منو سایت

اعلام دستور کار در مرحله TechCrunch + Disrupt 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اعلام دستور کار در مرحله TechCrunch + Disrupt 2022

2022 سالی که در آن به رویدادهای شخصی اینجا در TechCrunch باز می گردیم، به این معنی که پس از چند سال کنترل از راه دور، رویداد مهم Disrupt ما است. بازگشت.

اما با تکان دادن چند سال گذشته تاریخ Disrupt – متشکرم، کووید – برخی چیزها را ثابت نگه می داریم. TechCrunch + stage for one که خبر بسیار خوبی برای بنیانگذاران تمام مراحل و استریپ هاست.

مرحله TechCrunch + که قبلاً به عنوان مرحله Extra Crunch قبل از تغییر نام تجاری ما شناخته می شد، در حال آماده شدن برای میزبانی مجدد ترکیبی از پانل های با تاثیر بالا و شومینه های آراسته شده با مدیران استارت آپ (Gusto، Maven، Mural، و غیره)، سرمایه گذاران (Accel، Techstars، Kleiner Perkins، و غیره) و بنیانگذاران (Firstbase، Brex، Clubhouse، و غیره) برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد چگونگی ساخت استارت آپ های پیشرو امروزی.

همچنین به بازار بی‌نظیر و پر فراز و نشیب استارت‌آپ‌هایی که در سال 2022 به ارمغان آورد، خواهیم پرداخت. سال 2021 با افزایش رتبه‌بندی استارت‌آپ‌ها همراه بود که ناشی از بازار پرهیاهوی سهام، عرضه‌های اولیه عمومی فراوان و دورهای سرمایه‌گذاری در جریان است. مانند آتش بازی. . همه چیز تغییر کرده است و ما می خواهیم چشم انداز واقعی را که امسال مبتدیان باید در آن جهت گیری کنند، درک کنیم.

همانطور که در سال 2022 پیشرفت می کنیم، ما یک پاک کن و یک مداد به موضوعات و موضوعات برنامه ریزی شده خود برده ایم، به این معنی که ما در حال نزدیک شدن به برخی حوزه های توسعه یافته مانند جمع آوری کمک های مالی هستیم، اما از نقطه نظر به روز. و ما هنوز آماده نیستیم.

اما برای شروع، ما یک مرور کلی اولیه و هنوز کامل از جلساتی که در اکتبر امسال به مرحله TechCrunch + می‌آیند، ارائه می‌کنیم. بله، Disrupt چند ماه دیگر است، اما اجازه ندهید که سرعت شما را کاهش دهد. بیا، فریاد بزن، انفجاری رخ خواهد داد.

به اندازه کافی گلو را صاف کنید، این لیستی است که اکنون داریم:

چگونه می توان دلار اول را در یک بازار دشوارتر افزایش داد، چشم انداز ریسک

س کلاینر پرکینز و شیل موهنو (Better Tomorrow Ventures)

اکنون مشخص است که بازار ریسک در سال جاری تغییر کرده است. این بدان معناست که بنیان‌گذارانی که می‌خواهند برای استارت‌آپ خود سرمایه جذب کنند، نمی‌توانند کتاب سال گذشته را دنبال کنند و انتظار نتیجه داشته باشند. بنابراین بنیانگذاران چه چیزی باید بدانند و چگونه می توانند توجه سرمایه گذاران را در بازاری که قوانین در آن در حال تغییر هستند به بهترین نحو جلب کنند؟ ما چند سرمایه‌گذار خطرپذیر را که به خوبی می‌شناسیم (و به آنها اعتماد داریم) وارد می‌کنیم تا نکات واقعی جمع‌آوری سرمایه در اوایل سال 2022 را به اشتراک بگذارند.

چگونه می توان اولین دلارها را افزایش داد وقتی سرمایه گذاران محتاط تر هستند، از دیدگاه بنیانگذار

با آماندا دوآمارال (پنج‌بل)، سارا دو (اتوماسیون آلیاژی) و آرماند هزارهانی (پارتی)

اگرچه شنیدن از سرمایه گذاران خطرپذیر در مورد دلار و سنت همیشه خوب است، نحوه هدایت بنیانگذاران در بازار سرمایه به همان اندازه مهم است. بنابراین، آماندا دوآمارال از فایوبل، سارا دو از اتوماسیون آلیاژی و آرماند هزارهانی از پارتیان را گرد هم می‌آوریم تا به ما بگوییم چه چیزی برای آنها مفید بوده و چگونه دیدگاه آنها در پرتو تغییر اقتصاد به‌روز شده است.

