منو سایت

استارتاپ Genies در آخرین افزایش به ۱ میلیارد دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارتاپ Genies در آخرین افزایش به ۱ میلیارد دلار رسید

فقط در بازار فعلی می توان تعجب کرد که چگونه راه اندازی یک آواتار مشهور که لوازم جانبی NFT را می فروشد، اینقدر طول کشیده تا به رتبه یک تک شاخ برسد.

Genies، یک آواتار دیجیتالی استارتاپی مستقر در لس آنجلس، روز سه‌شنبه اعلام کرد که ۱۵۰ میلیون دلار کمک مالی از Silver Lake، شامل Bond، NEA و Tamarack Global جمع‌آوری کرده است. این حلقه اولین بار توسط DealBook اعلام شد. بعدی، سری B 65 میلیون دلاری است که در ماه می گذشته جمع آوری شد.

دایره پرتاب را 1 میلیارد دلار تخمین می زند.

جنیز 65 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری مری میکرز باند شروع می کند

بخش عمده‌ای از شتاب این استارت‌آپ ناشی از مشارکت سطح بالای آن‌ها با تعدادی از موسیقی‌دانان و ورزشکاران مشهور است که از آواتارهای شرکت برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی و فعالیت‌های مختلف دیگر استفاده کرده‌اند. تحقق انتظارات بالای آنها از سرمایه گذاران به جذب توسعه دهندگان بیشتر به اکوسیستم خود و گسترش پایگاه کاربر بستگی دارد.

پس از سری B، Genies عمیق‌تر به شوق وب 3 متمایل شد و در یک فروشگاه NFT با سازنده NBA Top Shot Dapper Labs شروع به کار کرد. این استارت‌آپ به دنبال بهره‌برداری از شتاب پشت مجموعه‌های عکس پروفایل NFT و دسته‌های ENS (.eth) برای ایجاد شبکه‌ای از محصولات هویت آواتار مبتنی بر NFT است.

غول بازی‌های رمزنگاری Dapper Labs در حال ساخت عکس بعدی خود با پلتفرم Genies NFT “The Warehouse” است.