منو سایت

استارت آپ های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 2

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت آپ های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 2

و این روز دوم در کتاب است!

TechCrunch بار دیگر بیشتر روز را به تماشای رژه استارت‌آپ‌های حاضر به عنوان بخشی از گروه Y Combinator Winter 2022، روز نمایشی گذراند. بخش دوم. بله، این یک نیش کامل است. اما ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم.

شما می توانید پوشش کامل ما را در اینجا پیدا کنید، اما نکته مهم این است که تم ها از اواسط YC ظاهر می شوند. آسیای جنوب شرقی یک هدف بزرگ راه اندازی است و مدل های کسب و کار زیادی برای جمعیت آن ساخته شده است. فین‌تک دوباره یک دسته بزرگ از کارها در سراسر جهان بود.

چند سورپرایز هم داشت. صادقانه بگوییم، ما انتظار داشتیم که شرکت‌های ارزهای دیجیتال (وب3؟ بلاک چین؟) بیشتری در این ترکیب حضور داشته باشند. و در حالی که چند راه اندازی API وجود داشت، تعداد کمتری از آن چیزی بود که می توانستیم تصور کنیم. با این حال، ما روش دقیق درآمدزایی از هر راه اندازی نرم افزاری را که ارائه می دهد، نمی دانیم، بنابراین ممکن است دست کم گرفته شویم.

مثل همیشه، برای پایان دادن به روز، چند مورد دلخواه را از ارائه های روز انتخاب کردیم. هر خبرنگار TechCrunch مجموعه ای از علایق و زمینه های موضوعی خاص خود را دارد، بنابراین ما شرکت خاصی را تایید نمی کنیم یا برندگان را در زیر اعلام می کنیم. در عوض، آنها هستند موارد دلخواه، شرکتی که نظر ما را به عنوان جالب ترین جلب کرد. از دوین کالدوی، مری آن آزودو و کریستین هال برای کمک هایشان بسیار سپاسگزاریم.

اگر شما باید بیشتر در روزهای نمایشی، Equity شما را پوشش می دهد. و ما می توانیم با آن شروع کنیم!

استارت آپ های مورد علاقه ما از YC Winter 2022، روز دوم

لیست زیر به ترتیب نیست. وب سایت های شرکت و حساب های توییتر نویسندگان پیوند داده شده اند.

کریستین هال: DimOrder

  • جزئیات: DimOrder، یک شرکت مستقر در هنگ کنگ که در سال 2019 تأسیس شد، در حال توسعه یک سیستم فروش رستوران برای جنوب شرق آسیا است. فناوری آن به افراد در صنایع غذایی اجازه می دهد تا پرداخت های آنلاین را بپذیرند، با مشتریان معامله کنند، از تامین کنندگان غذا سفارش دهند و وام های کوتاه مدت دریافت کنند.
  • چرا مورد علاقه است: تکنولوژی رستوران ها در حال حاضر عالی است و وجود دارد llloooootttt بودجه ای که به این فضا می رود. DimOrder 183000 دلار درآمد ماهانه مکرر ایجاد می کند و 13 درصد در ماه افزایش می یابد. به عنوان دختر یک سرآشپز سابق هتل، پدرم را تماشا کردم که فهرست سفارش غذای خود را در یک بلوک قانونی درست می کرد و با آنها تماس می گرفت. من معتقدم که سیستم‌هایی مانند این به او این فرصت را می‌دهند تا روی چیزهای دیگر تمرکز کند.