منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اسنپ ​​با Lens Cloud خدمات پشتیبان را برای پلتفرم توسعه دهندگان خود ارائه می دهد

اسنپ ​​با Lens Cloud خدمات پشتیبان را برای پلتفرم توسعه دهندگان خود ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اسنپ ​​با Lens Cloud خدمات پشتیبان را برای پلتفرم توسعه دهندگان خود ارائه می دهد

اسنپ ​​فقط شرکتی نیست که برنامه اجتماعی محبوب اسنپ چت را پشت سر گذاشته است. همچنین یک پلتفرم قدرتمند برای توسعه دهندگان واقعیت افزوده به نام Snap AR ساخته است – به لطف کیت دوربین، یک راه حل SDK که به شما امکان می دهد قابلیت های دوربین اسنپ را با سایر برنامه ها ادغام کنید، در خارج از اسنپ چت توزیع می شود.

در اصطلاحات اسنپ، لنزها اساساً برنامه های واقعیت افزوده هستند که می توانید در اسنپ چت به آنها دسترسی داشته باشید. و این شرکت در چند سال گذشته یک “فروشگاه اپلیکیشن” بزرگ برای لنزها ایجاد کرده است. برخی از آنها سرگرم کننده هستند، برخی از آنها مفید هستند، برخی از آنها به شما کمک می کنند به روشی کاملاً جدید ارتباط برقرار کنید. این در حال تبدیل شدن به یک اکوسیستم غنی واقعیت افزوده است.

ایوان اشپیگل، مدیر عامل اسنپ در جریان سخنرانی اصلی در اجلاس شرکای اسنپ گفت: «بیش از 250000 سازنده تاکنون بیش از 2.5 میلیون لنز ساخته اند که بیش از 5 تریلیون بار دیده شده است.

امروز، این شرکت کامپوننت دیگری را برای پلتفرم توسعه دهنده خود، Lens Cloud راه اندازی کرد. همانطور که از نام آن پیداست، این یک جزء سمت سرور است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا تجربه های پویا و چند نفره بسازند.

سه جزء برای Lens Cloud وجود دارد. اول، توسعه دهندگان می توانند از خدمات چند کاربره استفاده کنند. به شما امکان می‌دهد گروهی از دوستان را نمونه‌سازی کنید تا بتوانند همزمان در یک لنز با هم تعامل داشته باشند.

دوم، خدمات مبتنی بر مکان به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که لنزها را به مکان ها متصل کنند، که از مرکز لندن شروع می شود. به عنوان مثال، موزه‌ها می‌توانند از این برای فعال کردن لنزهای خاص زمانی که دوربین شما را به نقطه‌ی عطف خاصی می‌برند، استفاده کنند.

اسنپ ​​با Lens Cloud خدمات پشتیبان را برای پلتفرم توسعه دهندگان خود ارائه می دهد

اعتبار تصویر: کلیک

در نهایت، خدمات ذخیره سازی وجود دارد. توسعه‌دهندگان می‌توانند دارایی‌ها را در سرورهای اسنپ ذخیره کرده و آن‌ها را در صورت تقاضا بارگذاری کنند. همچنین می تواند به عنوان یک نوع کارت حافظه عمل کند. کاربران می توانند لنز را ترک کنند و بعداً از همان جایی که آن را متوقف کردند ادامه دهند.

«سرویس‌های ذخیره‌سازی به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بیش از 8 مگابایت را گسترش دهند. سوفی دومینگوئز به سارا پرز از TechCrunch به Snap Head یا AR Platform Partnerships گفت: آنها این کار را با ذخیره دارایی‌هایی که در زمان واقعی در لنز بارگذاری می‌شوند انجام می‌دهند.

خدمات ذخیره سازی هنوز در دسترس نیست، اما شرکت انتظار دارد آنها را در ماه های آینده منتشر کند. این مجموعه از خدمات باطن به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان اسنپ AR قرار خواهد گرفت.

سازندگانی که می خواهند کار روی لنز اسنپ چت را شروع کنند، با دانلود Lens Studio شروع می کنند. آن‌ها می‌توانند دارایی‌های دوبعدی و سه بعدی را وارد کنند، از 3D Face Mesh استفاده کنند، سایه‌زن‌های سفارشی اضافه کنند، اسکریپت بنویسند و از مدل‌های یادگیری ماشینی SnapML اسنپ استفاده کنند. امروز اسنپ نسخه جدیدی از Lens Studio را با چند ویژگی جدید منتشر می کند.

Lens Studio اکنون به شما امکان می دهد تا با استفاده از API لنزهای خود را به صورت پویا تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر باران می بارد، می توانید ظاهر لنز را تغییر دهید. این شرکت در حال اضافه کردن شرکای جدید API برای باز کردن فرصت های بیشتر است. به لطف AstrologyAPI و Sportradar می‌توانید محتوایی ایجاد کنید که بر اساس داده‌های نجومی یا ورزشی قابل تنظیم باشد.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی پشتیبانی ردیابی پرتو است که باید به طور قابل توجهی بازتاب و تصویربرداری از سطح را به طور کلی بهبود بخشد. تجزیه و تحلیل نیز با بینش در مورد رویدادها بهبود یافته است. این باید به ویژه در رفع اشکال کمک کند.