منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اسنپ ​​چت در پی خودکشی ها و شکایت های حقوقی، توسعه اپلیکیشن ها را در پلتفرم خود با سیاست های جدید محدود می کند.

اسنپ ​​چت در پی خودکشی ها و شکایت های حقوقی، توسعه اپلیکیشن ها را در پلتفرم خود با سیاست های جدید محدود می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اسنپ ​​چت در پی خودکشی ها و شکایت های حقوقی، توسعه اپلیکیشن ها را در پلتفرم خود با سیاست های جدید محدود می کند.

پس از اینکه یک نوجوان آزاردهنده در اثر خودکشی جان خود را از دست داد، یک مادر عزادار سال گذشته از پلتفرم آزار و اذیت، اسنپ چت، به دلیل کوتاهی در انجام اقدامات کافی برای محافظت از کاربران جوان تر شکایت کرد. محاکمه دیگری در مورد خودکشی دیگری در ماه گذشته انجام شد. در پاسخ به اولین مورد، اسنپ برنامه‌های پیام‌رسان ناشناس را که آزار و اذیت آنلاین را تسهیل می‌کردند، ممنوع کرد و قول داد سیاست‌های خود را برای رسیدگی به نوع تجربه‌های مرتبط با اسنپ چت با استفاده از ابزارهای توسعه‌دهنده‌اش اصلاح کند. امروز این شرکت نتایج بازنگری در سیاست خود و تغییراتی که در حال ایجاد آن است را اعلام کرد.

اسنپ ​​که بلافاصله برای توسعه دهندگان جدیدی که پلتفرم Snap Kit خود را می سازند، اعمال می شود، برنامه های پیام رسانی ناشناس را ممنوع می کند و از هر کسی که برنامه ایجاد می کند می خواهد دوستانی پیدا کند تا آن برنامه ها را به کاربران 18 ساله و بالاتر محدود کند. به توسعه دهندگان موجود 30 روز فرصت داده می شود تا از قوانین جدید پیروی کنند.

این تغییرات محدود به برنامه های شخص ثالث یکپارچه شده با اسنپ چت است و برای رسیدگی به سایر مسائل ایمنی کودکان در پلتفرم اسنپ در نظر گرفته نشده است.

اسنپ ​​می‌گوید به‌روزرسانی قوانین بر بخش کوچکی از جامعه بیش از 1500 توسعه‌دهنده آن تأثیر می‌گذارد. تنها حدود 2 درصد از توسعه دهندگان تحت تأثیر ممنوعیت برنامه های پیام رسانی ناشناس قرار خواهند گرفت، در حالی که 3 درصد دیگر تحت تأثیر الزام جدید برای محدود کردن سن برنامه های خود قرار خواهند گرفت. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که توسعه‌دهندگانی که پیام‌های ناشناس را از برنامه‌های خود حذف می‌کنند، می‌توانند برنامه‌های خود را بررسی کنند و شریک Snap Kit باقی بمانند.

یکی از برنامه‌هایی که از ممنوعیت قبلی برنامه‌های پیام‌رسانی ناشناس YOLO و LMK بهره می‌برد، Sendit، از جمله برنامه‌هایی است که برای ادامه کار با اسنپ چت باید تغییراتی ایجاد کند. طی ماه‌های پس از ممنوعیت، Sendit میلیون‌ها بار دیگر از نوجوانانی که هنوز به دنبال راهی برای ارسال پرسش‌ها و پاسخ‌های ناشناس بودند، برنده شده است.

پس از توقف اسنپ چت بهترین برنامه های ناشناس YOLO و LMK، ارسال 3.5 میلیون بار برنده شد

جذب اپلیکیشن های اجتماعی ناشناس به خصوص برای جوانان امری غیرقابل انکار است. اما در طول سال ها، بارها و بارها ثابت شده است که چنین برنامه هایی نمی توانند مسئولانه استفاده شوند – اما می توانند به عواقب ویرانگری منجر شوند. از روزهای اولیه MySpace گرفته تا خودکشی نوجوانان مرتبط با Ask.fm، تا برنامه‌های ناشناس که متأسفانه از بودجه خوبی برخوردار بودند مانند Secret و Yik Yak (هیچکدام ادامه پیدا نکردند)، ناشناس بودن در دستان جوانان آزمایش شده است و دائما شکست خوردن با توجه به این داستان، ممکن است در وهله اول اجازه دادن به این نوع فعالیت در اسنپ چت، با توجه به جمعیت اصلی آن از نوجوانان و جوانان، غیرمسئولانه باشد.

اسنپ ​​علاوه بر ممنوعیت ارسال پیام‌های ناشناس، اپلیکیشن‌ها را برای یافتن دوستان برای کاربران بزرگسال بالای ۱۸ سال نیز محدود می‌کند.

