منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارت‌آپ Micromobility Beam مستقر در سنگاپور، ۹۳ میلیون دلار سری B ارائه می‌کند و وارد بازارهای جدید می‌شود.

استارت‌آپ Micromobility Beam مستقر در سنگاپور، ۹۳ میلیون دلار سری B ارائه می‌کند و وارد بازارهای جدید می‌شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

Beam، اپراتور مشترک حمل و نقل میکرو سنگاپور، امروز اعلام کرد که 93 میلیون دلار در یک سری از سری B برای تسریع رشد در کشورهای جدید در آسیا جمع آوری کرده است.

سرمایه جدید، با مجموع بودجه تا 135 میلیون دلار، توسط Affirma Capital با Sequoia Capital India، Hana Ventures، ICT Capital، EDB Investment (EDBI)، AC Ventures، RTP Global و Momentum Venture Capital هدایت شد. آلن جیانگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Beam، که از ارائه اعداد دقیق خودداری کرد، گفت: سری B رتبه Beam را به اعداد سه رقمی می رساند.

Beam که در حال حاضر اسکوترهای الکترونیکی و دوچرخه های الکترونیکی را در 35 شهر در مالزی، تایلند، کره جنوبی، استرالیا و نیوزلند راه اندازی می کند، قصد دارد در بازارهایی مانند ژاپن، اندونزی، فیلیپین، ویتنام و ترکیه گسترش یابد.

علاوه بر این، سرمایه جدید به Beam اجازه می دهد تا معرفی نسل پنجم اسکوتر الکترونیکی جدید Beam Saturn را تحریک کند که این شرکت قصد دارد در نیمه دوم سال جاری عرضه کند. اسکوتر نسل بعدی با نسخه به روز شده پلت فرم ایمنی Beam به نام Micromobility Augmented Riding Safety (MARS) عرضه می شود که به محافظت از عابران پیاده کمک می کند و کنترل مقامات محلی را بر محل پارک یا رانندگی وسایل نقلیه الکترونیکی بهبود می بخشد.

فناوری های موجود در این پلتفرم شامل خواندن مرده و geofing لبه است، اما نسل پنجم Saturns دارای ویژگی به نام Beam Pedestrian Shield است، یک دوربین هوش مصنوعی داخلی که می تواند به طور فوری و دقیق عابران را برای جلوگیری از برخورد و شناسایی عابران پیاده تشخیص دهد. مسیرهایی برای خودروی خودکار. کاهش Deb Gangopadhyai، مدیر ارشد فناوری Beam گفت: رانندگی را سرعت دهید یا حتی کاملاً متوقف کنید.

Beam می‌گوید دوربین بینایی رایانه داخلی آن تا سه ماهه سوم سال جاری راه‌اندازی می‌شود، اما به سؤالات درباره اینکه آیا این ویژگی جدید در همه نسل‌های 5 وجود خواهد داشت یا اینکه آیا آنها این فناوری را در مناطق خاصی آزمایش خواهند کرد، به موقع پاسخ نداد. این شرکت همچنین به درخواست ها برای روشن شدن اینکه آیا سپر عابر پیاده با دست ساخته شده است یا اینکه Beam با یک تامین کننده کار می کند، به موقع پاسخ نداد.

به عنوان مثال، شرکت میکروموبایل ایالات متحده Spin با Drover AI، یک شرکت بینایی کامپیوتری استارتاپی، برای اجرای آزمایشی سیستم های امنیتی مبتنی بر دوربین در چندین بازار کار می کند، و اپراتور اروپایی Voi نیز همین کار را با Luna در بریتانیا انجام می دهد.

سیستم‌های پشتیبانی از سواران پیشرفته: فناوری توسعه‌یافته توسط خط‌مشی micromobility

علاوه بر فناوری جدید، زحل دارای چرخ‌های 12 اینچی خواهد بود که 20 درصد بزرگ‌تر از چرخ‌های متوسط ​​اسکوتر الکترونیکی است که با سیستم تعلیق هیدرولیک ترکیب می‌شود. زحل دارای باتری‌های کاملاً قابل تعویض با ظرفیت کافی برای برد 110 کیلومتری است که به گفته این شرکت، میانگین ظرفیت باتری اسکوتر الکترونیکی را دو برابر می‌کند تا دوام را بیشتر کند..

جیانگ در ایمیلی گفت که Beam همچنین قصد دارد در نیمه دوم سال جاری یک موتور الکترونیکی جدید به مجموعه خودروهای خود به نام Beam Pluto اضافه کند و انتظار دارد که موتورهای الکترونیکی تا یک سوم ناوگان خود را در دو سال آینده تشکیل دهند. مصاحبه.

اشعه

فناوری مارس Beam

جیانگ گفت که درآمد بیم از سال 2020 تاکنون 15 برابر شده است، علیرغم اینکه محدودیت های تحرک ناشی از همه گیری کووید-19 را تجربه کرده است، اما مدیرعامل مبنایی برای این رشد ارائه نکرده است. جیانگ در پاسخ به سوالی در مورد تشدید مقررات حمل و نقل کوچک در برخی از کشورهای آسیایی، به TechCrunch گفت که Beam در تمام مناطق جغرافیایی که شرکت در آن فعالیت می کند بسیار نزدیک با تنظیم کننده ها کار می کند تا از حمل و نقل مشترک ایمن و پایدار اطمینان حاصل کند، و Beam دارایی های وسایل نقلیه را بین مناطق جغرافیایی، بسته به شرایط، متعادل می کند. امکانات برای اجرا او گفت که حمل و نقل کوچک به طور گسترده ای به عنوان یک روش ضروری حمل و نقل در سراسر آسیا شناخته شده است و چارچوب های نظارتی مربوطه در حال بالغ شدن هستند.

جیانگ به TechCrunch گفت: “هدف ما این است که سفرهای یک نفره را به سمت وسایل نقلیه الکتریکی کوچک مشترک که برای شهرها سبزتر و برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه تر هستند تغییر دهیم.”

این مقاله برای منعکس کردن اطلاعات جدید از Beam به روز شده است.

شرکت Micromobility سنگاپور Beam 26 میلیون دلار جمع آوری کرده است