منو سایت

استخدام، سپس بدن با پیچ و تاب

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401


به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

از زمان راه‌اندازی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز Backstage Capital در سال ۲۰۱۵، آرلان همیلتون میلیون‌ها دلار در بیش از ۱۹۵ شرکتی که توسط بنیان‌گذاران کم‌نماینده اداره می‌شوند، سرمایه‌گذاری کرده است، از یک دوتایی بیمه خودرو گرفته تا تیمی که درباره نحوه یادگیری واقعی ما فکر می‌کند. علیرغم گستردگی تجارتش، همیلتون می گوید که دائماً از مجموعه شرکت هایش دو سوال پرسیده می شود:

“آیا می توانید به ما در جمع آوری پول کمک کنید؟” و “آیا می توانید در استخدام به ما کمک کنید؟”

در حالی که صندوق همیلتون پاسخی به اولی است، آخرین سهام آن – که توسط خود همیلتون ساخته شده است – استارت آپی است که دومی را بررسی می کند. Runner بازار کاری است که استارت آپ ها را با افرادی که به دنبال کار پاره وقت هستند مرتبط می کند. این به دنبال مقابله با برخی از بزرگترین تنش‌ها در ایجاد استارت‌آپ‌ها در مراحل اولیه است، مانند تصمیم‌گیری در مورد زمان استخدام اولین مدیر استعدادیابی خود یا تعیین اینکه چه نتیجه‌گیری می‌شود یا چه چیزی در داخل ایجاد می‌شود. . او با تمرکز آشکار بر نقش های عملیاتی شروع کرد.

همیلتون می‌گوید: «اگر می‌خواهید نحوه کدنویسی را یاد بگیرید یا می‌خواهید شغلی پیدا کنید، مکان‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها بروید، مانند جنبه فنی‌تر کارها». اما اگر می‌خواهید دست راست، افسر ارشد عملیات و غیره کسی باشید، الان کجا می‌روید؟ … این چیزی است که برای اکثر افراد خیلی دیر است [companies]”

از نظر مفهومی رانر برعکس نیست. Upwork و Fiverr یک کسب و کار قوی در بالای اقتصاد مستقل ایجاد کرده اند. با این حال، تفاوت بین استارت‌آپ‌ها این است که چه کسانی را هدف قرار می‌دهند – عاملان فناوری – و چگونه از آنها استفاده می‌کنند. هر “دونده” یا حرفه ای پاره وقت که می خواهد یک کنسرت جدید داشته باشد توسط W-2 استخدام می شود. حدود 200 دونده امروز روی سکو هستند.

و همیلتون به TechCrunch گفت که این رویکرد هفته‌ها قبل از راه‌اندازی رانر در فروشگاه اپلیکیشن، 1.5 میلیون دلار از پشتیبانی پیش‌لود جمع‌آوری کرده است. برای کل داستان، از جمله اینکه چگونه گروهی از سرمایه‌گذاران در شرکت مجموعه‌ای از سوالات جالب را مطرح می‌کنند، داستان من را در TechCrunch بخوانید: آرلان همیلتون می‌خواهد روش استخدام استارت‌آپ‌ها را تغییر دهد.

در ادامه این خبرنامه، قلب‌هایمان می‌تپد و سپس موج وحشی ارزهای دیجیتال سوار می‌شود. ما همچنین به آخرین اسناد SEC و یادداشت های تماس های هفته گذشته خود نگاه خواهیم کرد. مثل همیشه می توانید با به اشتراک گذاری این خبرنامه از من حمایت کنید من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

در نتیجه آخرین رویداد مالی خود، Flutterwave اکنون با ارزش ترین استارت آپ در آفریقا است. پلت فرم پرداخت فرامرزی با رویکرد API با تجربه خود از OPay و Chipper Cash پیشی گرفته است.

به همین دلیل مهم است: صحنه فناوری در آفریقا می تواند شاهد تثبیت بسیاری باشد. همانطور که Tage Kene-Okafor گزارش می‌دهد، «در آینده، Flutterwave به خریدهایی نگاه می‌کند که قدرت آن را در فضای فین‌تک بیشتر تثبیت می‌کند. و از آنجایی که غول پرداخت به تعمیق نفوذ خود در SMB و فضای فین‌تک مصرف‌کننده ادامه می‌دهد، می‌توان حدس زد که استارت‌آپ‌های کوچک‌تر – از جمله آن‌هایی که حمایت کرده است، مانند CinetPay – می‌توانند به اهداف جذب تبدیل شوند.

