منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • آیا پروازهای Mirai می تواند رزرو جت شخصی را آسان تر کند؟ سرمایه گذاران جدید او چنین فکر می کنند

آیا پروازهای Mirai می تواند رزرو جت شخصی را آسان تر کند؟ سرمایه گذاران جدید او چنین فکر می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آیا پروازهای Mirai می تواند رزرو جت شخصی را آسان تر کند؟ سرمایه گذاران جدید او چنین فکر می کنند

اگر در طول همه‌گیری یک چیز یاد گرفتیم، این بود که جت‌های خصوصی یکی از راه‌های افراد ثروتمند و مشهور برای اجتناب از سفر با کلاس‌های بالقوه مسری است. شاید به همین دلیل است که هنوز بازاری برای ورود شرکت های فناوری به این صنعت کمیاب وجود دارد. اما به طور جدی تر، افراد ثروتمند بیشتری در اطراف وجود دارند که باعث رشد این بازار می شود.

Mirai Flights، یک سرویس چارتر فوری مستقر در لندن، پس از جمع آوری 3 میلیون دلار سرمایه از Xploration Capital، از این علاقه مجدد به سفرهای خصوصی استفاده می کند. این شرکت قصد دارد از این ابزارها برای گسترش خدمات در بریتانیا، اروپا، امارات متحده عربی و کشورهای مستقل مشترک المنافع استفاده کند. میرای در اصل گرجستان را ترک کرد.

اپلیکیشن Mirai Flights در 63 کشور در دسترس است و با 8 شرکت هواپیمایی خصوصی کار می کند. Mirai از یک مدل آخرین مایل استفاده می‌کند که عرضه و تقاضا را ترکیب می‌کند، از میدان‌های خالی استفاده می‌کند و در نتیجه انتشار کربن از پروازها را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که جت به محل اصلی خود بازگردد. و اگر توانایی مالی دارید، می توانید با یک کلیک پروازی تا سقف 300000 یورو رزرو کنید.

ایراکلی لیتانیشویلی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Mirai Flights، در بیانیه ای گفت: “ما تخمین می زنیم که بازار پروازهای تجاری با جت های خصوصی تا 300000 پرواز در سال یا تقریباً 10 میلیارد دلار در بریتانیا و اروپا باشد. هدف ما پوشش 4 درصد از این بازار و ارائه حداکثر 12000 پرواز تجاری در سال در انگلستان و اروپا در سال 2023 است که 150 جت خصوصی را با گردش مالی 240 میلیون دلاری به برنامه متصل می کند.

پلتفرم Mirai بر اساس داده های اپراتور، فعالیت پروازها در اروپا در 3 سال گذشته و تقاضا در یک نقطه از مبدا، هزینه پرواز را برای مشتری محاسبه می کند.

ایگور کیم، شریک مدیریتی در Xploration Capital گفت: «تمرکز بر بازارهای نوظهور و صنعت هوانوردی تجاری، نمونه‌ای عالی از فضایی بسیار پراکنده با فناوری‌های متمرکز بر مصرف‌کننده منسوخ است.

با این حال، Mirai تنها نیست، زیرا در این بازار با PrivateFly، FLYXO، Opes Jet و Victor رقابت می کند.