منو سایت

اعلام جلسات TechCrunch: دستور کار آب و هوا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اعلام جلسات TechCrunch: دستور کار آب و هوا

از ذهن پشت TechCrunch یک رویداد کاملاً جدید TC Sessions به بحران آب و هوا اختصاص داده شده است. دانشمندان برجسته، کارآفرینان، سرمایه گذاران خطرپذیر و دیگران در 14 ژوئن در UC Berkeley گرد هم می آیند تا نقش فناوری و استارت آپ ها را در کاهش و سازگاری با یک تهدید وجودی که می شناسید و از آن می ترسید. میدانم این خبرنگار آنجا خواهم بود! تو چطور؟ با همکاری با Extreme Tech Challenge Global Finals 2022 در نمایشگاه به من بپیوندید و Early Bird Pass خود را همین امروز رزرو کنید – اما عجله کنید، فروش زودهنگام این جمعه به پایان می رسد.

روی صحنه، از رهبران با نفوذ در فضا، از جمله یک مدیر سابق EPA خواهید شنید کارول براونربنیانگذار غذاهای غیرممکن پت براونمدیر آزمایشگاه برکلی برای اقلیم و علوم اکوسیستم، ویلیام کالینزمدیر عامل شرکت Lime وین تینگو الف مهمان مرموز شما نمی خواهید از دست بدهید. در خارج از صحنه، شما این شانس را خواهید داشت که با بسیاری از بنیانگذاران، دانشمندان و مهندسانی که در حال ساختن نسل بعدی استارت آپ های آب و هوایی هستند، ملاقات کنید.

این بحران آب و هوایی ماست، شما فقط دارید آن را حل می کنید

با ویلیام کالینز (UC Berkeley) و یک سخنران اعلام خواهد شد

بیایید در مورد هوای گرم صحبت کنیم. این پانل تسطیح، سر و صدا، امید و واقعیت فناوری آب و هوا را بررسی می‌کند، زیرا این بخش در جستجوی زمین برای راه‌حل‌ها و نیروهای (سیاستمداران) به فناوری‌های قدیمی سوخت‌های فسیلی هستند که ما را در وهله اول وارد این آشفتگی کرده است.

طبقه همکف سبز: آب و هوای مرحله اولیه VC

با کریستین گارسیا (سرگرمی انرژی)، کیرستن استد، (DCVC) و پی وو (SOSV)

فناوری آب و هوا دوباره یک منطقه داغ برای سرمایه گذاری است، اما پولی که در حال حاضر صرف می شود در این زمینه بسیار هوشمندتر از گذشته است. ایجاد تعادل بین امید و تبلیغات هنوز یک چالش بزرگ است، به خصوص در مراحل اولیه، و ما غرق در این خواهیم شد که چگونه بهترین و درخشان ترین سرمایه گذاری ها برندگان خود را انتخاب می کنند.

اظهارات مقدماتی و فینال جهانی Extreme Tech Challenge 2022: Dude session №1

با یانگ سون (چالش شدید فناوری)

با حمایت XTC

یانگ سون، یکی از بنیانگذاران چالش فناوری Extreme، فینال جهانی Extreme Tech Challenge 2022 را ارائه می دهد. یانگ ماموریت سازمان را به اشتراک می گذارد و اینکه چگونه موج پنجم تکامل فناوری که اکنون در آن قرار داریم، فرصتی عالی برای بنیانگذاران و سرمایه گذاران است. برندگان در رده چالش فناوری شدید (XTC) و جوایز ویژه برای ارائه استارت آپ های نوآورانه خود با پتانسیل بهبود اساسی جهان.

پیامد آشپزخانه

س پت براون (غذاهای غیرممکن)

پاتریک براون در سال 2011 شرکت Impossible Foods را تأسیس کرد تا جایگزینی اخلاقی و سازگار با محیط زیست برای گوشت به مشتریان ارائه دهد. یک رویکرد نوآورانه برای توسعه محصول، شرکت را به سمت رستوران ها و خانه ها در سراسر جهان سوق داده است. براون که اخیراً از مدیر عاملی به مدیر ارشد نوآوری رسیده است، در مورد حال – و آینده – گوشت های تقلبی صحبت خواهد کرد.

