منو سایت

ادغام عمودی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ادغام عمودی


برای من امسال از جنوب به جنوب غربی خبری نیست. بدون نوشیدن نوشیدنی‌های انرژی‌زای تبلیغاتی عجیب و غریب در حین تماشای گروه‌های موسیقی که در ساعت 9 صبح در مقابل حیاط می‌نوازند، یا از مسیر من دور می‌شوند تا نقاشی دیواری دنیل جانستون را توسط تایلندی که به‌خوبی نامیده می‌شود اما همیشه بسته است، چطوری؟ رستوران

برای تغییر سرعت، تصمیم گرفتم آپارتمانم را برای یک هفته باز کنم، یک گردش سفارش بدهم و برای یک سری ناراحتی های جزئی ناشی از سفر با هواپیما و معمولاً ترک خانه ام حس نوستالژی داشته باشم.

با این حال، اگر امسال خود را در آستین بیابید، می توانید اولین نمایش «بیشتر از روبات ها» به کارگردانی جیلیان «بریتا از جامعه» جاکوبز را در جشنواره فیلم ببینید. برای بقیه ما که از همه‌گیری حذف شده‌اند، این فیلم در 18 مارس در دیزنی + اکران خواهد شد. مستند Lucasfilm بر روی اولین مسابقه رباتیک تمرکز دارد که توسط مخترع Segway / iBOT، Dean Kamen در سال 1989 تأسیس شد.

این هفته را با مصاحبه با کامن در مورد FIRST (برای الهام و شناخت علم و فناوری) و وضعیت آموزش STEM در ایالات متحده آغاز می کنیم.

ادغام عمودی

اعتبار تصویر: اولین

منو به اول برگرد زمانی که سازمان را تأسیس کردید، چشم انداز مسابقات رباتیک در ایالات متحده چگونه بود؟

منظره ای وجود نداشت. هیچ مسابقه ای وجود نداشت. بنابراین، کار ما با این موضوع تمام شد. […] این در مورد ربات ها نیست. این هرگز در مورد روبات ها نبود. حتی شعار اول “بیشتر از روبات ها” است. سی سال پیش، وقتی FIRST را شروع کردم، هرگز به ذهنم خطور نکرد که هدفم صحبت در مورد ربات ها یا مسابقه ربات ها باشد.

من شعار اختراع نمی‌کنم، من اهل بازاریابی نیستم، اما برای اینکه مردم به من کمک کنند، به آنها می‌گفتم: «ما از کودکان برای ساخت ربات‌ها استفاده نمی‌کنیم. ما از روبات ها برای ساختن کودکان استفاده می کنیم! من به راهی برای رقابت با دنیای ورزش نیاز دارم. دنیای آکادمیک تعداد بسیار کمی از افراد را به علم، فناوری و مهندسی جذب می کند و معمولا فرهنگ ما بر این واقعیت مسلط است که فقط افراد خاص، شیدایی و شیدایی می توانند یا می خواهند ریاضی یا علوم انجام دهند.

[…]سی سال پیش، وقتی FIRST را شروع کردم، بسیار ساده بود. من به دنبال این نیستم که با یافتن روشی جدید و بهتر برای برگزاری نمایشگاه علمی که در حال حاضر کودکان باهوش را جذب می‌کند تا تفاوت بزرگ‌تری نسبت به کسانی که دارند یا ندارند، به افراد مورد علاقه ترجیح بدهم، زیرا فناوری قدرت بیشتر را آسان‌تر می‌کند. ، ثروت بیشتر، فرصت های بیشتر، پشت سر گذاشتن همه. هدف من دقیقا برعکس بود. می ترسیدم اتفاقی که الان در حال رخ دادن است بیفتد، یعنی ما دو دسته از مردم داشته باشیم: افرادی که می دانند چگونه از قدرت فناوری استفاده کنند و در این اتوبوس همیشه پرشتاب باشند و بقیه باشند، وگرنه زیر این اتوبوس

ارتباط دیگر با ورزش نتایج است. شما کاری را انجام می دهید یا کار می کند یا نمی کند.

