منو سایت

الکسیس اوهانیان برای برنامه اش برای حمایت از مدیران نوظهور بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
الکسیس اوهانیان برای برنامه اش برای حمایت از مدیران نوظهور بیشتر

الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران، سرمایه گذار و علاقه مندان به ردیت کاربر توییتر، هفته گذشته بی سر و صدا یک ابتکار جدید توسط شرکت سرمایه گذاری Seven Seven Six (776) اعلام کرد: صندوق 776 Titans. صندوق جدید، همانطور که شرکت آن را توصیف می کند، قصد دارد “روی مدیران نوظهور تمرکز کند، که هر کدام کانال های توزیع تاثیرگذار خود و تجربه عملیاتی منحصر به فرد خود را در حمایت از استارت آپ ها دارند.” این شرکت در بیانیه ای اضافه کرد که هر صندوق به طور مستقل فعالیت خواهد کرد و سرمایه گذاری اولیه 500,000 دلار از 776، همراه با دسترسی به Cerebro (سیستم عامل خود شرکت) و پشتیبانی مداوم از Series، یک پلت فرم مالی دیجیتال شرکتی، دریافت خواهد کرد. 776.

سه تیم قبلاً از اوهانیان و شرکت چک دریافت کرده‌اند: مارکز براونلی از MKBHD Ventures (براونلی به دلیل ویدیوهای متمرکز بر فناوری در کانال یوتیوب خود مشهور شد و عمدتاً بر روی استارت‌آپ‌های اولیه تمرکز دارد). برادر و خواهر آلیسون و وس فلیکس از Crenshaw Ventures (الیسون پنج بار المپیکی و بنیانگذار یک برند سبک زندگی است و هر دو قصد سرمایه گذاری در شرکت های web3، metaverse و fintech دارند). و Cleo Abram از Huge If True Ventures (آبرام یک تهیه کننده ویدیو و روزنامه نگار نامزد جایزه امی است که به دنبال ایده های عکاسی از ماه است).

برای کسب اطلاعات بیشتر، هفته گذشته با اوهانیان با سوالاتی تماس گرفتیم. او با ایمیل پاسخ داد.

TC: آیا صندوق Titans 500 میلیون دلار سرمایه به دو صندوقی که 776 ماه گذشته اعلام کرد اختصاص می دهد یا یک صندوق جداگانه؟ همچنین در مجموع چقدر پول برای سرمایه گذاری وجود دارد؟

AO: این یک بخش Fund II است و ما حدود 10 میلیون دلار سرمایه گذاری می کنیم.

معیارهای سرمایه گذاری چیست؟

ما به دنبال افرادی هستیم که بنیانگذاران بزرگ قطعاً بخواهند برای میزهای کلاه خود جا باز کنند. چرا؟ ترکیبی از توزیع منحصر به فرد و / یا شهرت و تجربه آنها. ما به دنبال چیزهایی هستیم که سرمایه گذاری خطرپذیر سنتی ندارد. این تمایز همان چیزی است که بهترین بنیانگذاران به دنبال آن هستند – هر چیز دیگری فقط سرمایه است.

چه چیزی در مورد Cerebro خاص است و چگونه به 776 در مقیاس عملیات خود کمک می کند؟

Cerebro سیستم عاملی است که ما ساختیم و برای همه کارهای 776 از آن استفاده می کنیم. تیم ما، بنیانگذاران، LP (و به زودی Titans) اطلاعات ورود و گردش کار خود را دارند.

من مانند هر مدیر محصول خوب شروع کردم و تمام کارهایی را که به عنوان یک VC انجام می‌دهم فهرست و رتبه‌بندی کردم، سپس با ارزش‌ترین آنها را که پربازده‌ترین بودند، مرتب کردم و شروع به ساختن کردم. اولی شبکه بود – ما یک شبکه بزرگ داریم که بنیانگذاران از آن سود زیادی برده اند، اما این که از شخصی بپرسید “آیا کسی را در توییتر می شناسید” برای معرفی خیلی مؤثر نیست. پایگاه های داده برای این پرس و جو بسیار بهتر هستند، بنابراین ابزار جستجو و معرفی وب ما اولین محصولی بود که ارائه دادیم که به بنیانگذاران این امکان را می دهد که بیش از 44000 مخاطب را هر زمان که می خواهند ارائه های یک کلیکی را درخواست کنند جستجو کنند و آنها را به سمت افراد تیم هدایت کنند. قوی ترین ارتباط با آن تماس

[These fund managers] آنها به Cerbero دسترسی خواهند داشت، که به آنها کمک می کند در به کارگیری سرمایه کارآمدتر و مؤثرتر باشند – و اگر این فدراسیون از سرمایه ها در مغز جهانی ما گنجانده شود، باید مزایای بسیار جالبی را باز کند.

چند مدیر این شرکت قصد دارد در اینجا یک صندوق راه اندازی ایجاد کند؟

یونانیان باستان 12 تایتان داشتند (پانتئون خدایان المپیک که امروزه می شناسیم)، اما با هیجان و فرصت هایی که دیدیم، تعداد آنها به بیش از 20 تایتان می رسید.

آیا به جای کمک به کسی که وارد دنیای سرمایه گذاری شود، 776 را در صندوق نوپایی که از قبل وجود دارد، سرمایه گذاری می کنید؟

تمرکز اصلی ما حمایت از مدیران جدید است. بسیاری از آنها قبلاً روی یک فرشته سرمایه گذاری کرده اند، اما ما حمایت از Fund II را رد نمی کنیم.

شما بر تنوع بخشیدن به دنیای سرمایه‌گذاری تمرکز می‌کنید، اما تلاش‌های جمع‌آوری سرمایه بدیهی است که روشی هوشمندانه برای مشاهده معاملاتی است که ممکن است پزشکان عمومی از دست بدهند، بنابراین نمی‌پرسم: آیا قصد دارید مدیران حوزه‌های مختلف تمرکز داشته باشند؟ یا آیا 776 می تواند از بسیاری از مدیران دیگری که در معاملات وب 3 سرمایه گذاری می کنند راضی باشد؟ در رابطه با آن، آیا 776 از پیشاهنگ استفاده می کند یا قصد دارید در مقطعی از پیشاهنگ استفاده کنید؟

ما معتقدیم که همه این مدیران بازدهی عظیمی را به همراه خواهند داشت – هدف در اینجا همیشه کمال است – و بسیاری از آنها با یک شرکت جهانی مانند ما همپوشانی خواهند داشت، اگرچه ما وب3 زیادی تولید می کنیم.

در اینجا برخی از موضوعاتی است که ما تاکنون پشتیبانی کرده ایم: جهانی، رمزنگاری، مصرف کننده، سیاست، فناوری سخت و ساخت و ساز. با تشکر از Cerebro، ما ایده ای از شرکت هایی خواهیم داشت که مدیران ما سرمایه گذاری می کنند، اما هیچ انتظار یا درخواستی برای آنها وجود ندارد. [scouts for us]. آن‌ها تایتان‌هایی هستند که منابع خود را مدیریت می‌کنند، که در آن ما خوش شانس هستیم که بشقاب هستیم.