راه به سمت صفر آلایندگی

با کارول براونر (مدیر سابق EPA) و وین تینگ (لایم)

علیرغم قوانین سختگیرانه فزاینده در برخی ایالت ها و افزایش دوچرخه های برقی، اسکوترها، موتورسیکلت ها، اتوبوس ها و اتومبیل ها، اکثریت قریب به اتفاق وسایل نقلیه در جاده ها امروزه دارای آلاینده های اگزوز هستند. وین تینگ، مدیرعامل لایم و کارول براونر، مدیر سابق دفتر انرژی و تغییرات آب و هوایی کاخ سفید و مدیر سازمان حفاظت محیط زیست، در مورد جایی که ایالات متحده در مسیر صفر شدن انتشار گازهای گلخانه ای قرار دارد، صحبت خواهند کرد. آنها به چالش های باقی مانده و نقشی که نوآوری، سیاست و سرمایه گذاری می توانند در سبز کردن حمل و نقل ایفا کنند، نگاه خواهند کرد.

ما به سوخت های مطیع متکی هستیم

س کارلوس اراک (کویز)، کارولین کوکران (اوکلو) و سلیمان خان (سوئل)

دنیا برق می شود، اما انرژی باید از جایی بیاید. همانطور که وابستگی خود را به نفت، زغال سنگ و گاز طبیعی کاهش می‌دهیم، این پانل به آنچه که هنوز باید ماشین‌هایمان را بچرخانیم، لباس‌های شست‌و‌شوی‌مان را بچرخانیم و کارخانه‌هایمان همان کاری را که کارخانه‌ها انجام می‌دهند انجام می‌دهند را بررسی می‌کند.

قدرت بخشیدن به آینده از طریق فناوری های متحول کننده

با جیمی بوچر (کیمونیکس اینترنشنال)، الی چمات (مدیریت سرمایه تعیین کننده) و بیل تای (چالش شدید فناوری)

با حمایت XTC

این پانل به نوآوری های تکنولوژیکی انقلابی می پردازد که صنایع را برای ساختن جهانی کاملاً بهتر متحول می کند. چگونه کسب و کار، دولت، بشردوستی و جامعه استارت آپی می توانند برای ایجاد فردایی بهتر گرد هم آیند؟ از این سرمایه گذاران باتجربه و پیشکسوتان صنعت بشنوید که چگونه فناوری نه تنها می تواند آینده را شکل دهد، بلکه بزرگ ترین فرصت ها در کجا قرار دارند.

فینال جهانی چالش Extreme Tech 2022: جلسه شماره 2 Dude و اعلام برنده

با حمایت XTC

برندگان در رده چالش فناوری شدید (XTC) و جوایز ویژه برای ارائه استارت آپ های نوآورانه خود با پتانسیل بهبود اساسی جهان.

چگونه شرکت ها می توانند شهروندان بهتری باشند

با امی بور (JetBlue Ventures)، سنتور کاوموری (پرسفونی) و مارک کروز (مایکروسافت)

با قدرتمندتر شدن شرکت‌ها، مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) طیف وسیعی از برنامه‌ها را در بر می‌گیرد که چگونه می‌توانند نقش رهبری در جامعه را ایفا کنند. در این پانل، ما در مورد اینکه چگونه شرکت ها می توانند عضلات خود را از نظر مسائل مالی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی به خوبی توسعه دهند، بحث می کنیم.

از دست رفته

با Matanya Horowitz (AmpRobotics)، Megan O’Connor (Nth Cycle) و Miranda Wang (Novoloop)

بازیافت برای دهه‌ها واژه‌ای برای محیط‌زیست بوده است، اما واقعیت استفاده مجدد از مواد زائد همیشه مطابق با پتانسیل آن نیست. سه نفر از استارت آپ ها در جدیدترین صنعت، آخرین پیشرفت ها و آینده بازیافت، از مرتب سازی ربات ها گرفته تا پلاستیک های اقیانوسی و باتری ها را مورد بحث قرار خواهند داد.

TC Sessions: Climate 2022 در برکلی، کالیفرنیا در 14 ژوئن برگزار می شود. به بیش از 1000 جنگجوی آب و هوایی بپیوندید که مصمم به ساخت راه حل های پایدار برای آینده ای پایدار هستند. کارت خود را قبل از پایان مهلت – فقط چهار روز – خریداری کنید ساعت 23:59 (PT) جمعه، 6 مه و 200 دلار پس انداز کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions Climate 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-6993f1176a49cffc087fba65b46b3cb2′) if (iframe) {iframe.ontype = function () {iframe:frame-post’ ‘ wpcom-iframe-6993f1176a49cffc087fba65b46b3cb2 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // = اندازه خودکار در iframe vare func. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();