آره. و بچه ها کسی را سرزنش نمی کنند و اگر داشته باشند می توانند راه بروند و افتخار کنند. قوانین فیزیک کاملاً منظم هستند و کودکان – صرف نظر از اینکه ریشه آنها چیست – وقتی شروع به بازی با فناوری می کنند، هیچ خللی وجود ندارد. مادر طبیعت شکست ناپذیر است. شما می توانید از هر قانونی که در جامعه خود وضع می کنیم عبور کنید. اما قوانین طبیعت خوب هستند، اما منصفانه، ظریف و سازگار هستند. کودکانی که اول از همه قبول می‌شوند، شروع به درک قوانین طبیعت و قدرت تفکر تحلیلی می‌کنند. به همین دلیل این کار را انجام می دهیم.

به نظر شما تفاوت تحصیلی فقط در 30 سال گذشته افزایش یافته است؟

ما شکاف همه کودکان را در برنامه های FIRST به طرز چشمگیری کاهش داده ایم. حدود 30 درصد از این کودکان زن هستند، 50 درصد از مدارس Title One هستند. ما واقعاً به دنبال فرزندان مناسب هستیم تا بزرگترین تغییر را در زندگی آنها ایجاد کنیم. اما پس‌زمینه، هر چیزی که می‌ترسیدم در جامعه ما اتفاق می‌افتد، ثروت بیشتر و بیشتر به سمت کسانی می‌رود که از فناوری به عنوان سلاح استفاده می‌کنند، نه به عنوان ابزار، همه اینها، متأسفانه، تبدیل به یک پتانسیل واقعی برای تضعیف کل جامعه ما شده است. . وقتی برای اولین بار FIRST را تبلیغ کردم، باید یک پیشگیری از آن بود. حالا فکر می کنم این پادزهر آن است. این اتفاق افتاد و ما باید آن را درست کنیم.

FIRST و برنامه هایی مانند آن فوق برنامه هستند. آیا کاری وجود دارد که بتوان مستقیماً در کلاس درس ادغام کرد؟

اگر جایی باشد که به خودم یک C- یا شاید D بدهم، این است که وقتی اول شروع کردم، تقریباً همه چیز خوب پیش رفت. آن را جاه طلبانه کنید، بعد از مدرسه آن را بسازید، آن را مانند هر ورزش دیگری که انجام می دهند بسازید – آن را از کلاس درس دور نگه دارید! اجازه ندادن به کلاس احتمالاً یک زخم غیرضروری و خودساخته بود. چیزی که من متوجه شدم این بود که در حالی که فقط چند کودک در تیم فوتبال یا بسکتبال دانشگاه بازی می کنند، هر بچه ای در مدرسه می تواند به کلاس تربیت بدنی برود و کمی بیسبال، کمی بسکتبال، کمی فوتبال بازی کند و با آن آشنا شود.

[…]در همان زمان، ما بعد از مدرسه شروع به انجام این کار عالی، جاه طلبانه و سرگرم کننده کردیم، حداقل باید آن را برای امتحان در کلاس در دسترس قرار می دادیم، و بلافاصله شروع به انجام آن نکردیم.

[Editor’s note: FIRST now offers an educational curriculum for in-class learning.]

چیزی که بسیاری از مردم در مورد رباتیک و اتوماسیون بحث می کنند، از دست دادن احتمالی کار ناشی از کار یقه آبی است.

این بی معنی است.

