منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارتاپ فین‌تک می‌گوید، اشنر گروور، بنیانگذار BharatPe، پول خود را تخلیه کرده است

استارتاپ فین‌تک می‌گوید، اشنر گروور، بنیانگذار BharatPe، پول خود را تخلیه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارتاپ فین‌تک می‌گوید، اشنر گروور، بنیانگذار BharatPe، پول خود را تخلیه کرده است

اشنیر گروور، یکی از بنیانگذاران BharatPe در “اختلاس دسته جمعی” و “تخلیه” دست دارد. [off] این استارت‌آپ فین‌تک هندی روز چهارشنبه با استناد به بررسی مشاوران مستقل، آخرین مورد از یک سری چرخش‌های عجیب و غریب و یک نمایش عمومی در یکی از سریع‌ترین شرکت‌های کشور، گفت. این افشاگری یک روز پس از استعفای گروور از استارت آپ صورت می گیرد.

«خانواده گروور و بستگانشان در اختلاس گسترده وجوه شرکت، از جمله، اما نه محدود به، ایجاد تأمین‌کنندگان تقلبی، دست داشتند که از طریق آن پول‌ها را از حساب هزینه‌های شرکت خارج کردند و از حساب‌های هزینه‌های شرکت برای غنی‌سازی سوءاستفاده کردند. این استارت‌آپ روز چهارشنبه گفت و از شیوه زندگی مجلل آنها حمایت مالی کند.

در بیانیه آمده است که هیئت مدیره BharatPe، یک استارتاپ سه ساله که به میلیون‌ها تاجر کمک می‌کند پول دیجیتالی دریافت کنند و به آنها اعتبار می‌دهد، در ژانویه امسال پس از دریافت شکایات، بررسی عمیقی از کنترل‌های داخلی شرکت آغاز کرد.

در اوایل سال جاری، یک کلیپ صوتی ادعایی از مردی – که گفته می‌شود اشنیر – در توییتر منتشر شد و در طی تماس تلفنی با سخنگوی بانک کوتاک به دلیل عدم دریافت بودجه برای خرید سهام، اظهارات توهین‌آمیز و تهدیدآمیز جانی را بیان کرد. -تجارت این ویدئو که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، مجموعه ای از وقایع را برانگیخت که هیئت مدیره را وادار به تحقیق کرد.

گروور در هفته های اخیر بی گناهی خود را حفظ کرده و در یک مصاحبه تلویزیونی روز سه شنبه تهدید کرد که اگر استارت آپ به اعتبار وی لطمه بزند، به طور علنی “چرند” سرمایه گذاران و اعضای هیئت مدیره را افشا خواهد کرد.

این استارت آپ روز چهارشنبه گفت: «این شرکت با آقای گروور به دلیل نشر اکاذیب و اظهارات و تهدیدات بی اساس مخالفت کرده است.

یکی از سرمایه‌گذاران در BharatPe گفت که آخرین رویدادهای این استارت‌آپ عجیب‌ترین اپیزودی است که او تا به حال در اکوسیستم استارت‌آپ هند دیده است و میلیاردها دلار پول را به‌طور عمومی پاک کرده است. او هنگام صحبت در مورد مسائل شخصی خواست نامش فاش نشود.

«هیئت مدیره اجازه نخواهد داد که رفتار اسفناک پرورش دهندگان شهرت BharatPe یا کارمندان سختکوش و فناوری در سطح جهانی را خدشه دار کند. بهارات پی گفت، در نتیجه اعمال نادرست او، آقای گروور دیگر کارمند، موسس یا مدیر شرکت نیست.

این یک داستان در حال تکامل است. بیشتر در راه است …