منو سایت

استریپ با شطرنجی چکرز بازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استریپ با شطرنجی چکرز بازی می کند

سلام و به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

خدمه با سرعت کامل بازگشتند و شاید حتی پر از هیجان این هفته با خستگی مواجه شدند. الکس ویلهلم، ناتاشا ماسکارنیاس و مری آن آزودو بر روی میکروفون با پشتیبانی اخلاقی و ویرایشی از فوق العاده بودند رحمت. اگر بخواهیم زندگی نامه خودمان را به این قسمت بدهیم، آن را «درام، فناوری توییتر و لحظات درمانی در میان» می نامیم.

ما با اخبار زیادی مواجه شدیم از جمله:

  • بهترین دوستان جدید ماسک از پیشنهاد 44 میلیارد دلاری او در توییتر حمایت می کنند – و اینکه چرا یکی از آنها احتمالاً دژاوو را تجربه می کند.
  • برای معاملات هفته، ناتاشا در مورد بازی لاین برای فین‌تک فراگیرتر صحبت کرد، مری آن به Truist پیوست، توجه (و پول) به یک استارت‌آپ فین‌تک داشت، و الکس ما را با جدیدترین حباب‌های فکری SoundCloud به دنیای موسیقی برد.
  • سپس در مورد اینکه چگونه شرکت‌های نوپای مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال برای جهان پس از Roe آماده می‌شوند و چه شرکت‌هایی باید مراقب آنها باشند صحبت کردیم. (نکته داخلی: ما در چهارشنبه سهام، که هفته آینده می آید، نگاه دقیق تری به این موضوع خواهیم داشت!)
  • سپس سرمایه گذاران چقدر می توانند در مراحل اولیه زودتر بروند؟ آخرین اخبار از Backstage Capital شامل یک نقطه عطف و یک مکث است – و ما را وادار می‌کند تا آنچه را که می‌توانیم از شرکت‌های سرمایه‌گذاری ببینیم، به خوبی ببینیم.
  • بالاخره قسمت مورد علاقه مان از برنامه را تمام کردیم و در مورد آخرین درام راه راه و چهارخانه صحبت کردیم. این دو شرکت در این هفته از شریک به رقیب تبدیل شدند و ما در مورد تنشی که به وجود می آید صحبت می کنیم.

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PDT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران