منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استارت آپ ورزش های الکترونیکی مستقر در سنگاپور Ampverse 12 میلیون دلار درآمد دارد

استارت آپ ورزش های الکترونیکی مستقر در سنگاپور Ampverse 12 میلیون دلار درآمد دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت آپ ورزش های الکترونیکی مستقر در سنگاپور Ampverse 12 میلیون دلار درآمد دارد

استارت‌آپ ورزش‌های الکترونیکی مستقر در سنگاپور، Ampverse، 12 میلیون دلار از بودجه Falcon Capital با بودجه سری A جمع‌آوری کرده است. این شرکت می‌گوید این بزرگترین سری A است که توسط یک سازمان ورزش الکترونیکی در آسیای جنوب شرقی بر اساس داده‌های PitchBook و سایر پلتفرم‌های شخص ثالث ایجاد شده است. این دایره برای گسترش در اندونزی و فیلیپین، به دست آوردن تیم‌های ورزشی الکترونیکی بیشتر و گسترش واحد بازی Ampverse استفاده خواهد شد.

مجموعه Ampverse که در سال 2019 تأسیس شد، شامل مارک های تایلندی ورزش های الکترونیکی Bacon و MiTH است. تیم ویتنامی SBTC Esports و Indian 7Sea. کسب و کار برنده بازی او به بازیکنان این امکان را می دهد که با انجام بازی هایی مانند Axie Infinity، Townstar و Spider Tanks و همچنین دریافت آموزش از بازیکنان حرفه ای ورزش های الکترونیکی جوایزی را به دست آورند. Ampverse با مشتریانی مانند دیزنی، سامسونگ، مک دونالد، نستله، لازادا و پورشه کار کرده است.

ایکس‌باکس و بازی‌های المپیک ویژه میزبان اولین رویداد ورزش‌های الکترونیکی، بازی برای گنجاندن هستند.

مدیر عامل Ampverse، فردیناند گوتیرز، گفت که درآمد این شرکت در 12 ماه گذشته 125 درصد رشد داشته است و به ویتنام و هند گسترش یافته است.

گوتیرز به TechCrunch گفت که Ampverse به این دلیل تأسیس شد که تیم او “فرصتی بزرگ برای ایجاد یک شرکت با IP و محصولات طرفداران بازی که در تقاطع بازی و فرهنگ عامه قرار دارد، خواه ورزش تیم های الکترونیکی، کالا یا سایر تجربیات طرفداران باشد” دید. تیم مدیریت این شرکت قبلا در شرکت های رسانه ای، سرگرمی و بازی مانند Havas، Twitch و Universal Music کار کرده است.

وی افزود که گسترش به اندونزی و فیلیپین “جای پای ما” را که اکنون شامل سنگاپور، تایلند و ویتنام می شود، افزایش می دهد.

“ما احساس کردیم که این دو بازار از نظر استراتژیک بازارهای مهمی در SEA هستند، با توجه به اینکه بازارهای ورزش های الکترونیکی پویا هستند و به دلیل محبوبیت بازی هایی مانند Mobile Legends در این بازارها که مکمل عناوین بازی های رقیب موجود هستند. تیم های ما، “گوتیرز. گفت و اشاره کرد که اندونزی بزرگترین بازار بازی در جنوب شرقی آسیا است. در همین حال، بیش از 43 میلیون گیمر فعال در فیلیپین وجود دارد که به دلیل افزایش دسترسی به تلفن های هوشمند، از سال 2017 سالانه 12.9 درصد افزایش داشته است.

سایر شرکت‌کنندگان در این حلقه شامل سرمایه‌گذاران بازگشتی Vulpes و Gandel Invest، همراه با افرادی مانند راب گیلبی، مدیر عامل سابق دیزنی در آسیای جنوب شرقی هستند. مدیر عامل GoGame دیوید Ng; مایکل پتنت، مدیر عامل گروه فرهنگ؛ و مارکوس جان، معاون سابق Lagadere و Wolfpack Fund.

ویل روندینی، مدیر عامل فالکون در بیانیه‌ای گفت: «رشدی که تیم Ampverse در مدت زمان کوتاهی به دست آورد، بسیار چشمگیر است. با استراتژی مداوم آنها برای ادغام و اکتساب در ورزش‌های الکترونیکی و چشم‌اندازی برای پیروزی در بازی، می‌دانیم که آینده برای Ampverse روشن است.

مدیر عامل شرکت Evil Geniuse در مسیر ورزش های الکترونیکی همه جا حاضر است