منو سایت

آیا ما از جغد در الون توییتر چیزی یاد گرفتیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آیا ما از جغد در الون توییتر چیزی یاد گرفتیم؟

سلام و به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. هر دوشنبه، رحمت و الکس اخبار را مرور کنید و از اتفاقاتی که برای شروع هفته می افتد یادداشت برداری کنید.

این هفته برای فناوری‌های بزرگ، هفته سختی بود، زیرا بازار استارت‌آپ‌ها شروعی آهسته برای هفته داشت. نشانه زمان یا مصادف روز؟ تا مدتی دیگر خواهیم دید، حدس می‌زنم.

این چیزی است که ما امروز وارد نمایش شدیم:

  • امروز سهام در حال سقوط است و ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر بدتر شده اند.
  • این شرکت اعلام کرد که معاشقه ایلان ماسک برای عضویت در هیئت مدیره توییتر به پایان رسیده است. دقیقاً دلیل استعفای ماسک کاملاً مشخص نیست، اگرچه بیانیه شرکت رسانه های اجتماعی ممکن است حاوی شواهدی باشد.
  • Shopify سهام خود را تقسیم می کند و ساختار حاکمیت شرکتی خود را تغییر می دهد. حجم ارزهای رمزنگاری شده در هند پس از تغییر قانونی در حال کاهش است – و Coinbase در این کشور با مشکلاتی روبرو است. SailPoint به ارزش 6.9 میلیارد دلار در سهام خصوصی فروخته می شود.
  • با برگرداندن ساعت به عقب، دایره Ellevest بسیار جالب است.
  • و برای پایان دادن به همه چیز، تولید NIO در چین به دلیل مشکلات ناشی از کووید به حالت تعلیق درآمده است. خیلی برای بازگرداندن زنجیره تامین.

این هفته TechCrunch: Early Stage است که بسیار سرگرم کننده خواهد بود. آنجا میبینمت!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PDT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام ریخته گری ها