چگونه شبکه VC اولیه خود را بسازید: تبدیل سرمایه اجتماعی به سرمایه مالی

س نیک میلانوویچ (این هفته در فین‌تک)، جاش اوگاندو (قلب به قلب) و گفن اسکولنیک (قهوه زوج)

اگر نام نیک، جاش یا گفن را نشنیده اید، کجا بوده اید؟ آنها بنیان‌گذارانی هستند که نه تنها شرکت‌های بسیار جالبی را می‌سازند، بلکه به سمت ایجاد سر و صدا در رسانه‌های اجتماعی پیشرفت کرده‌اند. ما می‌خواهیم خودمان را در این موضوع غرق کنیم که چگونه یک شخصیت عمومی می‌تواند به بنیانگذاران کمک کند تا یک شرکت عمومی آینده بسازند. این باید پانلی باشد که نه تنها آموزنده باشد بلکه بسیار سرگرم کننده نیز باشد.

اگر در یک مرکز بزرگ نیستید، چگونه در سال 2022 رشد کنید

س مایک آسم (M25)، ریچ وانگ (Accel) و الیزابت این (Hustle Fund)

البته، دیگر نیازی به حضور در سیلیکون ولی – چه رسد به کالیفرنیا – برای راه اندازی یک استارتاپ یا جمع آوری پول ندارید. اما هنوز هم مناطقی وجود دارند که در هر مایل مربع سرمایه گذاران خطرپذیر بیشتری وجود دارد و مناطقی که تعداد آنها کمتر است. برای مقابله با افزایش فراتر از مراکز استارت‌آپ سنتی، ما سرمایه‌های مخاطره‌آمیز را جذب می‌کنیم که یا زندگی می‌کنند و سرمایه‌گذاری می‌کنند یا صرفاً در مناطق جغرافیایی آینده سرمایه‌گذاری می‌کنند. Mike Assem از M25، Rich Wong از Accel و Elizabeth Yin از Hustle Fund برای این گفتگوی خاص به ما ملحق می شوند. تکان خواهد خورد.

چگونه برای کسانی که برای پیدا کردن کار مشکل دارند، تامین کنیم

س کریس هرد (Firstbase)، کیت رایدر (Maven) و Emil Jergin (Gusto)

استخدام حتی در بهترین زمان ها نیز آسان نیست. با بازار محدودی برای استعدادهای تکنولوژیکی و چشم‌انداز شرکتی مطلوب – و در نتیجه رقابتی جهانی -، بنیان‌گذاران هرگز مکان‌های بیشتری برای استخدام و رقبای بیشتری برای تطابق نداشتند. بنابراین ما کریس هرد از Firstbase را خواهیم داشت که از طرفداران دورکاری است، کیت رایدر، که یک استارت آپ جهانی در زمینه مراقبت های بهداشتی ایجاد کرد، و امیل یرگین، معاون Talent در Gusto، که نه تنها خود را استخدام می کند، بلکه به شرکت های دیگر نیز در مدیریت آنها کمک می کند. کارکنان ما سه نفر امروز با تمرکز ویژه روی نقش‌هایی که به سختی انجام می‌شوند، عمیق‌تر در استخدام کاوش خواهیم کرد.

لیست خود را برای دوره اول مذاکره کنید

با ماندلا SH Dixon (All Raise)، کوین لیو (Techstars) و جیمز نورمن (Black Operator Ventures)

همیشه زمان خوبی است که بنشینید و در مورد مکانیک آگهی‌ها برای تعیین سررسید و دادن و گرفتن بین سرمایه‌گذاران و بنیان‌گذاران صحبت کنید. این زمان مخصوصاً خوب است اکنون از آنجایی که موازنه قدرت بین بنیانگذاران و سرمایه گذاران از دوره ای تغییر کرده است که در آن بنیانگذاران هرگز توانایی زیادی برای درخواست دوستی نداشتند، در دوره ای که سرمایه گذاران احساس می کنند قدرت بیشتری نسبت به تاریخ اخیر دارند. بنابراین، ما آخرین اخبار را از سرمایه گذاران در مورد برنامه ها، مذاکرات و شرایط دریافت خواهیم کرد تا به بنیانگذاران کمک کنیم تا در شرایط فعلی حرکت کنند.

نحوه مدیریت کارکنان در یک واقعیت از راه دور و ناهمزمان

س ماتیلدا کالین (جلو) و آدریانا روش (نقاشی دیواری)

شرکت‌های بزرگ و کوچک در حال کشف چگونگی توزیع و مدیریت نیروی کار خود در سال 2022 هستند. پس از چند سال، زمانی که حتی سنتی‌ترین شرکت‌ها مجبور به فعالیت از راه دور شدند، استارت‌آپ‌ها اکنون باید بین تنظیمات از راه دور، تیم‌های ترکیبی یا بازگشت به دفتر یکی را انتخاب کنند. اما مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنند، همه شرکت ها کارکنان از راه دور بیشتری از همیشه خواهند داشت. برای کمک به بنیانگذاران در درک نحوه مدیریت این کارمندان، ماتیلد کالین از Front و آدریانا روش از Mural به ما ملحق می شوند تا در مورد آنچه کار می کند صحبت کنیم.