اپلیکیشن‌های Friends برای ارتباط کاربران با افراد غریبه در اسنپ چت طراحی شده‌اند، می‌توانند افراد را به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی تشویق کنند، و روشی رایج برای شکارچیان کودک برای دسترسی به کاربران آسیب‌پذیر و جوان‌تر اسنپ چت هستند. برنامه ها اغلب برای دوستیابی یا رابطه جنسی استفاده می شوند، نهدوست“کشف”، و می تواند با ربات های پورنو پر شود. برای سال‌ها، کارشناسان مجری قانون و ایمنی کودکان درباره شکارچیان کودکان در اسنپ‌چت هشدار داده‌اند و اپلیکیشن‌های دوست‌یابی را «Tinder for Teens» نامیده‌اند.

مشکلات این اپلیکیشن ها امروز هم ادامه دارد. به عنوان مثال، تحقیقی که ماه گذشته توسط The Times منتشر شد، خشونت جنسی و نژادپرستی گسترده در یکی از این برنامه ها، Yubo را به تفصیل شرح داد.

ممنوعیت پیام‌رسانی ناشناس و محدودیت‌های اپلیکیشن‌های دوست‌یابی تنها دو تغییر عمده در سیاست‌های اسنپ امروزی هستند، اما این شرکت خاطرنشان می‌کند که برنامه‌های توسعه‌دهنده همچنان باید از یک فرآیند بازبینی عبور کنند که مستلزم پاسخ به سؤالات در مورد موارد استفاده آنها و نشان دادن آنها است. ادغام های پیشنهادی اسنپ ​​همچنین گفت که بررسی های دوره ای را هر شش ماه یکبار انجام خواهد داد تا مطمئن شود که عملکرد برنامه ها به گونه ای تغییر نکرده است که قوانین آن را نقض کند. او افزود، هر توسعه‌دهنده‌ای که عمداً به دنبال کلاهبرداری از اسنپ باشد، از کیت اسنپ و به طور کلی پلتفرم توسعه‌دهنده حذف خواهد شد.

او گفت: «به‌عنوان پلتفرمی که با طیف وسیعی از توسعه‌دهندگان کار می‌کند، می‌خواهیم اکوسیستمی را ترویج کنیم که به برنامه‌ها کمک می‌کند از ایمنی، حریم خصوصی و رفاه کاربران محافظت کنند، در حالی که قفل نوآوری محصول را برای توسعه‌دهندگان باز کرده و به آنها کمک می‌کند تا کسب‌وکارشان را توسعه دهند». از Snap با اشاره به به روز رسانی سیاست. ما معتقدیم که می‌توانیم هر دو را انجام دهیم و به ارزیابی منظم خط‌مشی‌هایمان، نظارت بر انطباق برنامه‌ها و کار با توسعه‌دهندگان برای محافظت بهتر از رفاه جامعه خود ادامه خواهیم داد.»

امنیت پلتفرم اسنپ هنوز نیاز به کار دارد

در حالی که این تغییرات بر برنامه های شخص ثالث که با اسنپ چت ادغام می شوند تأثیر می گذارد، این شرکت هنوز به مسائل ایمنی کودکان در پلتفرم خود از طریق چیزی مانند تجربه نوجوانان محدود سنی، مانند TikTok، یا با انتشار کنترل های والدین وعده داده شده خود، که اینستاگرام و تیک تاک قبلاً انجام داده اند، رسیدگی نکرده است. دارند.

با این حال، این شرکت که برنامه‌اش رده‌بندی 13+ دارد، دید و بازیابی نمایه‌های زیر سن قانونی را محدود کرده است، ابزارها و یادآوری‌هایی را برای حفظ فهرست دوستان شما ارائه می‌دهد، قبل از ارسال پیام‌ها به دوستی متقابل نیاز دارد (اگر کمتر از 18 سال سن دارد)، و پیوندهایی به منابع ایمنی ارائه می‌کند. مانند خطوط سلامت روان.

علی‌رغم این تلاش‌ها، تغییرات امروزی جلوتر از چیزی است که هنوز با ایمنی کودکان ارتباط بیشتری دارد.

در جلسه استماع با اسنپ، تیک تاک و یوتیوب، قانونگذاران قوانین جدیدی را برای محافظت از کودکان به صورت آنلاین ترویج می کنند.

با افزایش فشارهای نظارتی، ایمنی این پلت فرم برای شرکت های رسانه های اجتماعی در سراسر صنعت در خط مقدم قرار دارد. در مورد او، اسنپ پاییز گذشته از کنگره خارج شد تا به سؤالات قانونگذاران در مورد مسائل ایمنی مختلف که بر خردسالان و جوانان با استفاده از برنامه آن تأثیر می‌گذارد، از جمله توزیع محتوای اختلالات خوردن و تعرفه‌های غیر بزرگسال با هدف بزرگسالان پاسخ دهد. مناسب برای نوجوانان جوان‌تر. در اسنپ چت، اما توسط درب سن مسدود نشده است.

