منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • استرلینگ اندرسون از Aurora و ربکا جونگ از FedEx در مورد آینده کامیون‌های خودران TC Sessions: Mobility 2022 صحبت می‌کنند.

استرلینگ اندرسون از Aurora و ربکا جونگ از FedEx در مورد آینده کامیون‌های خودران TC Sessions: Mobility 2022 صحبت می‌کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استرلینگ اندرسون از Aurora و ربکا جونگ از FedEx در مورد آینده کامیون‌های خودران TC Sessions: Mobility 2022 صحبت می‌کنند.

وقتی مدیر عامل فدکس، رهبر جهانی لجستیک، قول می دهد “تلاش های بزرگ برای کامیون های خودران«این تابستان، حکمت – متعارف یا غیر معمول – می گوید گوش کن، همه چیز جالب خواهد بود.

سال گذشته، FedEx با Aurora Innovation، استارت آپ AV، به نیروهای خود پیوست دستگاه خودران Uber را خریداری کرد در سال 2020 – و یک برنامه آزمایشی آغاز شده است استفاده از کامیون های خودران برای حمل و نقل کالا بین دالاس و هیوستون (با یک راننده ایمنی در کشتی). این همکاری Aurora را به هدف بلندپروازانه خود برای راه اندازی یک تجارت بدون کامیون بدون رانندگان ایمن تا پایان سال 2023 نزدیکتر کرد.

تیزر تابستانی FedEx و پیشرفت Aurora به سمت هدف تنها دو دلیل برای ما هیجان زده است که استرلینگ اندرسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر محصول Aurora، و Rebecca Jeung، معاون علمی عملیات و فناوری پیشرفته در FedEx، هیجان زده هستیم. به ما در صحنه بپیوندید جلسات TC: Mobility 2022 در 18 و 19 می در سن متئو، کالیفرنیا.

فدرال اکسپرس چندین سال است که به صورت داخلی روی فناوری AV کوچکتر خود کار می کند. یک پروژه، یک ربات تحویل پیاده رو به نام Roxo، یک تلاش مشترک با DEKA Development & Research Corp بود. و بنیانگذار آن دین کامن، که ویلچر Segway و iBot را اختراع کرد. روکسو اولین کار خود را در سال 2019 انجام داد.

در مورد پروژه های مستقل بزرگتر خود، به نظر می رسد FedEx بر مشارکت متمرکز است – با Aurora برای حمل و نقل از راه دور، نورو برای استقرار ربات های تحویل مستقل خود تا آخرین مایل در مقیاس بزرگ و با Neolix مستقر در چین، جایی که FedEx در حال آزمایش تحویل AV در جاده است.

در همین حال، Aurora از یک راه اندازی پر فراز و نشیب به یک شرکت سهامی عام از طریق SPAC در یک دوره چهار ساله سرعت بخشیده است (معامله در مارس 2021 تکمیل شد). این شرکت در سال 2017 توسط اندرسون، درو باگنل و کریس اورمسون تأسیس شد که همگی دارای سابقه فناوری خودروهای خودکار هستند.

در این گفتگو با اندرسون و یانگ وضعیت خلبان دالاس-هوستون را بررسی می کنیم و می پرسیم که آیا می توان همکاری بیشتری داشت؟ ما سعی خواهیم کرد دریابیم که چقدر طول می کشد تا کامیون های مسافت طولانی بدون راننده به واقعیت تبدیل شوند، چه چالش هایی باقی مانده است که باید حل شوند و آیا اعتماد عمومی یکی از آن چالش ها است.

البته wنمی دانم آیا یونگ طرح تابستانی بزرگ فدکس برای حمل و نقل خودران را فاش خواهد کرد یا خیر، اما می توانید شرط ببندید که در مورد آن سوال خواهیم کرد.

این بحث عمیق در مورد وضعیت فعلی و آینده حمل و نقل خودران را با استرلینگ اندرسون از Aurora و ربکا جونگ از FedEx از دست ندهید.جلسات TC: Mobility 2022 سر و صدا را می شکند و فراتر از سرفصل ها می رود و کشف می کند که چگونه ادغام فناوری و حمل و نقل بر طیف گسترده ای از صنایع، شهرها و افرادی که در آنها کار و زندگی می کنند تأثیر می گذارد. ثبت نام امروز، قبل از افزایش قیمت، 15 اردیبهشت!!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-d3a6532af6bc8635d4bccbb505995992’) if (iframe) {iframe.onload = تابع () {iframe.content’Mems’Menpost | ‘,’ frame_id ‘:’ wpcom-iframe-d3a6532af6bc8635d4bccbb505995992 ‘}, “https: / / tcprotectedembed.com”);}} = اندازه خودکار iframe varna func. createElement (‘ a’); origin.or e.href = ؛ // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدأ پیام را بررسی کنید؛ // بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم اگر (‘object’! == typeof e.data | | undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ سوئیچ (e.data.msg_type) {case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ اگر (iframe && ‘ ‘ = == iframe.width) iframe.width = “100%”؛ if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ بازگشت؛ پیش‌فرض: بازگشت؛} } if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addE ventListener (“پیام”، funcSizeResponse، false)؛ } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();