چگونه بدون از دست دادن ذهن خود یا مسیر را در حالی که پول گران است، مسابقه دهید

س اریک گلیمن (رمپ) و تجو کوته (پایگاه هوایی)

ما در اینجا در TechCrunch، دسته استارتاپ های رقابتی را دوست داریم. تماشای برخورد استارت آپ ها جذاب و روشنگر است. اما برای استارت‌آپ‌هایی که در بخش‌های داغ با بازارهای بزرگ هستند، رقابت می‌تواند بسیار گران باشد. بنابراین، استارت‌آپ‌هایی که موقعیت‌های شغلی دارند، سایر استارت‌آپ‌ها برای گرفتن بهترین‌ها یا هر دو، چگونه باید به تعادل بین رشد و هزینه‌های امسال دست یابند؟ ما در حال گرد هم آوردن تعدادی از مدیران عامل با تجربه کمی در این زمینه هستیم تا به راهنمایی بنیانگذاران بیشتر در مراحل اولیه کمک کنیم.

چگونه TAM را بدون گول زدن اندازه گیری کنیم

س آیدین سنکوت (فلیسیس) و سخنرانان بیشتر اعلام خواهد شد

یکی از محدودیت‌های رایج سرمایه‌گذاران خطرپذیر در سال گذشته این بود که رتبه‌بندی نرم‌افزار خیلی بالا نبود، زیرا TAM یا بازار هدف مشترک برای شرکت‌های فناوری، به سادگی بزرگ‌تر از آن چیزی بود که مردم در ابتدا تصور می‌کردند. مطمئناً، اما برخی از این استارت‌آپ‌ها اکنون گیر کرده‌اند و سطوح بالای احتراق را با TAM‌های آینده مقایسه می‌کنند. بنابراین، چگونه باید بنیانگذاران و حامیان آنها واقعا آیا برای جلوگیری از مزخرفات خود یا همکارانتان به TAM فکر می کنید؟ بخش هایی از این پنل در مراحل نهایی نهایی است، اما می توانیم به اشتراک بگذاریم که آیدن سنکات از فلیسیس درگیر است. باز هم هست.

وقتی هایپ آسیب می بیند تطبیق محصول و بازار به چه معناست؟

س Pali Bhat (Reddit) و سخنرانان بیشتر اعلام خواهد شد

این پنل دیگری است که ما هنوز در حال نهایی کردن آن هستیم، اما پالی بات، مدیر تولید ردیت، به Disrupt می آید تا به بنیانگذاران کمک کند تا تعاریف خود را از تطبیق با بازار محصول اصلاح کنند. این مفهوم که اغلب به اختصار PMF خوانده می شود، دشوار است زیرا به راحتی برای همه استارت آپ ها به طور همزمان تعریف نمی شود. اما یکی از چیزهایی که با کاهش احساسات بازار اتفاق می افتد این است که تعاریف سخت تر می شوند. بنابراین، بنیانگذاران چگونه باید PMF را در یک بازار دشوارتر، هم از نظر جذب سرمایه و هم از نظر مشتری، اندازه گیری کنند؟ ما متوجه خواهیم شد

در جنگ با Ransomware پیروز شوید

س سخنرانان اعلام می شود

حملات باج افزار با سرعت هشدار دهنده ای افزایش می یابد. ما از کارشناسان خواهیم شنید که پیروزی در جنگ علیه باج افزار چگونه به نظر می رسد و چگونه استارتاپ ها می توانند نقش خود را ایفا کنند.

و یک سری گفتگوهای اجاقی که بنیانگذاران شناخته شده را با یکی از حامیان آنها مرتبط می کند تا عمیقاً در تاریخ تاسیس شرکت های خود و نحوه عبور آنها از زمان های دشوار در راه خود به مقیاس عظیمی بپردازند.

منتظر جزئیات باشید! با بازی جاش فابیان از متافی، هنریک دوبوگراس از برکس و پل دیویسون از کلاب هاوس. این چت ها مورد نیاز خواهد بود.

TechCrunch Disrupt شخصاً برای مشارکت مجدد در اکوسیستم استارتاپی در تاریخ 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو بازگشته است. قبل از 30 مه ثبت نام کنید تا به 2 تا 1 پس انداز روز یادبود ما دسترسی پیدا کنید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe.post. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند (تابع اندازه سند خودکار var. CreateElement (‘a’)؛ origin.href = e.origin؛ // اگر ‘tcprotectedembed.com’ مبدا پیام را بررسی کنید! = = بررسی کنید که پیام در قالبی است که انتظار داریم اگر (‘object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ switch (e.data) .msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘ : var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%”؛ (iframe && ” === iframe.height ) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ بازگشت؛ پیش‌فرض: بازگشت؛}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window. addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState === ‘completed’) {func.apply (); / * بی نهایت اسکرول compat * /} e lse if (document.addEventListener) (document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();