آیا کار دیگری برای آموزش و آماده سازی این نیروی کار می توان انجام داد؟

از کسی می خواهم که نمونه منحصر به فردی از یک فناوری جدید را برای من بیابد که در نهایت مشاغل کمتر و مشاغل کمتری از نظر لذت و دستمزد ایجاد می کند. مردم یک عکس فوری می گیرند و فکر می کنند دنیا یک بازی با جمع صفر است. زمانی در یک خندق حفاران بودند و می‌توانی چاله‌ای برای ساختن خانه و ساخت جاده ایجاد کنی. صد نفر طول می کشد تا یک سوراخ به اندازه کافی بزرگ برای یک خانه ایجاد کنند و 10000 نفر برای رسیدن به شهر نیاز دارند و سپس بولدوزر اختراع شد.

ممکن است یک نفر بگوید یک بولدوزر کار 1000 نفر را با بیل انجام می دهد، بنابراین یک بولدوزر 1000 نفر را بیکار می کند. خوب، اگر هنوز به یک مسیر کوتاه نیاز دارید که از مکانی به مکان دیگر می رود، این درست است. اما یک دقیقه صبر کنید! اکنون که بولدوزر داریم، می‌توانیم در عرض چند سال بزرگراه‌هایی بسازیم که از آمریکای شمالی عبور کنند. ما بیشتر از آنچه بتوانیم ضرب خواهیم کرد. این تنها کاری که ما انجام داده‌ایم را با کار سخت جایگزین نمی‌کند.

بلند مدت و کوتاه مدت وجود دارد. تغییر در کار خواهد بود. در سناریوی شما، افرادی که خندق حفر می‌کنند لزوماً بلد نیستند که چگونه با بولدوزر رانندگی کنند. آیا کاری وجود دارد که بتوانیم برای سرعت بخشیدن به پذیرش مشاغل با فناوری پیشرفته انجام دهیم؟

میدونی باید چیکار کنیم؟ ما باید سازمانی ایجاد کنیم که به همه این افراد این فرصت را بدهد که بر ترس غیرضروری خود از فناوری غلبه کنند. ما باید بچه ها را وارد آن کنیم، و سپس والدین، معلمان و افراد شرکتی می توانند درگیر شوند.

اسم این سازمان را چه می گذارید؟

من فکر می کنم “FIRST”، برای الهام گرفتن و شناخت در علم و فناوری. و سپس شاید بتوانیم نسل‌ها را در محیطی مفرح گرد هم بیاوریم که تهدیدکننده نباشد. من فکر می کردم که بزرگسالان به عنوان مهندس و دانشمند به کودکان الهام می بخشند، اما وقتی دیدم چگونه کار می کند، متوجه شدم که کودکان در واقع الهام بخش بزرگسالان و معلمان، والدین و رهبران شرکت ها هستند.

ادغام عمودی

اعتبار تصویر: تراپتیک

در گفتگوهای مربوط به رباتیک agtech، به نظر من کشاورزی عمودی به اندازه کافی ذکر نشده است. من حدس می‌زنم این به این دلیل است که در حال حاضر در مقایسه با دنیای کشاورزی سنتی‌تر، جایگاه کوچکی دارد. اما هر تیم کشاورزی عمودی که با آنها صحبت کرده ام (و در سال های اخیر زیاد با آنها صحبت کرده ام) به من گفته اند که رباتیک بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های آنهاست.

منطقی است. ناوبری و نظارت بر محصولاتی که به صورت عمودی چیده شده اند برای افراد کمی دشوار است. از سوی دیگر، سیستم‌های بینایی کامپیوتری و جمع‌آورنده‌های رباتیک می‌توانند در این محیط‌ها رشد کنند. با این حال، خرید رقیب سابق Disrupt Battlefield Traptic توسط Bowery Farming غافلگیرکننده بود. به ویژه، این یک نقطه کانونی برای راه اندازی منطقه خلیج است که تاکنون بر سیستم های برداشت توت فرنگی در مزرعه متمرکز شده است.

