منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارت‌آپ Upflowy مستقر در سیدنی 4 میلیون دلار برای بهینه‌سازی تجربه وب با راه‌حل بدون کد خود جمع‌آوری می‌کند.

استارت‌آپ Upflowy مستقر در سیدنی 4 میلیون دلار برای بهینه‌سازی تجربه وب با راه‌حل بدون کد خود جمع‌آوری می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت‌آپ Upflowy مستقر در سیدنی 4 میلیون دلار برای بهینه‌سازی تجربه وب با راه‌حل بدون کد خود جمع‌آوری می‌کند.

همه گیری کووید-19 بر رفتار مصرف کننده و الگوهای خرید تأثیر گذاشت. تصمیم‌گیری پایگاه داده برای اطمینان از اینکه محصولات یا خدمات شرکت‌ها واقعاً برای مصرف‌کنندگان در مواقع عدم اطمینان مفید هستند، مهم‌تر است. به گفته مدیر عامل شرکت، تقاضا برای محصولات SaaS که امکان تراکنش های آنلاین را فراهم می کنند در طول کووید-19 به طرز چشمگیری افزایش یافته است. جریان های صعودی گیوم آنگ.

Upflowy معتقد است که ابزارهایی برای کمک به کسب و کارها در ایجاد ترافیک کاربر با کارایی بالا دارد. این استارت آپ مستقر در استرالیا که به تازگی 4 میلیون دلار جمع آوری کرده است، پلتفرمی ساخته است که ابزارهای کشیدن و رها کردن را برای تست A/B و سفارشی سازی در وب و برنامه های موبایل ارائه می دهد و بهترین بخش این است که مشاغل این کار را نمی کنند. باید هیچ کدی بلد نباشد تا به آن متعهد شود. آخرین تامین مالی توسط Counterpart Ventures، علاوه بر سرمایه گذاران بازگشتی Tidal، Global Founders Capital، Black Nova و Antler انجام شد.

آنگ به TechCrunch گفت که جذب بازدیدکنندگان وب سایت یا برنامه برای ثبت نام برای فروش، زمان و هزینه زیادی می طلبد، و در نتیجه، بسیاری از شرکت ها برای رسیدن به آن تلاش می کنند. آنگ و دو بنیانگذار دیگر، متیو براون و الکساندر ژیرارد، برای کمک به کارآفرینان و بازاریابان، به ویژه استارت آپ ها، در افزایش نرخ تبدیل و جریان مصرف کننده، Upflowy را در سال 2020 تأسیس کردند. این استارت‌آپ می‌گوید که برای مدت طولانی، کسب‌وکارها به تیم‌های توسعه یا مهندسی وابسته بوده‌اند که به بهبود محصولات وسواس دارند و زمانی برای حمایت از تلاش‌های بازاریابی ندارند.

استارت‌آپ Upflowy مستقر در سیدنی 4 میلیون دلار برای بهینه‌سازی تجربه وب با راه‌حل بدون کد خود جمع‌آوری می‌کند.

بنیانگذاران Upflowy (از چپ به راست): CTO Alex Girard، CIO متیو براون، مدیر عامل Guillaume Ang

این استارت‌آپ از بسیاری از سرمایه‌های جدید برای بهبود قابلیت‌های پلتفرم خود با استفاده از حوزه‌هایی از علم داده مانند سفارشی‌سازی پیش‌بینی‌کننده و توسعه ویژگی‌های اضافی استفاده خواهد کرد. او همچنین می خواهد با افزایش کارکنان آن به بیش از 30 کارمند تمام وقت از تیم حمایت کند.

«از آنجایی که فرم‌های کم مشارکت منجر به کاهش 60 درصدی در تبدیل می‌شوند، که به معنای از دست دادن هنگفت هزینه‌های تبلیغاتی است، این فرصت بزرگی برای افزایش تجارت است. این تنها قدم اول است. آنگ به TechCrunch گفت: «صلاحیت‌های مؤثرتر منجر به محصول مناسب می‌شود و شخصی‌سازی رویکرد فروش، کلید فروشنده شدن است». “تجسم داده ها و رابط تست A/B Upflowy به این معنی است که درک ترک تحصیل و رفتار مشتریان آنها بسیار واضح تر می شود و راه را برای آزمایش و بهینه سازی هموار می کند.

آنگ گفت که اکنون صدها شرکت از Upflowy استفاده می کنند و افزود که تعدادی مشتری از فناوری B2B، SaaS و مراقبت های بهداشتی گرفته تا شرکت های B2C مانند مارک های مد و تیم ملی ورزش وجود دارد.

به گفته آنگ، با جدیدترین پیشرفت‌ها در رشد هفتگی کاربران در چند هفته گذشته، این استارت‌آپ همچنین شاهد افزایش 40 درصدی نرخ فعال‌سازی و تعداد کاربران ماهانه آن دو برابر شده است.

«صحنه فناوری استرالیا در حال نوآوری در سراسر جهان است. آنگ در بیانیه ای گفت: Upflowy از این بازار استعداد در حال رشد متولد شد. “ما در حال حاضر فعال و در صحنه جهانی آزمایش شده ایم تا از اعتبار سکوی خود اطمینان حاصل کنیم. جریان ثبت اغلب اولین تعاملی است که یک مشتری بالقوه با یک کسب و کار دارد، و ما اولین کسی هستیم که ایجاد و زنده کردن آن را آسان‌تر می‌کنیم – جریان اطلاعات را بهبود می‌بخشیم و در نهایت اطمینان می‌دهیم که مشتریان بالقوه می‌توانند در قیف جابجا شوند. به روشی هوشمندانه تر.”

همه گیر COVID-19 کاتالیزوری را برای راه اندازی Upflowy به عنوان یک شرکت راه دور از همان ابتدا ایجاد کرد. به گفته آنگ، در مراحل اولیه سال 2020، کسب و کار از راه دور یک مفهوم نسبتاً جدید بود، اما این استارتاپ توانست استعدادهایی را از سراسر جهان به دست آورد. Upflowy برای افزایش حضور خود در منطقه باید در سال جاری پایگاهی در ایالات متحده ایجاد کند.

دن راس، مدیر عامل سابق APAC Optimizely که در Upflowy سرمایه گذاری می کند، گفت: “Upflowy موفق شده است مشکلی را حل کند که تقریباً همه شرکت ها با آن روبرو هستند.” در حال حاضر، هیچ ابزار دیگری در بازار وجود ندارد که به تیم‌ها اجازه دهد تا به سرعت جریان‌های ثبت نام کامل را ایجاد، آزمایش و تکرار کنند و داده‌ها را مستقیماً به هر پلتفرم دیگری که به دنبال تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری است، ارسال کنند.»

پاتریک اگن، یکی از بنیانگذاران و شریک عمومی Counterpart Ventures، می گوید: «سازمان های امروزی به راه حل های ساده و بدون کد نیاز دارند که اصطکاک بین جمع آوری داده ها و تجربه مشتری را از بین ببرد. “بازار پر از راه حل های دست و پا گیر است که به مهندسان برای ایجاد یک تجربه وب که مانع از آزمایش و بهبود می شود متکی است. Upflowy در موقعیت منحصر به فردی برای بازنگری در این بازار قرار دارد و به تیم ها اجازه می دهد تا تجربه وب مورد نیاز و تقاضای کاربران را ایجاد کنند.

ادیت هاربو، مدیر عامل LaunchDarkly توضیح می دهد که چرا شرکت او 54 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است

به طور مطلوب توسط شرکت مدیریت محتوا Episerver خریداری شده است