استخراج کنندگان بیت کوین می گویند بهره وری انرژی و امنیت نظارتی برای موفقیت صنعت بسیار مهم است

استخراج کنندگان بیت کوین می گویند بهره وری انرژی و امنیت نظارتی برای موفقیت صنعت بسیار مهم است

استخراج بیت کوین اغلب به عنوان یک فرآیند ناقص به دلیل مصرف انرژی مورد انتقاد قرار می گیرد، اما شرکت های بزرگ در صنعت در تلاش هستند تا کارایی و پایداری را به حداکثر برسانند در حالی که به دنبال شفافیت قانونی هستند.

در یک اتاق کم نور در رویداد FTX و SALT Crypto Bahamas، برخی از بزرگترین ماینرهای رمزنگاری جهان روی صحنه آمدند تا در پنل Crypto Digging: Maximum Efficiency and Sustainability درباره آینده صنعت نوپا اما رو به رشد صحبت کنند.

ماینرهای کریپتو به دنبال بهبود بازار خود از طریق تلاش‌هایی هستند که از بهبود راندمان نرخ هش، که مقدار انرژی مورد نیاز یک دستگاه برای تولید بیت‌کوین است، تا مراکز داده‌کاوی که در حال تخصصی‌تر شدن و بهینه‌سازی هستند، می‌باشد. مصرف کم انرژی، مارکو استرنگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Genesis Digital Assets در این رویداد گفت.

طبق گزارش شورای حفاری بیت کوین، رایانه هایی که بیت کوین را جستجو می کنند، 58 برابر کارآمدتر از هشت سال پیش هستند. مایک لویت، رئیس مشترک، بنیانگذار و مدیر عامل Core Scientific، گفتم، علاوه بر کارآمدتر کردن ماشین‌ها، مهندسی مهندسی و منابع انرژی بسیار کارآمدتر شده‌اند و عملکرد رایانه‌های حفر بیت‌کوین را بهبود می‌بخشند.

به گفته String، برخی از ماینرها حتی از گرمای اضافی استفاده می کنند و آن را به تقریباً 100٪ گرمای تولید شده تبدیل می کنند که در غیر این صورت هدر می رود اما در عوض به انرژی تبدیل می شود.

استرینگ گفت: «اکنون واضح است که استخراج‌کنندگان به انرژی‌های تجدیدپذیر روی آورده‌اند.

طبق گفته آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، یک مرکز تحقیقاتی که توسط وزارت انرژی ایالات متحده و دانشگاه برکلی تأمین مالی می شود، از کل انرژی تولید شده و استفاده شده در ایالات متحده، حدود 65 درصد در سال 2021 هدر می رود.

استرینگ گفت که ماینرها می توانند راه حلی برای مشکل انرژی مصرف نشده باشند.

جیمی لوورتون، مدیرعامل Hut 8 با این موضوع موافقت کرد.

لوورتون گفت: “با کار با یک شبکه برق محلی، ما در واقع یک تثبیت کننده هستیم.”

برایان بروکس، مدیرعامل Bitfury گفت: میزان انرژی مورد نیاز بیت کوین برای تولید 1 میلیارد دلار به طور قابل توجهی کمتر از انرژی مورد نیاز برای چیزی مانند یک شرکت هواپیمایی برای تولید 1 میلیارد دلار است.

همه اعضای پانل می‌گویند نکته کلیدی که در حال حاضر به صنعت ماینینگ کریپتو آسیب می‌زند، عدم شفافیت مقرراتی است.

زمانی که آن را دریافت کردیم [regulation]لویت گفت: “ما فکر می کنیم سرعت نوآوری باید افزایش یابد زیرا قوانین بازی را می دانیم.” کارآیی سخت افزار بسیار بهبود یافته است، کارایی عرضه برق و بازارهای آزاد ما را از نحوه تامین انرژی به روش صحیح آگاه کرده است. “