منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارتاپ Weaver مستقر در لندن، 4 میلیون دلار برای ایجاد یک بازار ثابت تعمیر خانه دریافت می کند

استارتاپ Weaver مستقر در لندن، 4 میلیون دلار برای ایجاد یک بازار ثابت تعمیر خانه دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارتاپ Weaver مستقر در لندن، 4 میلیون دلار برای ایجاد یک بازار ثابت تعمیر خانه دریافت می کند

ویور، یک بازار مستقر در لندن و پلتفرم برای مذاکره درباره قراردادهای SaaS برای مطابقت با صاحبان خانه/معمارانی که در حال برنامه ریزی پروژه های بزرگ بازسازی خانه با پیمانکاران ثابت هستند، دور اولیه توسعه 4 میلیون دلاری را در سراسر کشور بسته است.

این دور توسط European VC btov Partners، با حضور FJ Labs، Enterprise Fund (اتحادیه مدیران سابق Atlassian & Docker) و دکتر Stefan Heitman (موسس و مدیر عامل MoneyPark و PriceHubble) در میان دیگران برگزار شد.

این استارت آپ که در سال 2017 تأسیس شد، قبلاً 1.5 میلیون دلار پیش بودجه از تعدادی فرشته جمع آوری کرده بود – که تا کنون مجموع آن را به 5.5 میلیون دلار رسانده است.

پلت فرم Weaver مالکان خانه و معماران را با پیمانکاران مناسب مقایسه می کند (با استفاده از یک الگوریتم)، دریافت پیشنهادات و مقایسه قیمت ها را آسان تر می کند – بدون اصطکاک معمول نیاز به تحقیق دستی و تماس با پیمانکاران.

همچنین طراحی شده است تا ارتباطات کلیدی را در حول فرآیند مذاکره / مناقصه قرارداد از طریق پیام‌های تعبیه شده، تبادل اسناد و عملکردهای برنامه‌ریزی جلسه در محل قرار دهد. بنابراین پلت فرم به عنوان یک خط لوله متمرکز عمل می کند که همه طرف ها را در دایره نگه می دارد و می تواند برای نظارت بر انطباق استفاده شود.

“ما به عنوان دو بنیانگذار صنعت شروع به کار کردیم که به دنبال محصول/بازاری همراه با SaaS بدون کد بودند و همزمان سرمایه گذاری را به حداقل رساندیم. ما سپس از دو بنیانگذار فناوری دعوت کردیم تا در سال 2020 به ما بپیوندند، و حدود یک سال و نیم طول کشید تا به محصول/بازاری برسیم که در پلتفرم خودش مناسب باشد. اکنون.

پیمانکاران پلت فرم بافنده قبل از پذیرش در بازار، به صورت دستی توسط استارتاپ بررسی می شوند، جایی که آنها فرصت دارند برای پروژه های سطح بالا مناقصه بدهند.

آنها همچنین در معرض بازبینی دائمی توسط ویور برای بررسی کیفیت کارشان و کشف هر گونه نگرانی دیگر، مانند علائم اولیه ورشکستگی هستند. ویور همچنین نقش عیب یابی در صورت بروز مشکل در حین ساخت را بر عهده می گیرد.

بافنده یک مشکل عمده ارتباطی بین صاحبان خانه و پیمانکاران را به ترتیب زیر حل می کند: 1. به دنبال پیمانکارانی است که می توانند به آنها اعتماد کنند، و. کین می گوید 2. در هزینه تعمیرات اطمینان ایجاد کنید. در مرحله بعد، ما مشکلات 3. درک نحوه مذاکره برای یک قرارداد و 4. حذف خطر ورشکستگی پیمانکار با پرداخت های امانی کاملاً تضمین شده را حل خواهیم کرد.

وی تأیید کرد: «پروژه‌های نوسازی با یک الگوریتم با پیمانکاران تطبیق داده می‌شوند. ما همچنین اولین پلت فرم مناسب حراج SaaS را در هر جایی برای بازسازی خانه ساخته‌ایم، جایی که کاربران امروزی می‌توانند اطلاعات را از طریق پیام‌رسانی، اشتراک‌گذاری اسناد و جلسات ملاقات در سایت به اشتراک بگذارند – ما در حال کار برای ایجاد یک اثر شبکه‌ای برای شروع از اینجا هستیم.

با وجود سر و صدا، اختلال در فناوری ساخت و ساز دشوار خواهد بود

ساخت و ساز فضای پیچیده ای است که استارت آپ ها می توانند آن را مختل کنند، با توجه به اینکه بهتر است به یک بازار واحد منسجم برای مقیاس بندی سریع فکر نکنیم، بلکه به عنوان یک سری از بازارهای فرعی مجزا فکر کنیم که ممکن است فرآیندهای کاری و تامین کنندگان خاص خود را داشته باشند. و همچنین اغلب، الزامات نظارتی خاصی که باید رعایت شوند).

