منو سایت

استارت آپ edtech اسکات گالووی، Section4، یک چهارم کارکنان خود را اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استارت آپ edtech اسکات گالووی، Section4، یک چهارم کارکنان خود را اخراج می کند

Section4، یک شرکت نوپا برای آموزش پیشرفته، که توسط یک استاد برجسته در دانشگاه نیویورک راه اندازی شد اسکات گالوویمنابع می گویند، یک چهارم کارکنان خود را کاهش داده است. اخراج‌هایی که هفته گذشته رخ داد، کارکنان را در تمام سطوح ارشد و تیم‌ها تحت تأثیر قرار داد، اما به طور خاص اکثریت تیم محصول را هدف قرار داد. این استارت آپ برای اولین بار در سال 2019 در صحنه ظاهر شد تا کیفیت دوره های مدرسه کسب و کار را به صورت در دسترس تر و کاملا مجازی گسترش دهد.

مدیر عامل گرگ شاو جزئیات اخراج TechCrunch را از طریق ایمیل تأیید کرد و گفت 32 نفر تحت تأثیر قرار گرفتند. مدیر اجرایی از ارائه جزئیات در مورد آنچه به کارکنان پیشنهاد شده است خودداری کرد، اما گفت که بسته غرامت “در بازار یا بهتر است”. شاو افزود که هیچ توقفی در استخدام وجود ندارد و این شرکت به استخدام افراد در زمینه مهندسی و تجارت ادامه خواهد داد. او اضافه می‌کند که بخشی از تمرکز بر استخدام این است که استارت‌آپ‌ها در خدمات تجاری سریع‌تر از مشتریان فردی حرکت می‌کنند، بنابراین استخدام منعکس‌کننده آن خواهد بود.

منابع از آن حمایت می کنند. آنها می گویند که بخش 4 به عنوان یک شرکت در حال سازماندهی مجدد کامل است زیرا به ارقام رشد مصرف کننده نمی رسد. در مارس 2022، بخش 4 به تنش‌های احتمالی عمده در کسب درآمد اشاره کرد: این شرکت به جای فروش هر دوره به قیمت 995 دلار، شروع به ارائه دوره‌های نامحدود با یک حق عضویت کرد. این استارت آپ آخرین بار در مارس 2021 در سری آ 30 میلیون دلار جمع آوری کرد.

Per Shove، Section4 قصد دارد تا پایان سال به 15000 دانش آموز و 200 مشتری شرکتی خدمات رسانی کند.

به گفته منابع، انگیزه‌های این شرکت برای اخراج‌ها عمدتاً ناشی از سوء مدیریت مالی، فقدان بازار محصول و استخدام بیش از حد است. طبق گفته لینکدین، بخش 4 دارای 142 کارمند در آنجا است. منابع می گویند که مدیریت همچنین اشاره کرد که محصول اصلی آن – دوره های دو تا سه هفته ای که توسط اساتید برجسته از بهترین مدارس تدریس می شود – برای تولید بسیار گران است.

پس از بازنشانی همه گیر منجر به موجی از مازاد بر فناوری می شود

به عبارت دیگر، هدف اولیه استارت‌آپ ایجاد روشی مقرون‌به‌صرفه‌تر (به ازای هر دوره 700 دلار در مقابل 7000 دلار) برای مدیران برای بهبود آن‌ها بود – و این کار به جایی نرسید. تا مارس 2021، پرتاب به نرخ تکمیل 70 درصد رسیده بود و 10000 دانش آموز را آموزش داده بود.

“فارغ التحصیلی در زندگی من تحول آفرین بود و من عاشق تدریس هستم و فکر کردیم که می توان – به دلیل همه گیری و تغییر رفتار – یک مفهوم آنلاین برای ed شروع کرد، که سعی داشت 50٪ تا 70٪ از ارزش یک MBA نخبه را ارائه دهد. گالووی به TechCrunch گفت: انتخابی با 10٪ قیمت و 1٪ از اصطکاک.

تغییرات بازار در فناوری در چند هفته گذشته رخ داده است زیرا کاهش ها باعث تکان دادن تک شاخ ها و استارت آپ ها در مراحل اولیه شده است. Edtech، به ویژه، در طول حوادث اولیه همه‌گیری از تزریق سرمایه لذت برد – و اکنون که عادات مصرف‌کننده در حال تغییر است، راه‌حلی وجود دارد که شروع به اتفاق می‌کند.

ماه گذشته، طبق گزارش اکونومیک تایمز، آکادمی بسیار معتبر edtech هند به عنوان بخشی از یک اقدام کاهش هزینه، 1000 کارمند خود را اخراج کرد. همان روزنامه گزارش داد که ودانتو، دیگر تک‌شاخ غیرتکنولوژیکی، 200 کارمند خود را اخراج کرده است. شرکت‌های عمومی edtech نیز شاهد کاهش ارزش سهام بوده‌اند: Duolingo در حال حاضر با قیمت 65.58 دلار معامله می‌شود که کاهش شدیدی نسبت به بالاترین قیمت 52 هفته اخیر یعنی 205 دلار است. Coursera با 13.89 دلار معامله می شود که به طور قابل توجهی کمتر از اوج 46.99 دلار است.

این اختصارات، همراه با اختصارات در بخش 4، همگی نشان می دهند که edtech در مورد بازنشانی بزرگ در فناوری استثنا نیست.

استعفای بزرگ، با تیونینگ بزرگ آشنا شوید