منو سایت

ادغام جدید DocuSign-Zoom به شما امکان می دهد اسناد را در یک جلسه Zoom امضا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ادغام جدید DocuSign-Zoom به شما امکان می دهد اسناد را در یک جلسه Zoom امضا کنید


هرکسی که در ابتدای همه گیری مجبور به امضای اسناد بود، می داند که وضعیت چقدر دردناک و خطرناک بود. هیچ کس نمی خواست که ما رو در رو ملاقات کنیم، اما هنوز باید تجارت می کردیم.

امروز، در تلاشی برای ساده‌سازی امضای آنلاین سند، Zoom و DocuSign ادغام جدیدی را اعلام کردند که به شما امکان می‌دهد مستقیماً یک سند را در یک جلسه Zoom مشاهده و امضا کنید، که الزامات قانونی را تا حد زیادی ساده می‌کند و نیاز به سوار و خارج شدن از خودرو را از بین می‌برد. در دفتر

این شرکت در یک پست وبلاگی با اعلام این ویژگی جدید گفت: «DocuSign eSignature for Zoom به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که در فرآیند مذاکره تجربیات رو در رو مجازی که زمان رسیدن به توافق را تسریع می‌کند – در عین ایجاد اعتماد و وفاداری تجدیدنظر کنند».

جروم لوادوکس، SVP، مدیر محصول امضای الکترونیکی DocuSign، می‌گوید همه‌گیری یک مورد عالی برای امضای اسناد از راه دور فراهم کرده است. او گفت: «چند سال گذشته نیاز به انعطاف‌پذیری و ابزارهای بهره‌وری بهتر برای برآورده کردن نیازهای در حال تحول مشتری را برجسته کرده است. این به معنای ارائه ابزارهایی برای کار در یک ابزار آنلاین بدون باز کردن Zoom برای جلسه و DocuSign برای امضای قرارداد است. با همه چیز در همان برنامه، گردش کاری را دریافت می کنید که بسیار شبیه آنچه که شخصاً دریافت می کنید، است.

این احتمال وجود دارد که در اکثر مواقع امضاکننده فرصت بررسی سند را داشته باشد و جلسه صرفاً برای نشان دادن و امضای اسناد باشد. روش کار اضافه کردن DocuSign از بازار Zoom است. این DocuSign را به رابط Zoom اضافه می کند. یک جلسه را شروع کنید، روی دکمه DocuSign کلیک کنید تا گردش کار شروع شود و اسنادی را که باید امضا شوند انتخاب کنید.

زوم فراتر از ویدئو کنفرانس نگاه می کند زیرا رشد سه رقمی در سال 2020 شروع به کاهش می کند

سپس کنترل را به امضاکننده اول واگذار می‌کنید، تمام بحث‌های نهایی را تکمیل می‌کنید و به صورت اول شخص امضا می‌کنید. اگر چند امضاکننده وجود داشته باشد، کنترل را به فرد بعدی که امضا می کند واگذار می کنید. پس از پایان جلسه، تمامی شرکت کنندگان یک پی دی اف با قرارداد امضا شده به ایمیل های مربوط به دعوتنامه زوم ارسال می شوند.

در صورت نیاز به ثبت اسناد رسمی، سردفتر می تواند شناسنامه شخص را به عنوان بخشی از فرآیند ببیند و وقتی نوبت به او رسید، اسناد را امضا کند. اکنون سی و چهار ایالت اجازه صدور گواهینامه آنلاین را می دهند.

در طول همه‌گیری، دیدیم که زوم به بخش مرکزی تجارت آنلاین تبدیل شده است. ما ابزارهای SaaS دیگری را دیده‌ایم که به ما امکان می‌دهد به تجارت ادامه دهیم، حتی زمانی که نمی‌توانیم با هم باشیم. حتی زمانی که به دفتر باز می گردیم، کسب و کار می تواند بدون نیاز به سفر برای ملاقات چهره به چهره به این روش ادامه دهد و نه تنها در زمان، بلکه در تأثیرات زیست محیطی بسیاری از کشورها که به مکان مرکزی می آیند نیز صرفه جویی می کند.

DocuSign Liveoak Technologies را به مبلغ 38 میلیون دلار برای تأیید اسناد رسمی آنلاین خریداری می کند