منو سایت

آیا Andreesen Horowitz می تواند از زمستان رمزنگاری بعدی جلوگیری کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
آیا Andreesen Horowitz می تواند از زمستان رمزنگاری بعدی جلوگیری کند؟

سلام به همه و دوباره خوش آمدید واکنش زنجیره ای.

هفته گذشته در مورد جاده سخت روبروی Coinbase صحبت کردیم. این هفته کمی در مورد شرط بندی چند میلیارد دلاری Andreessen Horowitz بر روی ادامه حیات وب 3 صحبت می کنیم. برای دیدن آخرین قسمت به ادامه مطلب بروید پادکست واکنش زنجیره ای همچنین.

برای دریافت این در صندوق پستی خود هر پنجشنبه بعدازظهر، می توانید در صفحه خبرنامه TechCrunch مشترک شوید.

آیا Andreesen Horowitz می تواند از زمستان رمزنگاری بعدی جلوگیری کند؟


4,500,000,000 دلار

به نظر نمی رسید بهترین ماه برای کریپتو باشد. هفته‌های متوالی رکود زمزمه «خرید غوطه‌ور شدن» را به حالت انجماد درآورده است زیرا بازیگران صنعت برای زمستان قفل شده‌اند.

لحظه کوتاهی از گرما در این هفته زمانی رخ داد که آندریسن هوروویتز (a16z) اعلام کرد که 4.5 میلیارد دلار برای چهارمین صندوق رمزنگاری خود جمع آوری کرده است، که بیش از دو برابر اندازه او است. این بزرگترین شرکت رمزنگاری نهادی تاکنون است و در زمان جالبی در حال آمدن است …

در میان آشفتگی بازار کریپتو، آندرسن هوروویتز یک صندوق 3.5 میلیارد دلاری وب 3 را اعلام کرد.

از آنجایی که شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در سرتاسر جهان شرکت‌های پرتفوی خود را برای کاهش نرخ سوخت و مقابله با زمان‌های بد تحت فشار قرار می‌دهند، بسیاری از بنیان‌گذاران ارزهای دیجیتال از قبل با جمع‌آوری مقادیر احمقانه پول سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای جلوگیری از جمع‌آوری پول نقد آماده بودند. در حالی که فناوری به طور کلی از اوایل دهه 2000 رکود طولانی مدتی را تجربه نکرده است، استارت آپ های کریپتو دوره های بسیار محدودتری از رونق و رکود را تحمل کرده اند. اگرچه بسیاری از خزانه‌ها پر هستند، اما منصفانه است که فرض کنیم زمستان کریپتو، بسیاری از استارت‌آپ‌ها را با ریسک‌هایی مواجه می‌کند.

A16z جزئیات زیادی در مورد برنامه های دقیق خود برای این صندوق فاش نکرد، اما جزئیات جالبی ارائه داد که قصد دارد حداقل 1.5 میلیارد دلار از صندوق برای معاملات اولیه اختصاص دهد. این تعداد افتضاح معاملات اولیه – احتمالاً صدها مورد – از یک صندوق است.

سوال این است که آیا بقیه اکوسیستم مخاطره آمیز اطراف کریپتو باقی می ماند؟ بسیاری از شرکت‌کنندگان صندوق‌های تامینی در بازارها سوخته‌اند، و به نظر می‌رسد که سایر سرمایه‌گذاران سنتی خطرپذیر در مورد این چرخه سردرگم شده‌اند و ممکن است در حال حاضر نزدیک به در باشند.

برای بازاری که چندین سال است با پول‌های احمقانه سر و صدا می‌کند، هر نوع برداشتی استارت‌آپ‌ها را عجله می‌کند و تمرکز a16z بر شرکت‌های جوان با صندوق جدیدشان ممکن است برای شرکت‌هایی که انتظار رشد دلار دارند دشوار باشد.


نویمان، یک مرد جدید؟

اکنون که لوکاس تجزیه‌وتحلیل a16z را به شما ارائه کرده است، آنیتا اینجاست تا شما را با آخرین قسمت از پادکست واکنش زنجیره‌ای آشنا کند، جایی که ما آخرین اخبار وب3 را به‌صورت بلوک به بلوک برای کنجکاوی‌های رمزنگاری باز می‌کنیم.