اما این چشم‌انداز همه‌کاره ممکن است فرصت‌هایی را برای استفاده از تفاوت‌های ظریف و تخصصی با بکارگیری ویژگی‌هایی ایجاد کند که می‌تواند نرم‌افزار قوی را به عنوان یک سرویس به ارمغان بیاورد.

به ویژه، ویور همچنین بازار خود را برای بالاترین نسبت پروژه های نوسازی خانه هدف قرار داده است – جایی که اندازه پروژه نه تنها به اندازه کافی بزرگ است که از طریق هزینه موفقیت پیمانکار درآمد را حفظ کند، بلکه خطرات موجود – برای همه کشورها – نیز محتمل است. افزایش تقاضا برای تأیید و گزارش متمرکز. به عنوان مثال، برنامه او برای استفاده از پرداخت‌های سپرده کاملاً بیمه شده برای صاحبان خانه از این رو است.

برنامه‌های دیگری که استارت‌آپ می‌گوید برای تامین مالی اولیه دارد، اضافه کردن یک هویج اضافی برای پیمانکاران به شکل پرداخت‌های سریع، و همچنین انتقال پلت فرم خود از یک محصول ابری دسکتاپ به موبایل در وهله اول است – برای تطبیق بهتر با مصرف‌کننده. تعهد در این بخش از بازار ساخت و ساز برای بازسازی خانه قوی ترین است.

همچنین از داده‌های بیشتری در مورد قیمت‌های تعمیرات استفاده می‌کند که می‌تواند برای ایجاد ارزش بیشتر برای صاحبان خانه – از طریق «راه‌حل‌های قیمت‌گذاری هوشمند تعمیرات»، همانطور که کین بیان می‌کند، که هدف آن ارائه بازخورد بهتر به این مصرف‌کنندگان در مورد مقایسه قیمت‌هایشان است. بازار.

وی گفت: “ما در مسیر تبدیل شدن به پیشرو در قیمت گذاری تعمیرات در بازار خود هستیم که مطمئن هستیم ما را به عنوان بهترین راه حل برای نمایه سازی قیمت ها برای نوسازی معرفی می کند.” و افزود: ما برنامه هایی برای استفاده از این داده ها داریم. برای ساخت یک الگوریتم یادگیری ماشینی که بودجه و قیمت بازسازی خانه را به طور دقیق تعیین می کند، بنابراین یکی از بزرگترین ناامیدی های صنعت امروز را حل می کند.

او می‌گوید مشکل اینجاست که مالکان خانه‌ها معمولاً بودجه کمتری دارند (10٪ -30٪)، زیرا آنها محاسبات “در پشت پاکت” را “با استفاده از ضریب استاندارد برگرفته از میانگین‌های تقریبی” انجام می‌دهند. بنابراین، اگر ویور بتواند از همان ابتدا اطلاعات قیمت گذاری «سریع و دقیق» را برای یک پروژه خاص ارائه کند، صاحبان خانه ممکن است مایل باشند برای آن هزینه بپردازند – با توجه به اینکه داده ها به آنها اجازه می دهد قبل از شروع یک پروژه بزرگ، مقدار مناسبی را پس انداز یا وام بگیرند. (با تمام خطرات و استرس هایی که ایجاد می کنند)، یا حتی در مورد خرید خانه، اگر برای نوع خاصی از تعمیر فراهم شده است، تجدید نظر کنید.

به گفته کین، تنها یک اقلیت (40%) از صاحبان خانه از یک معمار سنتی برای یک پروژه بازسازی استفاده می کنند. علاوه بر این، او پیشنهاد می‌کند که معماران معمولاً فقط یک پیمانکار را برای طراحی می‌آورند (“شبکه دهان به دهان معمار به اندازه کافی بزرگ نیست”) – بنابراین ویور به دنبال مداخله و حمایت از صاحبان خانه است تا سه پیشنهاد را آسان‌تر کند. بیشتر مایلند مطمئن شوند که قیمت بازار را برای پروژه خود دریافت می کنند.

این استارت‌آپ همچنین با شرکت‌های شخص ثالثی که نقشه‌های معماری با نرخ ثابت تولید می‌کنند شریک می‌شود تا بتواند خدمات خود را به 60 درصد از صاحبان خانه‌هایی که از معمار سنتی استفاده نمی‌کنند ارائه دهد، بنابراین آنها می‌توانند برای اجرای پروژه خود از این نوع کمک درخواست کنند. .

