منو سایت

استعفای بزرگ، با تیونینگ بزرگ آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استعفای بزرگ، با تیونینگ بزرگ آشنا شوید

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

استعفای بزرگ، تمایل اقتصادی مردم به ترک شغل خود به دنبال احتمالات دیگر، با واقعیت تلخ روبرو می شود: بهبودی بزرگ.

این هفته، یک سری از شرکت‌های فناوری – عمدتاً آن‌هایی که ارزش بیش از یک میلیارد دلار از سرمایه‌گذاران سرمایه‌گذاری خطرپذیر خود دارند – اخراج‌های خود را اعلام کردند. من سه داستان از اخراج را در کمتر از 24 ساعت نوشتم، ریتمی که از ابتدای همه گیری آن را تجربه نکرده بودم. این داستان‌ها ممکن است پیش‌فرض یکسانی داشته باشند، اما کاملاً متفاوت هستند.

برخلاف قبل، زمانی که استارت‌آپ‌ها در پاسخ به شوک ناگهانی همه‌گیری باید کارکنان خود را اخراج می‌کردند، شرکت‌های فناوری امروزی به دلیل – کم و بیش – عدم نظم و انضباط خود، کاهش می‌دهند. من برای بنیان‌گذاری که در یک بیماری همه‌گیر ناآمادگی گرفتار شده بود، بیشتر احساس همدردی می‌کنم تا کسی که بیش از حد پیش رفت، حتی اگر می‌داند که رونق تا ابد ادامه نخواهد داشت، و اکنون همان کارمندانی را که به آنها کمک کرده‌اند، اخراج می‌کند. شلاق شلاق، من از برخی از کارمندان سابق می شنوم، دست کم گرفتن است.

رشد دشوار است و بخشی از کار بنیانگذاران بهبود مسیر خود به مقیاس است، اما باید به یاد داشته باشیم که تغییر اجتناب ناپذیر است. مخصوصاً برای استارت‌آپ‌هایی که در طول یک رویداد یک بار در زندگی به بازار محصول رسیده‌اند.

بزرگترین تفاوت بین تعدیل نیروها در سال 2020 و تعدیل نیروها در سال 2022، پول نقد است که یک راه نجات بالقوه است. استارت‌آپ‌ها به لطف میانگین بزرگ‌تر تراکنش‌ها در دو سال گذشته، مقادیر زیادی سرمایه جذب کرده‌اند. یعنی بخشی از سرمایه ای که زمانی برای شیرین کردن مزایا یا پیشنهادات نامزدها استفاده می شد را می توان به پیست هدایت کرد. جیسون لمکین، رئیس SaaStr، آن را به خوبی در توییتر منتشر کنید: “بسیاری از استارت آپ ها نیز خوش شانس بودند و سال ها در بانک به دلیل محافل کووید … سرمایه ای که در غیر این صورت نداشتند.”

اگر موسس هستید، اکنون وقت آن است که از این هزینه های سخاوتمندانه صرف نظر کنید و روی حفظ آنچه دارید تمرکز کنید. برای کارمندان، به من اطلاع دهید که کدام صفحات گسترده را باید بازتوییت کنم. برای افکار بیشتر، خلاصه‌ای از تمام کاهش‌های فناوری در هفته گذشته را بخوانید و سپس به TechCrunch + سر بزنید تا نکاتی در مورد نحوه حرکت در بازار داشته باشید.

