منو سایت

اعتراض به دوئل، پس از آرای قطبی اتحادیه های آمازون بیان شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اعتراض به دوئل، پس از آرای قطبی اتحادیه های آمازون بیان شد

اتحادیه خرده‌فروشی‌ها، عمده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ (RWDSU) امروز پس از رأی‌گیری دیگر توسط اتحادیه در بسمر، آلاباما، اعتراضی را ارائه کرد. نتایج انتخابات تعیین کننده نبود، اما آنها به نفع آمازون بودند و تعدادی از برگه های رای مورد مناقشه شمارش نشده باقی ماندند. پس از پیروزی اتحادیه ها در رای گیری استیتن آیلند که در همان روز شمارش شد، آمازون اعتراضات خود را اعلام کرد.

اعتراضات رسمی به رای آلاباما چهار ماه پس از برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای توسط RWDSU در شورای ملی کار مطرح شد. این بار، نتایج بسیار نزدیکتر بود، اگرچه همه چیز به نفع آمازون با اختلاف 993 از 875، با 416 رای مورد مناقشه که به طور بالقوه می تواند تفاوت را جبران کند، از هم پاشید.

فهرست شکایات RWDSU طولانی است، از انتقام و ارعاب کارمندان گرفته تا نظارت، تهدید به بستن سایت و تناقض در لیست رای دهندگان. لیست کامل شکایات را می توانید در اینجا بیابید. استوارت آپلبام، رئیس اتحادیه بیانیه زیر را صادر کرد.

کارگران آمازون یک نبرد طولانی و تهاجمی غیر ضروری را برای متحد شدن در محل کار تحمل کردند و آمازون تمام تلاش خود را برای انتشار اطلاعات نادرست و فریب کارگران انجام داد. این شرکت در اولین انتخابات قانون را زیر پا گذاشت و در آن انتخابات مجدد نیز این کار را انجام داد، بدون شک. ما به پاسخگویی آمازون ادامه خواهیم داد و اطمینان حاصل می کنیم که صدای کارگران شنیده می شود. ما به رفتار آمازون در طول این انتخابات، که شامل تلاش‌های بی‌شماری برای ارعاب کارگران، از جمله اخراج و تعلیق کارگرانی است که از اتحادیه حمایت می‌کنند، اعتراض داریم.

در همین حال، آمازون پس از نتایج رای گیری هفته گذشته استیتن آیلند، از NLRB ابراز نارضایتی کرد. این اعداد با 2654 به 2131 با 57 رای مورد مناقشه تعیین کننده تر از آلاباما بودند. اندکی پس از پایان شمارش معکوس، این شرکت بیانیه‌ای صادر کرد و هیئت کارگری را متهم کرد که انگشت شست خود را روی ترازو گذاشته است و به TechCrunch گفت. ما از نتیجه انتخابات استیتن آیلند ناامید هستیم زیرا معتقدیم که رابطه مستقیم با شرکت برای کارمندان ما بهترین است. ما توانایی‌های خود را ارزیابی می‌کنیم، از جمله ارائه اعتراضات بر اساس نفوذ نامناسب و ناروا NLRB، که ما و سایرین (از جمله فدراسیون ملی خرده‌فروشی و اتاق بازرگانی ایالات متحده) در این انتخابات شاهد آن بوده‌ایم.

مهلت ارسال اولیه فردا به دلیل ارسالی که در آن شرکت اعتراضات “قابل توجهی” به نقش اتحادیه ها در رای گیری داشت به 22 آوریل موکول شد. این یک نبرد سخت در هر دو طرف بود، بدون شک آمازون از چیزی شبیه یک واکنش زنجیره ای می ترسید، مشابه آنچه استارباکس در ماه های اخیر با آن مواجه شده است.

کارگران آمازون در استاتن آیلند به اتحادیه سازی رای می دهند