منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارت‌آپ کره‌ای Dongnae 21 میلیون دلار در سری آ برای خدمات اجاره آپارتمان ارائه می‌کند

استارت‌آپ کره‌ای Dongnae 21 میلیون دلار در سری آ برای خدمات اجاره آپارتمان ارائه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت‌آپ کره‌ای Dongnae 21 میلیون دلار در سری آ برای خدمات اجاره آپارتمان ارائه می‌کند

دونگنایک استارت آپ مستقر در کره جنوبی که به مستاجرین کمک می کند آپارتمان های درجه یک برای اجاره پیدا کنند، 16.4 میلیون دلار (20 میلیارد وون) سهام و 4.1 میلیون دلار (5 میلیارد وون) بدهی بسته است. بودجه سری A کل بودجه آن را به حدود 34 میلیون دلار (40 میلیارد وان وون) می رساند.

سرمایه گذاران عبارتند از NFX، Daol Investment، Hana-Magna، Hana Financial، MetaProp، Fursys، Han River Partners، Flybridge و Maple. میگل مک‌کلوی یکی از بنیانگذاران WeWork نیز در تامین مالی سهام شرکت دارد.

متیو شامپین، مدیران سابق WeWork، که قبلاً مدیر عامل شرکت بود WeWork Asia و Insong Kim Dongnae را در سال 2020 تأسیس کردند.

Champaign، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Dongnae، به TechCrunch گفت که می خواهد پس از ترک WeWork روی چیزی معنادار کار کند. او گفت که Champaign متوجه شده است که املاک مسکونی در کره جنوبی بزرگ هستند، اما او همچنین می داند که به اندازه کافی اطلاعات ندارد، به خصوص در مورد فضای proptech محلی. متیو چند هفته بعد را صرف برگزاری جلساتی برای گفتگو با افراد در صنعت مسکن محلی، پروفکت و استارت آپ ها کرد.

Champaign به TechCrunch گفت: “املاک و مستغلات در ده سال گذشته زندگی من بوده است، بنابراین همیشه در ذهن من بوده است، و قبل از اینکه به آسیا بروم، با آدام در برنامه ریزی اولیه WeLive کار کرده بودم، که باعث علاقه به مسکن شد.” با تأمل در تجربه‌ام از نگاه کردن به آپارتمان‌ها در نیویورک و سپس انجام دوباره آن در کره، شروع به مونتاژ چیزی کردم که در نهایت به شرکت بعدی من تبدیل می‌شود.»

Dongnae می گوید اولین ماموریت او مقابله با یک سیستم اجاره منحصر به فرد در کره جنوبی به نام Jeonse است. این قرارداد اجاره به مستاجرین این امکان را می دهد که با واریز مبلغ کلان به مبلغ 600000 دلار (700 میلیون KRW) در سئول برای اجاره دو ساله، آپارتمانی را بدون (یا پرداخت کوچک) ماهانه اجاره کنند.

Dongnae FLEX آپارتمان های انتخابی درجه یک را برای اجاره با سپرده های کمتر برای خانه های مستاجران معمولی تقریباً 98٪ ارائه می دهد. Champaign گفت که این شرکت با مالکان برای ارائه آپارتمان های درجه یک به مستاجران کم سپرده و اجاره ماهانه ثابت کار می کند.

علاوه بر این، Dongnae PLUS آن به مستاجران اجازه می دهد تا به خدمات خانه دسترسی داشته باشند، از اجاره لوازم خانگی و مبلمان گرفته تا اینترنت / کابل و به طور منظم. برای ارائه یک تجربه آنلاین کامل، تورهای مجازی سه بعدی واحدهای مجهز به Matterport را ارائه می دهد و مستاجران می توانند قرارداد اجاره را به صورت الکترونیکی امضا کنند.

“ما هیجان زده هستیم که خانه های عالی را برای مستاجران در کره مقرون به صرفه و مقرون به صرفه کنیم. Champaign در بیانیه ای گفت: “تقریباً تمام املاک برای اجاره دارای سپرده بالایی هستند، به طوری که کمتر از یک درصد از واحدها کمتر از 16000 دلار سپرده دارند.” علاوه بر این، Dongnae FLEX همچنین یک راه حل ارزشمند برای صاحبخانه ها و دلالان است، زیرا به هر دو اجازه می دهد تا پتانسیل سود خود را از آپارتمان های خود افزایش دهند.

Dongnae می گوید که در حال حاضر بیش از 60 مورد از بهترین مجتمع های آپارتمانی در سئول و Panggio، دره سیلیکون کره جنوبی را اداره می کند.

شرکت کره ای استارت آپ proptech Dongnae 4.1 میلیون دلار بذر بذر به رهبری NFX دریافت می کند.

دو ماه پس از اعلام دور اولیه تمدیدات خود در می 2021، این استارتاپ کسب و کار را تغییر داد. Champaign گفت: «تقریبا همه چیز از زمانی که ما کسب و کار را در پایان جولای 2021 شروع کردیم تغییر کرده است.

تمام آپارتمان های ذکر شده در وب سایت او خانه هایی هستند که توسط Dongnae اداره می شوند، به این معنی که این شرکت دیگر پلت فرم تبلیغاتی خارجی ندارد. تیم او دو برابر شده و به حدود 40 نفر رسیده است. به گفته Shampine، Dongnae اکنون بیش از 80 شریک رسمی کارگزاری محلی دارد که شرکت آنها را Dongnae Premium Partners می نامد.

شرکای Dongnae از نزدیک با کارگزاران محلی و سایر پلتفرم‌های پروتکل همکاری می‌کنند، زیرا پیشنهاد ما به پلتفرم فین‌تک بسیار نزدیک‌تر است. Champaign گفت: به مشتریان کمک می کند تا به آپارتمان های مدیریت شده و درجه یک در سراسر شهر با سپرده های بسیار کمتر دسترسی داشته باشند.

بیش از 80 درصد از کاربران آن کره ای های محلی هستند. Champaign گفت که اکثر آنها متخصصان جوانی هستند که در شهر کار می کنند. او افزود، با ادامه کاهش محدودیت‌های کره‌ای برای کووید، دانگنا شاهد افزایش مداوم تعداد مشتریان خارجی است.

Champaign گفت که پیشنهاد آن برای مدیران تجاری و دیپلمات‌های خارجی ایده‌آل است، با توجه به سپرده‌های کم مسکن و مشکلات در جابجایی مقادیر زیادی ارز از مرزها. علاوه بر این، سرویس مدیریت دائمی آن به زبان های کره ای، انگلیسی، چینی و ژاپنی در دسترس است که برای خارجی هایی که به کره مهاجرت می کنند جذاب است.

با درآمد حاصل از سری آ، این شرکت قصد دارد به گسترش جغرافیایی خود در منطقه شهری سئول سرعت بخشد، روابط خود را با کارگزاران محلی تقویت کند و در فناوری و داده سرمایه گذاری کند تا ابزارهای خود را برای مصرف کنندگان بسازد. Dongnae برنامه های iOS و Android و بازار خدمات خانگی را در سال جاری منتشر خواهد کرد.

Dongnae در حال جمع آوری 4.1 میلیون دلار برای دیجیتالی کردن املاک و مستغلات در کره جنوبی است