اسنیپ همچنین در ژانویه امسال با متا از خانواده دیگری محاکمه شد که فرزندشان را به دلیل خودکشی از دست دادند، زیرا او تحت فشار قرار گرفت تا عکس‌های غیراخلاقی جنسی ارسال کند که بعداً برای همکلاسی‌هایش درز کرد. شکایت ادعا می کند که عدم تأیید سن کودک توسط اسنپ چت و استفاده از پیام های گم شده باعث مرگ او شده است. اشخاص ثالث.

اسنپ ​​چت می گوید که در یافتن فروشندگان غیرقانونی مواد مخدر قبل از مصرف کنندگان بهتر شده است

در همان ماه، اسنپ مشکلات دیگری را با ویژگی ارجاع دوست خود حل کرد تا ارتباط فروشندگان مواد مخدر با نوجوانان در برنامه را دشوارتر کند. این مشکل موضوع تحقیق NBC News بود که اسنپ‌چت را به فروش قرص‌های فنتانیل مرتبط می‌کرد که باعث مرگ نوجوانان و بزرگسالان جوان در بیش از دوازده ایالت می‌شد.

این شرکت قبلاً به دلیل “فیلتر سرعت” خود مورد شکایت قرار گرفته بود که به کاربران اجازه می دهد عکس هایی را که نشان دهنده سرعت حرکت آنها است بگیرند. این فیلتر در طول سالیان متمادی منجر به تصادفات رانندگی، جراحات و حتی مرگ و میر بسیاری شده است. بعداً در ابتدا با سرعت غیرفعال شد، سپس در سال 2021 حذف شد (اسنپ از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد، زیرا پرونده قضایی در حال بررسی است.)

اکنون که قانون‌گذاران بالاخره در تلاش هستند تا روزهای غرب وحشی فناوری بزرگ را به تصویر بکشند، جایی که رشد و تعهد به طور مداوم بر ایمنی مصرف‌کننده اولویت دارد، اسنپ در حال آماده شدن برای ایجاد تفاوت است. او اولین مدیر ایمنی پلت فرم خود، ژاکلین بوشر را در سپتامبر استخدام کرد.

از یوتیوب و اسنپ چت خواسته شده است تا از رتبه بندی سنی برنامه های خود در جلسه استماع سنا دفاع کنند

ایوان اشپیگل، مدیر عامل اسنپ نیز در ماه اکتبر گفت که این شرکت در حال توسعه ابزارهای کنترل والدین است. این ابزارها – که به دنبال انتشار کنترل‌های والدین در TikTok و همین هفته در اینستاگرام خواهند بود – به والدین اجازه می‌دهند ببینند نوجوانانشان در برنامه با چه کسی صحبت می‌کنند.

اسنپ ​​نگفت که آیا این ابزارها نگرانی‌های دیگر والدین را برطرف می‌کنند – از جمله راهی برای والدین برای غیرفعال کردن دسترسی کودک به ارسال یا دریافت پیام‌های گمشده، محدود کردن درخواست‌های دوستی یا درخواست تأییدیه، مسدود کردن کودک از اشتراک‌گذاری عکس‌ها و رسانه‌های دیگر، یا پنهان کردن بزرگسالان. محتوای گرا (و اغلب با کلیک اغوا شده) که به طور برجسته در بخش Discover برنامه نمایش داده می شود.

سخنگوی کنترل والدین اسنپ گفت: “ما می خواهیم به ارائه راه هایی برای والدین و نوجوانان کمک کنیم تا از امنیت و رفاه آنلاین آنها اطمینان حاصل کنند – مشابه روش هایی که والدین در آماده سازی فرزندان خود در زندگی واقعی کمک می کنند.” ما امیدواریم که این ابزارهای جدید آغاز گفتگوی بین والدین و نوجوانانشان در مورد چگونگی ایمن بودن آنلاین باشد.»

این شرکت گفت بسته اولیه کنترل والدینش قرار است امسال راه اندازی شود. تغییرات خط‌مشی برنامه‌نویس اکنون فعال است.

اگر شما یا شخصی که می‌شناسید با افسردگی دست و پنجه نرم می‌کنید یا فکر آسیب رساندن به خود یا مرگ خود را داشته‌اید، خط ملی پیشگیری از خودکشی (1-800-273-8255) پشتیبانی 24 ساعته، رایگان و محرمانه را برای افراد در تنگنا ارائه می‌کند. و همچنین بهترین شیوه ها برای متخصصان و منابع برای کمک به پیشگیری و موقعیت های بحرانی.

اسنپ ​​چت ابزارهای ایمنی خانواده را برای محافظت از خردسالان با استفاده از برنامه خود معرفی می کند

تصحیح17.3.22 14:45 ET: فیلتر سرعت اسنپ چت ابتدا در سرعت خودرو غیرفعال شد، اما تا سال 2021 به طور کامل از پلت فرم حذف نشد.