منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • از آنجایی که این بیماری همه گیر تقاضای زیادی را ایجاد می کند، برنامه پشتیبانی گروه حلقه ها حلقه جدیدی را ایجاد می کند

از آنجایی که این بیماری همه گیر تقاضای زیادی را ایجاد می کند، برنامه پشتیبانی گروه حلقه ها حلقه جدیدی را ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
از آنجایی که این بیماری همه گیر تقاضای زیادی را ایجاد می کند، برنامه پشتیبانی گروه حلقه ها حلقه جدیدی را ایجاد می کند

بین درمان فردی و انجمن های آنلاین رایگان، مردم به دنبال تعدادی راه حل آنلاین درمانی سلامت روان هستند. به خصوص پس از این بیماری همه گیر، اضطراب و افسردگی را 25 درصد در سراسر جهان افزایش داد (طبق گزارش سازمان جهانی بهداشت) و همچنین اپیدمی تنهایی را عمیق تر کرد.

از جمله بازیکنانی که در فضای گروهی آنلاین برای حمایت عاطفی حضور دارند می‌توان به Pace (که 14.9 میلیون دلار جمع‌آوری کرد)، Grouport (که 1.5 میلیون دلار جمع‌آوری کرد) و Quilt اشاره کرد.

حلقه‌ها، پلتفرمی برای حمایت عاطفی گروهی آنلاین، در سال 2020 به نبرد پیوست و امروز 16.5 میلیون دلار در دور سری A به رهبری Zeev Ventures جمع‌آوری کرد. لیور ران، رئیس Uber Freight، به همراه سرمایه‌گذاران فعلی NFX، Flint Capital و سر رونالد کوهن نیز در این امر مشارکت دارند.

با حلقه‌ها، مشترکین درباره چالش‌های زندگی مانند طلاق، غم و اندوه و ناباروری صحبت می‌کنند و هر هفته از طریق چت ویدیویی گروهی برای ارائه و دریافت حمایت عاطفی با یکدیگر ملاقات می‌کنند. دایره‌ها می‌گویند که این فرآیند توسط متخصصان بهداشت روان «آموزش‌دیده و اثبات‌شده» هدایت می‌شود.

Circles ادعا می کند که شکاف بازار بین “گروه های درمانی و فیس بوک” را با ترکیب حرفه ای ها با حمایت همکارانی که تجربه مشابهی دارند پر می کند و همچنین در برنامه ای موجود است که احتمالاً به حفظ کاربران کمک می کند.

Irad Eichler، یکی از بنیانگذاران حلقه ها، در بیانیه ای گفت: “با این دور جدید بودجه، ما فناوری معیار خود را برای مطابقت با دقت بیشتر تقویت خواهیم کرد و تمایل هر گروه را برای موفقیت افزایش خواهیم داد.”

قبل از آن، آیکلر Shekulo Tov را تأسیس کرد، یک سازمان غیرانتفاعی که به افراد دارای معلولیت ذهنی کمک می کند تا در جامعه ادغام شوند. او ادعا می کند که 70-75٪ از اعضای حلقه ها حداقل یک بار در هفته و 30٪ از آن روزانه استفاده می کنند.

“Circles با اصل قدرتمند اما ساده ارتباط انسانی با شکاف بازار برخورد می کند. Oren Zeev از Zeev Ventures اظهار داشت که Circles با رهبری با تجربه اثبات شده در ابتکارات تأثیر اجتماعی موفق، خود را به عنوان یک رهبر بازار معرفی می کند.