مدل کسب و کار ویور دارای سه جزء است: حق الزحمه موفقیت از پیمانکارانی که برنده یک پروژه از طریق بازار هستند. هزینه دسترسی برای صاحبان خانه (یا پرداخت شده توسط شرکت های معماری) – با قیمت گذاری متفاوت بر اساس افزایش سطوح نگهداری؛ و کارمزدهای توصیه شده توسط ارائه دهندگان وام تعمیراتی که مشتریان ویور ممکن است دریافت کنند.

اگرچه نگرانی‌های فزاینده‌ای در بریتانیا در مورد تعمیق هزینه‌های بحران زندگی وجود دارد – به عنوان مثال، صورت‌حساب‌های انرژی، که قرار است ماه آینده با پایان سقف قیمت‌ها افزایش یابد، همراه با افزایش تورم و نگرانی‌های اقتصادی گسترده‌تر در مورد تجارت جهانی و سایر تجارت‌های مرتبط. رویدادها – کین نگران این موضوع نیست تقاضا برای بازسازی خانه را کاهش داد، زیرا استارتاپ اساساً بر خدمات خود به 1٪ -5٪ برندگان برتر متمرکز شده است، که احتمالاً از چالش های پیش روی خانواده های کم درآمد رنجیده می شوند.

“ما نگران نیستیم [about the impact of the cost of living crisis on demand for renovations] از آنجایی که میانگین پروژه ما 100 تا 300 هزار پوند است، یعنی خانوارهایی با بیش از 150 هزار پوند درآمد و پس انداز انباشته شده در طی سالیان متمادی، “او به TechCrunch گفت، و همچنان پیشنهاد می کند که عوامل دیگری وجود دارد که ممکن است باعث شود خانوارهای ثروتمندتر برای نوسازی هزینه کنند. خانه های آنها، مانند مسائل آب و هوایی.

ما می بینیم که اقتصاد کلان خانوارهای بیشتری را به تعمیر سوق می دهد تا با افزایش انرژی خانه ها با عایق بندی مناسب مقابله کنند و در عین حال انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهند. علاوه بر این، ما انتظار داریم که دولت بریتانیا یارانه های اضافی برای عایق کاری خانه و بویلرهای زیست محیطی را افزایش دهد تا با 40 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای در بریتانیا مقابله کند.

بازار ویور، که در حال حاضر بیش از چهار سال است که فعال است (اگرچه از مارس 2020 فقط به شکل فعلی خود زندگی می کند)، تا به امروز ساخت و سازهایی به ارزش بیش از 120 میلیون دلار انجام داده است، با اشاره به این که این پلت فرم در سال 2021 در سال 2020 2.6 برابر شد. در این مرحله حدود 400 پیمانکار، 300 شرکت معماری و حدود 900 مالک / کاربر فردی ثبت نام کرده اند.

ویور از سرمایه‌های راه‌اندازی برای گسترش ردپای خود در بریتانیا استفاده خواهد کرد تا به بازار داخلی نوسازی خانه خدمت کند. (در حال حاضر، این سرویس لندن بزرگ، جنوب شرق انگلستان، بیرمنگام، منچستر و لیورپول را پوشش می دهد.)

کین می‌گوید «در نهایت» یک توسعه بین‌المللی آینده را برنامه‌ریزی می‌کند – و در این زمینه او به آلمان و ایالات متحده چشم دوخته است، جایی که به گفته او تحقیقاتش نشان می‌دهد که پویایی بازار شبیه به بریتانیا است. (اگرچه بازسازی خانه‌های ویکتوریایی، که ممکن است برای بسیاری از پروژه‌های خانگی تحت پلت فرم ویور معمول باشد، ممکن است معمول نباشد زیرا در کشورهایی با انواع مختلف مسکن گسترش می‌یابد.)

کین گفت: “بزرگترین سرمایه گذاران ما بر اساس این دو بازار هستند که به ما یک شبکه استخدام استعدادهای محلی می دهد.” و افزود: “ما در مناطق شهری که بازار بسیار پراکنده برای پیمانکاران وجود دارد و ارزش بالقوه برای راه حل ما پیشرفت می کند. بزرگترین، بنابراین تا پایان سال 2023 فراتر از بریتانیا گسترش خواهیم یافت.

“در بریتانیا، نزدیکترین رقبای ما Resi و Houzz هستند. در ایالات متحده، این Sweeten and Block Renovation خواهد بود. ما تنها شرکت نوپا هستیم که معماران و مشتریان آنها را هدف قرار داده است.

Houzz 155 کارمند را اخراج می کند و حقوق مدیران را کاهش می دهد

بازسازی بلوک پس از یک دور 50 میلیون دلاری در حال آماده سازی برای توسعه ملی است

استارت‌آپ آگورا با رشد 760 درصدی ARR سالانه 33 میلیون دلار در حلقه تحت رهبری Tiger Global جمع‌آوری می‌کند.