ما در مورد آندریسن هوروویتز بسیار صحبت کردیم، کسی که واقعاً گفت: “چه کاهشی؟” این هفته، بزرگترین صندوق تخصصی ارزهای دیجیتال را اعلام کرد. البته، بسیاری از این سرمایه احتمالاً قبل از شروع سقوط بازارهای رمزنگاری جمع‌آوری شده بود، اما ما استراتژی شرکت افسانه‌ای را بازگشایی کردیم و درباره سرمایه‌گذاری مشکوکی که به تازگی در راه‌اندازی بلاک چین جدید یک کلاهبردار معروف انجام داده است، بحث کردیم (اشاره: او تا حدودی شبیه جرد لتو است).

برای مهمانمان، از سرمایه‌گذار گریس ایسفورد خواستیم تا در Lux Capital به ما بپیوندد تا در مورد زیرساخت‌های پشت صحنه صحبت کند تا فناوری وب 3 به خوبی اجرا شود.

اشتراک در Chain Reaction در سیب، Spotify یا پلتفرم پادکست جایگزین شما که هر هفته با ما همراه باشید.

آیا آدام نویمان از WeWork واقعا ارزش شانس دومش را دارد؟


پیگیری پول

پول اولیه در دنیای رمزارز کجا می رود:

 1. برنامه فراجهان مستقر در سنگاپور جوانه 36.8 میلیون دلار در دور سری B به رهبری Sequoia Capital India بسته شد.
 2. پلتفرم اجتماعی مبتنی بر NFT بدوی ها دور شروع 4 میلیون دلاری را با Redpoint به عنوان سرمایه گذار اصلی جمع آوری کرد.
 3. راه اندازی شناسایی کلاهبرداری های NFT دوپل برنده 5 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری FTX Ventures.
 4. پلت فرم مدیریت جامعه DAO مشترک 20 میلیون دلار از Spark Capital، Polychain و دیگران جمع آوری کرد.
 5. پروتکل توکن اعتبار کربن جریان کربن 70 میلیون دلار از طریق دور A16z سری A و همچنین فروش توکن خصوصی به دست آورد.
 6. ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین StarkWare سری D 100 میلیون دلاری را که توسط Greenoaks Capital و Coatue رهبری می شد، بست.
 7. برنامه مالی شخصی DeFi سنگریزه 6.2 میلیون دلار در دور افتتاحیه به رهبری Y Combinator جمع آوری کرد.
 8. مدیر دارایی دیجیتال بابل فاینانس برنده 80 میلیون دلار در سری B از Jeneration Capital، 10T Holdings، Dragonfly Capital و دیگران شد.
 9. بازار اجتماعی NFT خانه حبابی 9 میلیون دلار سرمایه اولیه را از خانواده Cassius، SV Angel، سرمایه گذاران فرشته Steve Aoki و David Guetta و دیگران گرفت.
 10. نرم افزار تهیه مالیات رمزنگاری ZenLedger برنده 15 میلیون دلار در سری B رهبری شد.

هفته در وب 3

همه در مورد کاهش سرعت بازارهای ارزهای دیجیتال صحبت می کردند، اما ما به عنوان گزارشگران فضایی، مثل همیشه احساس شلوغی می کردیم. به نظر می رسد سرمایه گذاران خطرپذیر نیز مشغول تلاش برای سرمایه گذاری مقادیر زیادی سرمایه هستند، سرمایه ای که تا حد زیادی قبل از اینکه بازارها به سمت جنوب حرکت کنند، جمع آوری کردند.

در مورد شرکت هایی که در حال حاضر سرمایه های جدید جمع آوری می کنند، به نظر می رسد متقاعد شده اند که هنوز وجود دارند فرصت‌های سودآور در دنیای استارت‌آپ‌های رمزنگاری و اینکه این کاهش به سادگی برندگان را از بازنده‌ها جدا می‌کند. (آنها امیدوارند نمونه کارها آنها قبلاً حاوی برندگان باشد.)

