منو سایت

استارت آپ های بین المللی در حال دور شدن از فروپاشی فناوری بیمه آمریکا هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت آپ های بین المللی در حال دور شدن از فروپاشی فناوری بیمه آمریکا هستند

با توجه به سرفصل‌های نگران‌کننده اخیر که توسط شرکت‌های بیمه ایجاد شده است، انتظار دارید که دسته اصلی در موقعیت دشواری قرار بگیرند، بخشیده می‌شوید. نه ذره ای از او.

همانطور که صرافی اخیراً بررسی کرده است، با وجود برخی شکاف‌های قابل توجه در بازار عمومی از بخش در طول سال، جمع‌آوری سرمایه برای فناوری بیمه در سال 2021 قوی بود. پس از یک دوره جذب سرمایه قوی، تعدادی از استارت‌آپ‌های بیمه مستقر در ایالات متحده در سال‌های 2020 و 2021 وارد بورس شدند.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


در نتیجه سردرگمی، انتظار داشتیم که استارت‌آپ‌هایی که محصولات بیمه می‌سازند تا حدودی خشک شوند، در حالی که شرکت‌های فناوری جدید که پشت بازار بیمه جهانی را هدف قرار می‌دهند، فعال‌تر خواهند بود. به هر حال. آخرین گروه Y Combinator شامل تعدادی از شرکت های فناوری است که بر بیمه متمرکز شده اند و برخی از آنها در واقع می خواهند سیاست هایی بنویسند.

اشتراک در TechCrunch +البته نه همه. پیش‌بینی ما از اینکه استارت‌آپ‌های حوزه فناوری بیمه روی مکانیزم‌های صنعت بیمه موجود کجا کار می‌کنند خوب است. ما نسبت به بقیه گروه اینسورتک خیلی بدبین بودیم.

من نمی توانم متوقف شوم، متوقف نمی شوم

این واقعیت که رده اولیه insurtech مرده نیست در این مرحله جای تعجب ندارد. پس از داده‌های شگفت‌آور قوی برای سال 2021، دلایلی وجود دارد که باور کنیم سال 2022 می‌تواند بیش از این رقم را به ارمغان بیاورد. با استفاده از پرس و جوی Crunchbase که در ابتدا توسط تیم خبری او گردآوری شده بود، به روز رسانی شد تا آن را به داده های سه ماهه اول 2021 و سه ماهه اول 2022 محدود کند، در اینجا نمودار زمین برای استارت آپ ها در Insurtech بر حسب سرمایه آمده است:

  • Q1 2021: 3.209 میلیارد دلار در جمع آوری کمک مالی ثبت شده
  • Q1 2022: 2.796 میلیارد دلار در جمع آوری کمک مالی ثبت شده

اگر به هر دو اعداد نگاه می کنید و نمی دانید که چرا ما برای کاهش حدود 400 میلیون دلار در سال درخواست نمی کنیم، اجازه دهید به شما کمک کنیم. داده‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر جمع‌آوری‌شده توسط گروه‌هایی مانند Crunchbase، PitchBook و CB Insights باید با سرعت و عمق افشای بازار خصوصی که متفاوت از آنچه شرکت‌های دولتی امتناع می‌کنند، سروکار داشته باشد. آنها کندتر و کمتر کامل هستند. بنابراین ما انتظار داریم که عدد برای سه ماهه اول 2022 با گذشت زمان کمی پر شود، که آن را به سال قبل نزدیکتر می کند.

آنچه مهمتر از هر حرکتی در دلار است، این واقعیت ساده است که جمع آوری کمک مالی توسط Insurtech نه از هم پاشیدند در واقع همچنان ادامه دارد. ما معتقدیم که امروز خبر خوبی برای استارت آپ ها در فضا است. بیایید در مورد آنچه که آنها تمرکز دارند صحبت کنیم.