تقریباً پشت سر ماست، اما چه آشفتگی را پشت سر خواهد گذاشت.
  • بهره برداری Beanstalk این آخر هفته خبر بدی بود، اما تصور من این است که تا زمانی که صداها به قدرت اقتصادی گره خورده باشند، بسیاری از ایده های ناب در سرزمین رمزنگاری برای بهره برداری باز خواهند ماند.
  • استارت‌آپ فین‌تک زامبیایی Union54 یک افزونه 12 میلیون دلاری Seed-led Seed جمع‌آوری کرد که توجه ما را به خود جلب کرد. و در هند، Swiggy و Zomato رقبای تحویل غذا از UrbanPiper پشتیبانی می کنند.
  • در نهایت، به نظر نمی رسد که برخی از سرمایه گذاران بازار خصوصی با قرص های سمی ملتهب شوند، یک محیط محافظتی توسط شرکت های دولتی برای جلوگیری از تصاحب خصمانه. که باعث خنده من می شود، زیرا سهام دو سهمی، که سرمایه های مخاطره آمیز زیادی هستند یا برعکس، یا حداقل به تامین مالی در میان استارتاپ های داغ کمک می کنند، از این جهت مشابه هستند که برای جلوگیری از تغییر در کنترل طراحی شده اند.

برای پایان، این هفته یک برنامه زنده داریم! بله، یک برنامه زنده. بنابراین، در حالی که قسمت جمعه را ضبط می کنیم، روز پنجشنبه با ما معاشرت کنید!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PDT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام ریخته گری ها