لپتیک اندرسون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Traptic، گفت: از امروز، فناوری Traptic منحصر به شبکه مزارع داخلی هوشمند Bowery خواهد بود. ما فناوری خود را برای کار در شرایط سخت در یک مزرعه در فضای باز توسعه داده‌ایم و در داخل خانه حتی بهتر عمل خواهد کرد. Bowery اولین شرکت کشاورزی داخلی خواهد بود که از این فناوری Traptic استفاده می کند.

دور کردن Traptic از میدان در زمان جالبی برای روباتیک agtech رخ می دهد. این علاقه قطعا وجود دارد، زیرا مزارع در سراسر ایالات متحده با کمبود نیروی کار دست و پنجه نرم می کنند. به دنبال آن تخلیه فراوان و راه اندازی مجدد بعدی (آینده) تحت مالکیت جدید انجام می شود. مطمئناً فرصتی برای شرکت مناسب وجود دارد. البته کشاورزی عمودی یکی دیگر از مقوله‌های هیجان‌انگیز است، بنابراین باید خانه جدیدی برای تیم Traptic باشد.

ادغام عمودی

اعتبار تصویر: Exodigo

این هفته دور بزرگی از بودجه برای Exodigo مستقر در تل آویو برگزار شد. این شرکت از حسگرهای نصب شده بر روی هواپیماهای بدون سرنشین یا چرخ دستی‌ها برای نقشه‌برداری از مناطق زیرزمینی برای مواردی مانند ساخت‌وساز، معدن و خدمات استفاده می‌کند.

جرمی اسوارد، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، گفت: «با پایان دادن به دوران حفاری‌های کور، Exodigo به شرکت‌ها نقشه‌ای دقیق و قابل درک از آنچه در زیر سطح نهفته است ارائه می‌دهد – به تیم‌هایشان اجازه می‌دهد در زمان، پول و جان خود صرفه‌جویی کنند». . به این فکر کنید که قدرت اسکن MRI، CT و اولتراسوند را در یک تصویر از آنچه در زیر زمین است، ترکیب می کند.

Exodigo یک دور اولیه (!) 29 میلیون دلاری امروز صبح را اعلام کرد. بودجه به توسعه فناوری آزمایشی در ایالت هایی مانند کالیفرنیا، فلوریدا و تگزاس اختصاص خواهد یافت.

ربات Cartken در مرکز خرید aeon بخشی از شراکت تحویل میتسوبیشی است

اعتبار تصویر: کارتکن

اگر ربات های پیاده رو مورد علاقه شما هستند، ربکا با آنجلی جیندال نایک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Cartken صحبت کرد، که جزئیات شروع کار شرکت جوان و برخی از افکار گسترده تر آن در مورد وضعیت تحویل آخرین مایل را شرح می دهد:

ما قطعاً از اپراتورهای خود برای پیاده سازی اولیه و برای نقشه برداری مناطق استفاده می کنیم و این فقط به ما کمک می کند تا سریعتر مستقر شویم. این یکی از مواردی است که می توانیم امروز یک ربات را در یک منطقه راه اندازی کنیم و فردا کار کنیم. ما می‌توانیم این کارها را خیلی سریع انجام دهیم و در عین حال استقلال را برای شروع رانندگی افزایش دهیم، آن را به صورت نیمه خودمختار حرکت دهیم و آن را به حالت کاملاً خودمختار منتقل کنیم و اپراتورها را مجبور کنیم این کار را برای ما انجام دهند.

ادغام عمودی

اعتبار تصویر: میسو رباتیک

پس از راه اندازی اخیر سری E با سرمایه سهام، Miso Robotics این هفته از گسترش چشمگیر همکاری خود با White Castle خبر داد. این قرارداد دست رباتیک او را برای پختن همبرگر Flippy 2 به 100 صندلی می رساند.

ادغام عمودی

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

تبریک می گویم، شما تمام 1800 کلمه را در این هفته خوانده اید. بدیهی است که زمان اشتراک در این خبرنامه هفتگی رایگان روباتیک فرا رسیده است.