منو سایت

اخیراً از دور جدید، پروتک ناوی مصری قصد دارد یک آپارتمان کامل ارائه دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

شرکت نوپا مصری proptech Nawy که در سال 2016 به عنوان فهرست املاک تحت مدیریت هوش مصنوعی راه اندازی شد، برای ارائه خدمات دلالی برای کمک به بستن معاملات املاک و مستغلات رشد کرده است. او اکنون به دنبال مسیر رشد بعدی خود است و تنها در سال گذشته 40000 خریدار را به فروشندگان پیوند می دهد و اعتماد خانواده ساویریس، ثروتمندترین خانواده مصر را به دست می آورد، که در اوایل این ماه یک دور 5 میلیون دلاری برای حمایت از رشد شما انجام داد.

Nawy اکنون در حال آماده شدن برای معرفی یک سرویس وام مسکن دست دوم در کاتالوگ خود است تا به بازاری خدمت کند که تا حد زیادی توسط وام دهندگان سنتی اجتناب می شود.

بنیانگذار و مدیر عامل استارت آپ مصطفی البلتاگی به تک کرانچ گفت که طرح تامین مالی وام مسکن بخشی از استراتژی آنها برای معرفی محصولات جدید است که نیازهای مشتریان را برآورده می کند و پایداری کسب و کار آنها را تضمین می کند.

صنعت وام مسکن مصر تحت سلطه بانک هاست، که بیشتر آنها حمایت از خریداران ملک جدید را به کسانی که به دنبال خانه دوم هستند ترجیح می دهند. این شکافی را در تامین مالی وام های مسکن دست دوم ایجاد می کند که اکنون ناوی قصد دارد بر آن غلبه کند.

«اگر به بازار فروش مجدد بروید، بیشتر پول است. البتگی گفت: «کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که برای بازار فروش مجدد بسازیم، فرآیندی بسیار مشابه که در آن همچنان مالک خانه هستیم، اما به مردم اجازه می‌دهیم به‌جای پیش‌پرداخت کامل، به صورت اقساطی پرداخت کنند.

رشد Nawy با سرمایه‌گذاری در فناوری‌های داخلی و خارجی پشتیبانی شده است، از جمله برخی که از یادگیری ماشینی برای جفت کردن مشتریان با اموال استفاده می‌کنند. این استارت آپ همچنین از هوش مصنوعی برای افزایش فروش بیش از 200 نفر استفاده می کند و آنها را با یک ملک مناسب مقایسه می کند و بینش هایی از بازار ارائه می دهد که روند بسته شدن را سرعت می بخشد.

در بلندمدت، پروپ‌تک قصد دارد از داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کند برای ارائه خدمات مشاوره املاک، ایجاد مشارکت‌های مالی و ارائه بینشی نسبت به روندها و سایر عوامل بازار استفاده کند.

هنگامی که در بازار اجاره، بازارهای اولیه برای فروش مجدد املاک و مستغلات قابل مشاهده باشیم، می‌توانیم به برخی از این سؤالات اساسی پاسخ دهیم … مانند پیش‌بینی افزایش قیمت‌ها چیست؟ کدام املاک احتمالا کمتر یا بیش از حد قیمت هستند؟ البلتاگی گفت و با استفاده از تمام این اطلاعات، می‌توانیم توصیه‌های مالی بسیار واقعی را ارائه کنیم.

«در سال های آینده قطعاً با سایر مؤلفه های کسب و کار مانند اجاره و مدیریت املاک برخورد خواهیم کرد. البلتاگی گفت که این طیف کاری را که ما انجام می دهیم – ارائه محصولات اولیه املاک و مستغلات – تکمیل می کند.

این استارت آپ به دنبال بهره برداری از بازار پررونق املاک و مستغلات مصر است که مدت هاست یک گزینه ارجح برای تجارت و محافظت مطمئن در برابر تورم بوده است – دلایلی که باعث می شود این بخش یکی از بخش های سریع رشد اقتصاد کشور باشد. بخش املاک و مستغلات 10.3 درصد از تولید ناخالص داخلی مصر در سال مالی 2019/2020 سهم داشته است، در حالی که بخش ساخت و ساز 4.9 درصد است.

Nawy توسط Beltagy، مدیر عامل سابق Vodafone و Vodacom telcos، به همراه احمد رافع (CBDO)، محمد ابو گانیمه (COO)، عبدالعظیم عثمان (CMO)، علی رافع (CPO) و مصطفی مورو (CTO) تأسیس شد. این شرکت در ابتدا با نام Cooing Real Estate قبل از تغییر نام تجاری در ژوئن 2021 شناخته می شد.

بنیانگذاران در حال تزریق 200000 دلار به استارتاپ هستند که میانگین نرخ رشد 30 درصدی سال به سال تا سال 2021، زمانی که با حمایت مالی جدید، 400 درصد افزایش می یابد و ارزش ناخالص کالاها به 200 میلیون دلار می رسد. ، در مقایسه با 40 میلیون دلار در سال قبل.