منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارت‌آپ فین‌تک یونایتد Leatherback 10 میلیون دلار برای پرداخت‌های فرامرزی خود به رهبری ZedCrest جمع‌آوری می‌کند.

استارت‌آپ فین‌تک یونایتد Leatherback 10 میلیون دلار برای پرداخت‌های فرامرزی خود به رهبری ZedCrest جمع‌آوری می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت‌آپ فین‌تک یونایتد Leatherback 10 میلیون دلار برای پرداخت‌های فرامرزی خود به رهبری ZedCrest جمع‌آوری می‌کند.

مهاجران، دانشجویان بین المللی و به طور کلی جمعیت مهاجر به پرداخت های بین المللی یا ارز نیاز دارند. Revolut و Wise از جمله پلتفرم هایی هستند که از این مخاطب بین المللی بهره مند شده اند. اکنون استارت‌آپ Fintech Leatherback، یک پلتفرم پرداخت فرامرزی مستقر در بریتانیا، آنچه را که به عنوان یک دور مقدماتی 10 میلیون دلاری توصیف می‌کند به رهبری ZedCrest Capital، یک شرکت سرمایه‌گذاری پان آفریقایی، جمع‌آوری کرده است.

Leatherback یک راه حل چند ارزی برای معاملات برون مرزی ارائه می دهد.

ابراهیم طوب، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت که این بودجه “به منظور افزایش مشخصات Leatherback در عرصه فین تک و همچنین برای گسترش ظرفیت آن در بسیاری از کشورهایی که دارای مجوز و تایید است، اختصاص می یابد.” اینها شامل آفریقای جنوبی، مصر، اوگاندا، هند و امارات است.

قبل از این دور، شرکت گفته بود که توسط بنیانگذاران راه اندازی شده است.

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری Zedcrest، آددایو آمزات، گفت: «به‌عنوان سرمایه‌گذاران بزرگ، ما عاشق فرصت‌هایی هستیم که بتوانیم تخصص خود را به کار ببریم. ارائه پشتیبانی عملیاتی و استراتژیک برای Leatherback در تلاش برای ایجاد زیرساخت عالی برای انطباق، فناوری و مالی که آن را قادر می‌سازد سیستم عامل انتخابی برای تحرک جهانی مشاغل و افراد باشد، ارزشمند بود.

Leatherback مستقر در بریتانیا حساب‌های چند ارزی را با امکان مبادله ارز در تعدادی از کشورها از جمله بریتانیا، کانادا، هند، نیجریه، مصر، اوگاندا، تانزانیا، آنگولا، آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی، دانمارک، غنا و ساحل عاج.