برای پیمایش در بازار سخت استارت آپی به مشاوره نیاز دارید؟ از اینجا شروع کنید

در ادامه خبرنامه در مورد مراکز تند شرکت‌های پرخطر، درام فین‌تک و دونفره بازی فراگیر در جهان‌های استثنایی صحبت می‌کنیم. مثل همیشه، شما می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان و یا من را در توییتر دنبال کنید یا وبلاگ من

شرکت‌های ریسکی با وجود گزارش‌دهی چه چیزی به دست می‌آورند

تعدادی از شرکت های پرخطر این هفته اخباری را منتشر کردند تا بودجه جدید یا استراتژی های جدید را اعلام کنند. در مورد Aphorus هر دو است. شرکت پیش از ساخت به TechCrunch گفت که آنها یک صندوق 150 میلیون دلاری را بسته اند و نوعی شتاب دهنده داخلی را با یک معامله استاندارد معرفی کرده اند. در آینده هر شرکت پذیرفته شده 1 میلیون دلار با برآورد 10 میلیون دلار پس از پول دریافت خواهد کرد. این یک روش نه چندان خوب در Y Combinator و راهی برای برجسته شدن Afore در یک بازار در حال تغییر است.

به همین دلیل مهم است: Afore تنها شرکتی نیست که نظر خود را تغییر داده است. Backstage Capital این هفته به من گفت که پس از سرمایه گذاری در 200 شرکت، اکنون فقط بررسی های بعدی را در سبد موجود خود انجام خواهد داد. در حال حاضر، این بدان معنی است که هیچ شرکت جدید پشت پرده ای وجود ندارد، اگرچه شرکت در حال افزایش دارایی های تحت مدیریت خود است.

ما همچنین می شنویم که صندوق جدید سرمایه گذاری غیرعادی 485 میلیون دلاری با وعده ای چشمگیر برای کمک تمام وقت همراه است. بنیانگذاران از سنین پایین، مطمئناً زمان استرس‌زایی است که در جای شما باشید – اما بدیهی است که این زمان نیز کلیدی است.

 • Sequoia، Binance و a16z از پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک در توییتر پشتیبانی می کنند
 • Andreessen Horowitz قصد دارد 500 میلیون دلار در استارت آپ های هندی سرمایه گذاری کند
 • تأخیر در تلاش در راه نیست – اینجاست
 • اگر اولین سرمایه گذاران زودتر ادامه دهند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
 • آیا رونق در خطرات شرکت ها باعث ادغام و ادغام خشم خواهد شد؟

تصویر دیجیتالی از یک منحنی چند رنگ انتزاعی در پس‌زمینه خاکستری برای نمایش امواج صوتی ایجاد شده است.

اعتبار تصویر: آندری اونوفرینکو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

استریپ با شطرنجی چکرز بازی می کند

در Equity این هفته، سه نفر مورد علاقه شما در مورد درام Stripe و Plaid صحبت کردند. برای مرجع، Stripe اخیراً محصول جدیدی را معرفی کرد که به مشتریان راهی برای اتصال مستقیم به حساب های بانکی مشتریان خود، دسترسی به داده های مالی و مدیریت تراکنش ها می دهد. AKA، دقیقاً همان کاری که Plaid انجام می دهد.

به همین دلیل مهم است: زک پرت، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Plaid در توییتی بر استرایپ سایه انداخت و نشان داد که این شرکت ممکن است از رابطه قبلی خود با Plaid برای به دست آوردن مزیت رقابتی استفاده کرده باشد. ما در مورد تمام فین‌تک‌هایی که ماه‌ها با یکدیگر همپوشانی دارند و در پادکست رقابت می‌کنند صحبت کردیم، اما این به نظر واضح‌ترین نمونه تنش بود. به پادکست برای همه فیلم‌برداری‌های ما گوش دهید – و چرا می‌تواند یک نقطه داده مفید برای بنیان‌گذاران باشد.

