منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ارزش رو به کاهش Robinhood دلیلی بر این است که “رایگان” اغلب می تواند بسیار گران باشد

ارزش رو به کاهش Robinhood دلیلی بر این است که “رایگان” اغلب می تواند بسیار گران باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ارزش رو به کاهش Robinhood دلیلی بر این است که "رایگان" اغلب می تواند بسیار گران باشد

یکی از چیزهایی که در مورد فین تک دوست دارم، وعده باز کردن قفل ابزارهای بیشتر برای افراد بیشتر است. در یک مفهوم گسترده، دوران فعلی فین‌تک دقیقاً همین کار را انجام داده است – مردم در سراسر جهان اکنون به خدمات مالی دسترسی دارند که قبلاً یا قبلاً کاملاً غیرقابل دسترسی بودند یا حداقل بسیار گران بودند.

نئوبانک‌ها، APIهای فین‌تک، برنامه‌های پس‌انداز جدید، کارت‌های بی‌پایان برای روش‌های پرداخت مختلف، استیبل کوین‌ها برای پرداخت‌های برون مرزی، نقل و انتقالات فیات ارزان‌تر و البته معاملات با هزینه صفر، روشی را که افراد عادی می‌توانند از پول استفاده کنند، ذخیره کنند و با پول تعامل کنند، بهبود بخشیده است. . تا حد زیادی قوانین.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


معلوم شد این فناوری به طرز جهنمی تمیز است، اما برخی از مشکلات در مدل کسب و کار وجود دارد. همانطور که مشخص است، پرداخت نکردن هزینه برای خدماتی که زمانی یک سرویس پولی بود، راهی عالی برای ایجاد مشتری است، اما گاهی اوقات راه سختی برای کسب درآمد است. این درسی است که رابینهود در حال یادگیری آن است – و به عنوان یک شرکت عمومی آن را با بقیه جهان به اشتراک می گذارد.

ارزش رو به کاهش Robinhood دلیلی بر این است که "رایگان" اغلب می تواند بسیار گران باشداین هفته، Robinhood سودهای سه ماهه اول را گزارش کرد که بسیار کمتر از انتظارات خیابانی بود. CNBC خاطرنشان می کند که ضرر 0.45 دلاری شرکت به ازای هر سهم 0.09 دلار بدتر از انتظار تحلیلگران بود و درآمد 299 میلیون دلاری شرکت حدود 57 میلیون دلار کمتر بود. سهام Robinhood صبح امروز با کاهش شدیدی روبرو شد.

اگر عملکرد سود صبح امروز رابینهود را تحلیل کنیم، مشخص می شود که رونق معاملات سهام که باعث رشد بیش از حد آن شد، به پایان رسیده است. و از بین تمام محصولات این شرکت، انعطاف‌پذیرترین آنها بحث‌برانگیزترین است – بله، درآمد معاملاتی رابینهود پس از کاهش ارزش معاملات سهام و معاملات ارزهای دیجیتال، دوباره بخش عمده‌ای از درآمد تراکنش‌های آن را تشکیل می‌دهد.