تذکرات افتخاری:

 • سرمایه گذاران موجود ارزش Ro را با افزایش ارزش 7 میلیارد دلاری دو برابر می کنند
 • Airbase در حال همکاری با Amex برای مخارج شرکتی است و مقداری سرمایه از غول جمع آوری می کند
 • Coast 27.5 میلیون دلار از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر، چندین بنیانگذار، برای ارائه مدیریت هزینه اپراتورهای ناوگان دریافت می کند.
 • این استارت آپ در بریتانیا 9 میلیون دلار دریافت کرده است، بنابراین شما آن را برای کاهش قبض های خانوار خود پرداخت خواهید کرد
 • دور عظیم دیگری از بودجه به Veho اجازه می دهد

آیا حقوق خود را در ارز دیجیتال می خواهید؟

در آخرین قسمت Equity، در مورد راه‌اندازی اخیر Deel صحبت کردیم که به کسب‌وکارها این توانایی را می‌دهد تا حقوق خود را با ارزهای دیجیتال مدیریت کنند. همانطور که مری آن آزودو گزارش می دهد: “به ویژه، شرکت هایی که پول خود را در USDC نگه می دارند می توانند مستقیماً از طریق حساب Coinbase خود به Deel پرداخت کنند تا حقوق و پرداخت های تیم جهانی خود را پوشش دهند. پس از اینکه کسب و کار پول را به Deel پرداخت کرد، پیمانکاران می توانند با بیش از 150 ارز از جمله ارزهای دیجیتال برداشت کنند.

به همین دلیل مهم است: این یک گام دیگر در جریان اصلی – اگر این کلمه باشد – کریپتو است. علاوه بر این، رفت و آمد هند برای چند هفته، البته بی ثبات است، اما این سیگنالی است که این دارایی به اندازه کافی جدی گرفته می شود تا بحثی مطرح شود. چیزی که با چند سال پیش متفاوت است.

وقتی حتی یک جزر و مد طوفانی همه قایق ها را بلند می کند:

 • برای استارت‌آپ‌ها، پیام واضح است: سریع رشد کن یا بمیر
 • Stronghold 100 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز را برای سرمایه‌گذاری در بنیان‌گذاران کم‌نماینده و فین‌تک راه‌اندازی می‌کند.
 • الگوریتم ساردین به شرکت‌های ارزهای دیجیتال و فین‌تک کمک می‌کند تا تقلب را شناسایی کنند
 • هند Garena Free Fire، 53 برنامه دیگر مرتبط با چین را ممنوع کرد

در DM

 • همانطور که TechCrunch در سال گذشته اعلام کرد، Kapor Capital موفق شد اولین بسته شدن صندوق سوم خود را به ارزش 97.5 میلیون دلار، با هدف مجموع 125 میلیون دلار تکمیل کند.
 • سرمایه گذاران در Edtech به شرکت های خط 2 و 3 خود می گویند که افزایش بعدی را تا زمانی که بتوانند عملکرد را بهبود بخشند به تعویق بیاندازند. که نشان می دهد بخشی از سر و صدا از بخش قبلی خارج شده است.
 • آخرین چیزی که هر CTO درباره آن کابوس می بیند.
 • Hopin CMO استعفا داد.
 • هیچ چیز از پایان این هفته من به جز قطعه من در مورد برش های Hopin. من می‌خواهم روی یک داستان بعدی کار کنم، بنابراین اگر کارمند فعلی یا سابق هوپین هستید یا اخیراً از یک شرکت فناوری اخراج شده‌اید، از طریق ایمیل به آدرس [email protected] یا سیگنال، پیام‌های رمزگذاری شده امن با من تماس بگیرید. برنامه، در 925 609 4188. همچنین می توانید برای من پیام مستقیم در توییتر ارسال کنید @nmasc_.

در طول هفته

ما این فرصت را داریم که شخصاً بنشینیم! به زودی! Techcrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. برای نشست یک روزه بنیانگذاران با تری برنز از جی وی، گلن ایوانز از گریلاک و آیدان سنکات از فلیسیس به ما بپیوندید. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید.

در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.

همچنین، Equity، پادکست خبری فنی که من به همراه الکس ویلهلم و مری آن آزودو میزبان آن هستم، به صورت زنده منتشر می شود! برای ضبط زنده مجازی نمایش ما در این پنجشنبه، 24 فوریه به ما بپیوندید – بلیت ها رایگان است، جناس به قیمت عقل سلیم تهیه کنندگان ما تمام می شود. بهترین غلاف ما،

Found نیز به مدار زنده می پیوندد، بنابراین برای آماده شدن بی نهایت به آنها گوش دهید.

،در TechCrunch دیده می شود

متا پس از ظاهر شدن در ویدئو در مورد تجاوز جنسی به خردسالان، توسعه جامعه جهانی را رهبری می کند

هوش مصنوعی در حال به دست آوردن قدرت دستکاری سنتز است، اما صبر کنید، این در واقع خبر خوبی است

Thrive Capital در نیویورک هشتمین صندوق خود را با 3 میلیارد دلار می بندد

آیا هنوز مهندسان را از راه دور کنترل می کنید؟ خوب یک داشبورد برای آن وجود دارد

زمانی که بنیانگذار تاریخ می شود

در TechCrunch + دیده می شود

آیا سرمایه گذاران خطرپذیر برای چندین دهه استارت آپ ها را دست کم گرفته اند؟

نحوه یافتن شغل به عنوان پیشاهنگ در یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر

Itai Damti از Unit توضیح می دهد که چگونه این شرکت با استفاده از فرهنگ و ارزش، سرمایه جمع آوری می کند

سوفی عزیز: آیا باید به دنبال ویزای K-1 باشیم یا کارت ازدواج سبز؟

10 سرمایه گذار فین تک در مورد آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه ارائه آنها در سه ماهه اول 2022 بحث می کنند.

تا دفعه بعد،

n