منو سایت

استودیوی استارت آپی اروپایی eFounders وب 3 عمودی را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
استودیوی استارت آپی اروپایی eFounders وب 3 عمودی را راه اندازی کرد

در حالی که هفته گذشته بدون شک بدترین هفته برای عملکرد دارایی های کریپتو در مدت زمان بسیار طولانی بود، به نظر نمی رسد که eFounders را متوقف کند. استودیوی نرم افزاری استارت آپی به عنوان یک سرویس از راه اندازی یک استودیوی فرعی جدید به نام 3founders خبر می دهد.

همانطور که از نام آن پیداست، 3founders بر روی استارت آپ های وب 3، مانند پروژه های بلاک چین، استارت آپ های دارای NFT و کسب و کارهای رمزگذاری پسند تمرکز می کند. با این حرکت، تیم eFounders شرط می‌بندد که web3 فقط یک مد یا یک کلمه رایج نیست. این اولین بار نیست که eFounders یک استودیوی فرعی جداگانه ایجاد می کند. سال گذشته، eFounders همچنین Logic Founders را راه‌اندازی کرد که تمرکز آن بر استودیوهای فین‌تک توسط Camille Tian بود.

همچنین این اولین باری نیست که eFounders راه اندازی رمزارز را راه اندازی می کند. این استودیو یک سبد رمزنگاری برای شرکت های کوچک و متوسط ​​ایجاد کرد که بعداً به Multis تبدیل شد.

Multis می‌خواهد پایه مالی سازمان‌های رمزنگاری محلی را بسازد

اگر با eFounders آشنا نیستید، استودیوی استارت‌آپ ایده‌هایی برای استارت‌آپ‌های جدید ارائه می‌کند، با دو هم بنیان‌گذار تیم تشکیل می‌دهد و در ازای سهمی در استارت‌آپ، به فاز تطبیق محصول با بازار کمک می‌کند.

برخی از شرکت های موجود در این سبد شامل Aircall، Spendesk و Front هستند. در مجموع، eFounders 33 شرکت راه اندازی کرده است. آنها سالانه 170 میلیون دلار درآمد مکرر ایجاد می کنند و با ترکیب همه آنها، 2000 نفر را استخدام می کنند.

در مورد 3Founders، این استودیو به زودی تیم خود و مجموعه ای از استارت آپ های خود را خواهد داشت. اما تا اینجا چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. تیبو السیر، یکی از بنیانگذاران EFounders، مدیر موقت استودیو خواهد بود و فلورنت کوئینتی، بنیانگذار Salesmachine، اولین کارمند 3Founders خواهد بود.

اولین راه اندازی 3Founders Cohort خواهد بود. این استارت‌آپ جدید که توسط مدیرعامل Serafi de Tracy و مدیر ارشد فناوری Nathan Baraile تأسیس شده است، به برندها و سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا NFT را به وفادارترین اعضای جامعه خود ارائه دهند.

با این توکن ها، مشتریان به تجربیات انحصاری دسترسی خواهند داشت. این به من یادآوری می کند که OurSong یا Royal می خواهد با هنرمندان موسیقی انجام دهد.

فلورنت کوئینتی در بیانیه ای گفت: “ما در حال حاضر روی چندین ایده برای وب 3 کار می کنیم و در تلاش هستیم تا استارتاپ های بیشتری را به سرعت راه اندازی کنیم.” “ما به دنبال کشف مجدد CRM در دنیای وب 3 طبیعی هستیم و همچنین در حال بررسی ابزارهای توسعه دهنده هستیم تا به شرکت های وب 2 اجازه دهیم تجربیات وب 3 را در محصولات خود بدون به خطر انداختن تجربه کاربر ادغام کنند.”

به عبارت دیگر، ما پروژه های 3founders را دنبال خواهیم کرد، زیرا جالب است که ببینیم آیا 3founders می تواند دستاوردهایی شبیه دستاوردهای eFounders ایجاد کند.

هنرمندانی مانند هری کونیک جونیور از web3 برای برقراری ارتباط با طرفداران استفاده می کنند