منو سایت

استارت‌آپ‌های مورد علاقه ما از نسخه نمایشی YC Winter 2022، قسمت 1

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت‌آپ‌های مورد علاقه ما از نسخه نمایشی YC Winter 2022، قسمت 1

اولین روز از روز نمایش Y Combinator برای دسته زمستان 2022 به پایان رسید.

ما امسال پوشش خود را با تقسیم بندی بر اساس بخش ها و جغرافیا تغییر دادیم. هدف ما این بود که از فهرست بزرگی که در طول سال ها ساخته ایم اجتناب کنیم. TechCrunch یادداشت‌هایی در مورد تعداد روزافزون شرکت‌های آفریقایی، استارت‌آپ‌های هندی، فین‌تک بین‌المللی و حتی بحث رقابت در استارت‌آپ‌ها در شتاب‌دهنده دارد.

اما چیزی که با پوشش Y Combinator ما تغییر نمی دهیم، جمع آوری موارد دلخواه است.

البته این فقط نظر ماست. کارکنان ما زمان زیادی را صرف بررسی فناوری‌هایی می‌کنند که استارت‌آپ‌ها می‌سازند، بخش‌هایی که روی آنها تمرکز می‌کنند و بخش‌هایی از جهان که امیدوارند به آنها خدمت کنند. در نتیجه هر کدام از ما دیدگاه متفاوتی داریم. بنابراین موارد مورد علاقه ما اغلب از مناطقی می آیند که ما بهترین آنها را می شناسیم و در حال حاضر مجذوب آنها هستیم.

از میان صدها شرکتی که امروز دیدیم، کدام یک برای کارمندان TechCrunch بیشتر متمایز بود؟ ادامه مطلب

استارت آپ های مورد علاقه ما از زمستان YC 2022، روز اول

لیست زیر به ترتیب نیست. وب سایت های شرکت و حساب های توییتر نویسندگان پیوند داده شده اند.

الکس ویلهلم: موسیقی دیسک

  • جزئیات: برنامه تلفن همراه با هدف بازار جوانان، که موسیقی را با عملکردهای اجتماعی ترکیب می کند. این شرکت اعلام کرد که اپلیکیشن آن به 10 اسلات برتر در رده موسیقی اپ استور رسیده است. این بدان معناست که 15000 کاربر فعال روزانه (DAU) که ​​احتمالاً به اندازه کافی بزرگ است که یک استارتاپ بتواند واقعاً از مخاطبان اولیه خود بیاموزد.
  • چرا مورد علاقه است: اگر Discz بتواند DAU خود را در حال رشد نگه دارد، یک فریبنده برای به دست آوردن آن است. هر سرویس اجتماعی بزرگ – و همچنین خدمات کوچک – توانایی TikTok در تأثیرگذاری بر فرهنگ با شکل دادن به آنچه مردم به آن گوش می دهند را تحسین می کنند. پلتفرم های اجتماعی به استراتژی موسیقی نیاز دارند. چرا آنچه را که Discz می‌سازد و از مصرف‌کنندگان اولیه استفاده می‌کند، نخرید؟ برعکس، Spotify در ارائه موسیقی به مردم عالی است، اما از نظر فرهنگی کاملاً فاصله دارد. او می تواند از استراتژی اجتماعی استفاده کند، درست است؟ حدس بزنید منظورم کیست؟