 • سرمایه گذار آریانا سیمپسون، سرمایه گذار آریانا سیمپسون. گفت لوکاس در یک مصاحبه
 • شرکت Soona Amhaz’s Volt Capital یک صندوق رمزنگاری 50 میلیون دلاری را اعلام کرد، کمی بیش از یک سال پس از عرضه با خودروی 10 میلیون دلاری خود. مارک آندریسن و کریس دیکسون از جمله افراد مشهوری هستند که از آمحاز حمایت می کنند. لوکاس جزئیات را دارد اینجا.
 • آنیتا در مورد آن نوشت یک درام توییتری که این هفته زمانی که بنیانگذار استارتاپ فین‌تک، اکو، روی پلتفرم آمد و بنیان‌گذاران Pebble تحت حمایت Y Combinator را به کپی و چسباندن مدل کسب‌وکارش متهم کرد. نبرد بین استارت‌آپ‌ها، که هر دو از سکه‌های جامد برای اطمینان از سودآوری استفاده می‌کنند، باعث شده است برخی رویکرد سرمایه‌گذاری که توسط شتاب‌دهنده‌هایی مانند YC اتخاذ شده است را زیر سوال ببرند.

تجزیه و تحلیل TC +

تجزیه و تحلیل انتخاب شده، که می توانید در سرویس اشتراک ما TC + (نوشته شده توسط ژاکلین ملینک از TC) بخوانید:

جامعه Terra پیشنهاد احیای ارز دیجیتال LUNA را پس از انفجار توسط سکه های پایدار پذیرفت.
نه روز پیش، Do Kuon، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform (TFL) طرحی را برای احیای اکوسیستم Terra پس از سقوط سکه‌ها و ارز دیجیتال پایدار آن در اوایل ماه جاری و سقوط بازارهای رمزنگاری با آن به اشتراک گذاشت. این طرح اکنون توسط جامعه Terra برای Terra 2.0 جدید تأیید شده است، که همه مطمئن نیستند که موفق خواهند شد. آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟

StarkWare در عرض شش ماه چهار برابر می شود و به 8 میلیارد دلار می رسد و دایره بازار پراکنده را بسته است
بازارهای رمزارز ممکن است در حال حاضر مشکل داشته باشند، اما بازیگران بزرگ همچنان در حال افزایش سرمایه هستند زیرا تقاضا برای زیرساخت بلاک چین مقیاس پذیر همچنان قوی است. این شرکت روز چهارشنبه گفت که جدیدترین نمونه از این کار، StarkWare Industries است که به تازگی 100 میلیون دلار با تخمینی 8 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. سرمایه جدید تنها شش ماه پس از بسته شدن یونیکورن سری C به قیمت 50 میلیون دلار به دست آمد و برآورد خود را از 2 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار چهار برابر کرد.

مدیرعامل مسترکارت متفکر رمزنگاری است، “دیر یا زود” پذیرش انبوه را می بیند.
هم شرکت‌های بزرگ و هم شرکت‌های کوچک، با وجود اصلاحات اخیر بازار در فضای تکنولوژی در حال تحول، خوش‌بینی ارزهای دیجیتال خود را حفظ می‌کنند. به گفته هارولد بوز، معاون مسترکارت برای توسعه محصول جدید و نوآوری، پذیرش انبوه فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال زودتر اتفاق می افتد. بوز گفت، اما در حال حاضر تعدادی چالش وجود دارد که مانع از ورود شرکت‌ها به بازار می‌شود، مانند عدم درک مدیریت ارشد و نگرانی‌های نظارتی و موارد دیگر.

مشاور امنیت بنیاد لونا می گوید که دو کوون پس از سقوط UST به دنبال دستی نبود
به نظر می رسد خبری در مورد ارز دیجیتال LUNA آزمایشگاه Terraform و سکه پایدار الگوریتمی TerraUSD (UST) وجود ندارد. جمعه گذشته، یکی از چهار مشاور گارد بنیاد لونا (که بود سازمان غیرانتفاعی Terra مستقر در سنگاپور که به حفاظت از UST اختصاص دارد) به TechCrunch گفت که پس از سقوط UST هیچ ملاقاتی با بنیانگذار Terra Do Kuon وجود نداشته است. مشاور چگونه وضعیت ترا را حفظ می کند؟ او گفت از طریق توییتر مانند دیگران.


از خواندن متشکریم و لطفاً در صفحه خبرنامه TechCrunch در Chain Reaction مشترک شوید،

لوکاس و آنیتا