منو سایت

از یک گردباد، وضوح

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
از یک گردباد، وضوح

به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. الهام گرفته از TechCrunch روزانه + ستون جایی که نام خود را گرفته است. آیا می خواهید آن را هر شنبه در صندوق پست خود قرار دهید؟ ثبت نام اینجا.

خداحافظی Q1

چه هفته.

اگر به تازگی وارد چرخه اخبار استارتاپ شده اید، سرتان شلوغ است. Y Combinator صدها استارت آپ جدید راه اندازی کرده است، ارزیابی Instacart همچنان افزایش یافته است و به نظر می رسد ما متوجه شده ایم که برخی از بخش های بازار استارتاپ ها در حال حاضر در دوره تعدیل هستند.

این شبیه خلاصه‌ای از سه ماهه اول است: یک بازار گرم در مرحله اولیه و یک آب و هوا در مرحله پایانی راه‌اندازی در طول دوره سرد شدن. زمانی که تمام ورودی‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را دریافت کنیم، تصویر کامل سه ماهه اول را بهتر درک خواهیم کرد، اما برآوردهای اولیه با این خلاصه منطبق است.

آنچه در پیش است بسیار جذاب خواهد بود. سه ماهه دوم شاهد تعدادی استارت‌آپ خواهیم بود که نیاز به جذب سرمایه جدید دارند و بسیاری از آنها چشم‌انداز سرمایه‌گذاری را در مقایسه با آخرین زمانی که به دنبال سرمایه بودند، کاملاً خارجی خواهند دید. چه چیزی این نیرو را مجبور خواهد کرد؟ آیا تک شاخ ها از بدهی پرخطر استفاده خواهند کرد؟ آیا شاهد رژه فرودها خواهیم بود؟ معاملات داخلی کوچکتر برای تقویت مسیر؟ نمی دانم.

با گوش دادن بین کرک ها، تماس عمومی برای دانلود بوت ممکن است در واقع به تاخیر بیفتد. اگر این اتفاق در اوایل سال در داخل رخ می داد، ممکن بود آن را بفهمیم.

اما آنچه می توانیم بگوییم این است که طوفان خبری چند هفته اخیر در حال روشن شدن است. از سقوط سهام فناوری گرفته تا عقب نشینی تک شاخ ها و تبلیغات بی پایان در مراحل اولیه، ما در دوره عجیبی هستیم، اما فکر می کنم اکنون می توانیم کمان را بالا ببریم و ادامه دهیم. اینجا Q2 است.

TechCrunch +

این خبرنامه کوچک از ستون TechCrunch + روزانه من شروع می شود، خواندن TechCrunch که پشت دیوار پرداخت ما قرار دارد. آزمایش ما در فضای رسانه اشتراکی که چند سال پیش با نام تجاری Extra Crunch راه اندازی شد، سفری جذاب بود.

هفته گذشته ما اعلام کردیم که من سردبیر TechCrunch + خواهم بود، چیزی که از آن بسیار هیجان زده هستم. و صادقانه بیش از کمی متواضع، اما اگر بگوییم در حال حاضر کلیشه ای گذشته است، بنابراین می توانیم ادامه دهیم.

چند نکته در مورد آنچه که در راه است در حال حاضر منصفانه به نظر می رسد، زیرا تبادلات منظم در The Exchange یک عنصر کلیدی در جریان انتشار TechCrunch + از پایان سال 2019 است، به این معنی که همه شما کهنه کار پروژه هستید. اتفاقا ممنون

TechCrunch + به مقیاس مادی رسیده است، به این معنی که ما یک گروه قوی از مشترکین داریم، شواهد محکمی مبنی بر اینکه در حال انجام کاری ارزشمند هستیم، و اینکه جامعه بزرگتر TechCrunch آماده حمایت از این کار است. حتی خبر بهتر این است که ما امسال روی TechCrunch + سرمایه گذاری می کنیم، با کارکنان بیشتر و ایده های تمیز زیادی در پیش رو. هدف ما نه تنها گزارش و نوشتن بیشتر است، بلکه تا حدودی لنز خود را برای ارائه ترکیب گسترده‌تری از محتوا گسترش دهیم.

از همین رو ژاکلین در کشتی است برای نوشتن در مورد دنیای جذاب، خشمگین و سریع رمزنگاری. به زودی اسامی بیشتری برای اعلام در مناطق دیگر خواهیم داشت، از جمله مناطقی که من به طور سنتی در مورد شما نوشته ام.

این واقعیت که TechCrunch + نه تنها زنده است، بلکه در حال رشد است، اگر به استارتاپ ها علاقه دارید، خبر خوبی است. یکی از چیزهای بسیار خوب در مورد داشتن یک سرویس اشتراک به عنوان بخشی از یک پست این است که شما می توانید – به معنای واقعی کلمه – به یک طاقچه بزرگتر از آنچه که در غیر این صورت ممکن بود، بپردازید. این بدان معناست که در مواقعی صرافی موفق می‌شود بر روی یک موضوع اصلی تمرکز کند و زمان بی‌پایانی را صرف کندن مکانیزم‌های خود کند. کار ما، پوشش رونق شرکت‌های پرخطر در سال 2021، انفجار فناوری‌های فین‌تک مصرف‌کننده در سال 2020 و تاخیر در راه‌اندازی در سال 2022، که در بالا به آن اشاره کردیم، چند نمونه هستند.

TechCrunch امسال در حال ساخت است. و بخشی از این کار افزایش سرعت TechCrunch + است. فکر می کنم باید این کار را با نوعی زمین به پایان برسانم، درست است؟ من سعی خواهم کرد: TechCrunch + را امسال که منطقی است امتحان کنید. وقتی مقاله مناسب باعث می‌شود که دیوار پرداخت را نفرین کنید، امیدوارم امسال توجه شما و خوب پول را جلب کنیم.

بغل کنید، با هم مهربان باشید تا دوشنبه با شما صحبت کنم. – الکس