 • فین‌تک مین استریت حدود 30 درصد از کارکنان خود را با اشاره به «بازار فوق‌العاده ناهموار» کاهش می‌دهد.
 • به هر حال، اگر پادکست Equity را دوست داشتید، به من لطف کنید و به پادکست های اپل سر بزنید تا برای ما امتیاز یا نظر بگذارید! اگر از او متنفری، اوم، هس؟

چشمان بدون درز پس زمینه انتزاعی جاسوسی

اعتبار تصویر: فیلو / گتی ایماژ

بیایید بسیار فراگیر باشیم

برای معامله هفته که شاید از زیر رادار شما گذشت دوتا دارم! Walnut و Line دو استارت آپ هستند که بازی های فراگیر را به صنایع استثنایی می آورند. Walnut که این هفته یک سری آ 110 میلیون دلاری را اعلام کرد، اکنون خریدی انجام داده است، بعداً قبض محصولات مراقبت های بهداشتی را پرداخت کرده است، و لاین که اکثریت بدهی 25 میلیون دلاری دریافت کرده است، می خواهد کار را برای افراد کم درآمد آسان تر کند. برای دسترسی به پول اضطراری

به همین دلیل مهم است: این استارت‌آپ‌ها، در صورت موفقیت، بر نوید فناوری‌هایی تأکید می‌کنند که موانعی را برای افرادی که توسط نهادهای ما از حقوقشان محروم شده‌اند، از بین می‌برد. به همین دلیل است که من فین تک را از نظر ثروت، دسترسی و تحصیلات به عنوان ریتم جدید خود می پذیرم.

 • پوینت 115 میلیون دلار را می بندد تا به صاحبان خانه راهی برای پول نقد از حقوق صاحبان سهام در خانه هایشان بدهد.
 • Canadian Neo Financial سری C 145 میلیون دلاری را با بیش از 1 میلیون مشتری می بندد.
 • ملاقات با Valia، یک شرکت VC در مراحل اولیه با حمایت Tiger که می خواهد از بنیانگذارانی که “ماتریس را می شکنند” حمایت کند.
 • با کارد، بانک ها و فناوری مالی می توانند برنامه های پاداش کارت اعتباری شخصی ایجاد کنند

تصویری از یک منحنی چند رنگ انتزاعی در پس‌زمینه سفید ایجاد شده است.

تصویری از یک منحنی چند رنگ انتزاعی در پس‌زمینه سفید ایجاد شده است.

در طول هفته

 • خرید بلیط برای رویداد ماه آینده: TechCrunch Sessions: Mobility، یک کنفرانس ترکیبی سه روزه با حضور بهترین سرمایه گذاران، بنیانگذاران و رهبران فکری در صنعت خودرو. من آنجا خواهم بود، اما مهمتر از آن، آنها آنجا خواهند بود.
 • اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید، آن را بررسی کنید: “هر تعداد که می خواهید برش دهید و تاس بزنید، این یک دایره شروع است.”
 • درود به همکارم مری آن، در راه اندازی از خبرنامه فین‌تک او The Interchange. مشترک شوید تا بتوانید وضعیت پذیرش اولیه ستون جدید هفتگی را تغییر دهید، که نمی توانید آن را از دست بدهید.
 • تیم Equity Chain Reaction را برای کراس اوور ارز دیجیتال رویاهای شما در نظر گرفته است. از قسمت لذت ببرید و به دوستان ما گوش دهید لوکاس و آنیتا به این دنیای وحشی معنی بده

در TechCrunch دیده می شود
استارت آپ های دیجیتالی مراقبت های بهداشتی در حال آماده شدن برای جهان پس از Roe هستند

MVP شما نه حداقل است، نه قابل دوام و نه محصول

از آنجایی که Rowe vs Wade در حال افزایش است، آیا باید برنامه ردیابی خود را حذف کنید؟

گزارش شده است که Peloton می خواهد تا 20٪ از سهام را در میان مبارزات بفروشد

در TechCrunch + دیده می شود

رسیدن به پایین نمره UiPath در حال سقوط

استارت‌آپ‌های روان‌گردان راهی طولانی برای رسیدن به بازارهای مصرف دارند، اما این 5 سرمایه‌گذار خطرپذیر در راه هستند.

استخدام استعدادهای برتر استارتاپی با بودجه در دوران استعفای بزرگ

تا دفعه بعد،

n